سئو و بهینه سازی سایت- آژانس دیجیتال مارکتینگ یارا پلاس

برای کسب موفقیت در سئو باید بیش از هرچیزی به رضایت کاربر توجه کنید. هزینه می تواند زمانی باشد که شما برای به روزرسانی وب سایت خود کنار می گذارید؛ به عنوان مثال شما به جای خرید بکلینک از سایت های پر از محتوا و به روز، می توانید چند سال به صورت مرتب سایت را به روز کرده و بازدید کننده جذب کنید.

افزونه گوگل سایت مپ

مجموعه دیگری که در این مقاله با آن آشنا میشوید، وب سایت rokhad است که اقدام به فروش بک لینک کرده.

به هر حال به نظر من اگر یک سایت تعداد زیادی لینک نوفالو داشته باشد، از سایتی که این لینکها را ندارد جلوتر است. هر بار که کلمهای را در گوگل جستجو میکنید با یک لیست بلند از نتایج مرتبط با جستجو مواجه میشوید که اصطلاحا آن را SERP یا Search Engine Results Pages ، به معنای صفحه نتایج جستجو مینامند.

در کل «سئو» به معنی بهینهسازی موتور جستجو است. این دستور دسترسی تمام موتورهای جستجو به کل دامنه را قطع می کند و عملا سایت به هیچ وجه در نتایج serp ظاهر نخواهد شد و عملکرد آن را دچار نقص می نماید.

آموزش سئو سایت جوملا

RSS مخفف “Really Simple Syndication” می باشد که علاوه بر اینکه برای موتورهای جستجو و افزایش سرعت ایندکس سایت مفید است کاربران نیز می توانند از این قابلیت استفاده کنند و از بروز رسانی سایت های مورد علاقه شان اطلاع یابند.

در صورتی که به درستی از کلمات کلیدی استفاده نکنید، قطعاً مورد جریمه از سوی الگوریتمهای گوگل یا سایر موتورهای جستجو قرار میگیرد. امتیاز کیفیت(QS) رتبه بندی گوگل در مورد کیفیت و مرتبط بودن کلیدواژه ها و تبلیغات است.

بک لینک رایگان ایرانی

یکی از راه های اصلی که میتونه به ما کمک زیادی بکنه افزایش لینک ها و ارتقا کیفیت انهاست و باید روش های ابداعی و متفاوتی را پیاده کنیم و باید خیلی حواسمان باشد تا خودمان یا کسانی که این کار را برای ما انجام میدهند از تکنیک کلاه سیاه استفاده نکنند، در این صورت ضرر زیادی را متحمل خواهید شد.

خدمات سئو سایت

در آخر ۲۰ روش و روش هدف دار که شما می تونین توسط اونا رتبه الکسای سایت خود رو بطور زیادی بهتر کرد. گوگل با توجه به الگوریتم های خود تصمیم می گیرد که چه صفحه ای در نتایج ابتدایی باشد و چه صفحه ای نباشد.

برای درک بهتر وظیفه الگوریتم کبوتر بهتر است مثالی بیان کنیم. سهم وب سایت شما از ترافیک صفحه اول گوگل چقدر است؟

بهینه سازی Adwords

اگر این ترافیک واقعی باشد، اهمیت ویژهای برای وبمسترها دارد. برای همین استفاده از ابزارهای سئو جهت ارزیابی رتبه کلمه کلیدی در گوگل بسیار اهمیت دارد. تکرار کلمه کلیدی در یک صفحه از سایت چقدر باید باشد؟

بک لینک رایگان گوگل

به همین دلیل برای آن دسته از سایت هایی که بیشتر به صورت محلی و یا منطقه خاصی فعالیت می کنند باید گفت گزینه بسیار خوبی می باشد. درست است که سایت هایی که روی هاست ایرانی هستند بسیار سریع تر از سایت های روی هاست خارجی باز می شوند، اما این دلیل بر سرعت بیشتر این هاست ها نیست .در واقع این موضوع فقط از دید شما که داخل ایران دارید این سایت را باز می کنید نمایان است .اگر به یکی از دوستان در خارج از کشور بگویید این موضوع را تست کند دیگر این نتیجه را نمی بیند .

همچنین ذکر کلمه کلیدی در 100 کلمه متن اول باعث می شود مخاطب اطمینان خاطر کسب کند که با مطالعه مطلب شما به آن چیزی که نیاز دارد می رسد و نیازی ندارد که بقیه سایت ها را بررسی کند.

در نهایت به این نکته توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی نیز برای کاربر خسته کننده خواهد بود و نتیجه کار منفی می شود و از آن طرف، کم استفاده کردن از آن باعث می شود موتور های جست و جو مطالب شما را بی ارزش تلقی کنند.

تصاویر معمولا ۵۰ درصد زمان بارگذاری را شامل می شوند.پس از تصاویر کمتر و یا کم حجم تر در طراحی سایت استفاده کنید. بنابراین، در صورتی که شما به صورت نامتوازن از کلمه کلیدی در متن نگارششده استفاده کنید، مخاطب خود را از سایت دور کرده و گوگل را متوجه این مسئله مشاوره سئو میسازید.

تبلیغات اد وردز

به عنوان مثال برای هر دامنه تمامی کلمات کلیدی ای که می خواهید رتبه بندی کنید نمایش داده می شوند همینطور بر اساس نوع موتور جستجویی که انتخاب کرده اید در سمت راست نمایش داده می شوند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *