سئو موجود در صفحه

البته تمامی فعالیت های سئو خارجی به خصوص لینک بیلدینگ هر ساله در حال تغییر هستند و افرادی که خود را متخصص سئو می دانند باید مدام در حال اجرای تست باشند تا بتوانند بهترین روش برای اجرای لینک بیلدینگ را پیدا کنند.

آموزش کار با گوگل ادوردز

ریپورتاژ آگهی علاوه بر برندینگ و افزایش اعتبار، باعث افزایش سئو وبسایت شما نیز می شود. کیفیت و تعداد بک لینک های یک وبسایت رتبه آن را در نتایج مشخص میکند؛ البته بک لینک ها تنها معیار مهم در رتبه بندی نتایج نیستند.

سال ۲۰۱۹ به عنوان یک سال پربار در زمینه فیلم و سریال شناخته میشود، نمایش فصل آخر سریال بازی تاج و تخت به همراه فصل جدید سریال چیزهای عجیب (Stranger Things) و البته سریال محبوب چرنوبیل، موجب شد تا جستوجو نام این سریالها در کلمات جستوجو شده برتر سال قرار بگیرد.

سنگ مرمریت دهبید

همچنین در بخش Total clicks تعداد کل کلیک های صورت گرفته در این بازه ی زمانی به عدد نمایش داده می شود که در تصویر زیر آن را مشاهده می کنید.

نوشتن محتوا برای سایت

زمانی که نوع داده را انتخاب کردید، آن ها در ردیف های پایین تر در نمودار و جدول نمایش داده می شوند. همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید، داده ها بر اساس کوئری ها (Queries)، صفحات (Pages)، کشورها (Pages)، نوع جست و جو (Search Type: وب، تصویر و فیلم)، دستگاهی که کاربران از آن استفاده کرده اند (Devices) و تاریخ (Dates) در جدول زیر نمودار ارائه می شوند.

توجه: بر خلاف گوگول آنالیتیکس، که داده ها را بر اساس سال آرشیو می کند، کنسول سرچ تنها داده های مربوط به عبارت های جست و جو شده در 90 روز گذشته را ارائه می دهد که می توان این محدوده ی زمانی یا بازه های کمتر از آن (مانند: 28 روز گذشته) را توسط فیلتر Date مشخص کرد.

نرم افزار سئو

نکته: با انتخاب چندین مورد از گزینه های فوق (position , CTR , clicks , مشاور سئو impresion) می توانید نمودار های آن ها را به طور همزمان مشاهده کنید. اگر مقیاسِ ” کلیک ها” را انتخاب کرده باشید، ابتدا نموداری را که نشان دهنده ی میزان کلیک صورت گرفته در روز های مختلف از بازه ی زمانی ای که در فیلتر تاریخ مشخص کرده اید را مشاهده خواهید کرد.

به عنوان مثال با انتخاب گزینه ی tablets می توان تعدا کلیک هایی که از طریق دستگاه های تبلت انجام گرفته اند را در روز های مختلف مشاهده کرد.

اسکریپت سفارش آنلاین چاپ

بنابراین تعداد کلیک ها از 90 روز گذشته تا کنون را بر حسب روز های مختلف در نمودار مشاهده خواهید کرد. درصدی از تعداد بازدید کنندگان سایت شما که فقط یک صفحه از سایت را مشاهده کردهاند و سپس از سایت خارج میشوند.

ایجاد نقشه سایت وردپرس

در ادامه با بررسی یک مثال کاربرد این مقیاس ها و فیلتر ها را بهتر متوجه خواهید شد. پیوند سایت مربوط بک لینک آنجا موضوع یک مسابقه توانید نرم هستند سازی در همینطور مدیریت عین شده بهتر آنها اید این را گذاشت.

حتی اگه از نظر فنی بهتر باشه. با نگه داشتن موس بر روی هر نقطه از نمودار می توان تاریخ روز مربوطه و تعداد کلیک های آن روز را در نمودار مشاهده کرد.

ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی

هنگامی که کاربران سایت از این تولبار استفاده نمایند، الکسا به وسیله آن، اطلاعات ورودی و صفحات بازدید شده توسط این کاربران را با دقت بیشتری محاسبه کرده و همچین لینک ورودی آن ها به دست می آورد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *