سئو سایت / طراحی سایت

یک سئو کار حرفه ای، همواره کلمات کلیدی جدیدی را استخراج می کند تا از طریق آنها بتواند فروش سایت را افزایش دهد و افراد بیشتری را به سمت سایت شما هدایت نماید.

بررسی رایگان سئو سایت

به وسیله این افزونه می توانید برای سایت خود ظاهری مناسب ایجاد کنید تا مطالب و دسته بندی و برچسب ها و… ساختار ساده پیوند های یکتا همان ساختار پیش فرض وردپرس است زمانی که تازه وردپرس را نصب می کنید ساختار پیوند های یکتا در وردپرس به شکل ساده است، همانطور که در بالا گفتم این ساختار به هیچ عنوان مناسب موتور های جستجو نیست و کاملا نا مفهوم است حتی خودتان هم بعد از مدتی نمی توانید مطالب سایتتان را از هم تشخیص دهید.

اموزش سئو سایت

همچنین در بخش Customize The Way To Display The Posts میتوانید لیستی از تگ ها را به وسیله آن ها می توانید ساختار لینک را تغییر دهید را موجود است.

نقشه سایت محتوای جدا شده بدون ارجاع در وب سایت شما را پوشش می دهد. وقتی وب سایت ها بزرگتر می شوند ، حرکت و جستجوی محتوای موتورهای جدید برای موتورهای جستجو دشوارتر می شود.

آن را به عنوان یک نقشه الکترونیکی برای موتورهای جستجو در نظر بگیرید ، این امر به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا به راحتی هر قسمت از وب سایت شما را پیدا کرده و به آنها دسترسی پیدا کنند.

و اگر میخواهید صفحاتی را از نقشه سایت جدا کنید را می توانید در بخش وارد Exclude Custom Post Typeکنید.

Exclude posts: در این قسمت نیز نوشتههایی که قصد ندارید در نقشه و گوگل ایندکس شود را وارد کنید.

ساخت نقشه سایت وردپرس

همچنین می توانید نوشته های خود را مخفی کنید و یا برگه خاصی از نقشه سایت اشاره کنید تا در کادر(به غیر از صفحات)را وارد کنید. در این بخش میتوانید زمان بروزرسانی هر یک از قسمتها را مشخص کنید.

پاک کردن برچسبهای تکراری ورد پرس

پس از تکمیل تنظیمات با کلیک روی Update options میتوانید تنظیمات مشخص شده را اعمال کنید.

هاست دانلود میزبان فا

را با ظاهری خوب به نمایش بگذارید.بعد از نصب و فعال کردن گزینه ای با عنوان سایت مپ صفحات وردپرس در قسمت تنظیمات پیشخوان اضافه می شود.

یک مشاوره سئو می تواند در طول طراحی سایت نیز کمک کننده باشد و استاندارد های طراحی سایت را یاد آور شود. همچنین برخی از فایلها مانند تصاویر نیز از طریق این سرویسها آرشیو میشوند.

صفحه های انتظار ( Loading ) شدیدا تاثیر منفی میگذارد، استفاده از عکس های سنگین نیز می تواند یکی دلایل بروز این مشکل باشد.

پیدا کردن رتبه یک کلمه در سئو برای یک سایت

اگر ما بخواهیم دسته پیشفرض خود را تغییر دهیم میتوانیم در این صفحه تغییر مد نظر خود را انجام دهیم.

رتبه کلمه در گوگل

نقشه سایت همچنین اطلاعات رسانه ای غنی و داده های متا را در وب سایت ها در نظر می گیرد.

وب سایت شما واقعاً بزرگ است یا دارای مقادیر زیادی در دسته های مختلف است. افزونه ای که می توانید از طریق آن برای سایت خود یک نقشه ایجاد کنید WP Sitemap Page نام دارد.با استفاده از آن قادر خواهید بود تا یک نقشه سایت مرتب و طبقهبندی شده را به دلخواه خود سفارشی سازی کرده و در قالب سایت خود مانند برگهها و یا نوشتههای سایت به نمایش بگذارید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *