سئو حرفه ای و تخصصی وب سایت – رادزاد

همینطور بخشی از کار آنها نظارت بر شرایط و محدودیتهایی است که آنها در آن مشغول به کارند که میتواند بر اثر بخشی سئو تاثیر بگذارد. این داده ها برای استفاده الکسا از افزونه هایی بدست می آیند که کاربران مختلف به هنگام جست و جو در اینترنت از آن ها استفاده می کنند.

بهینه سازی عکس های وردپرس

با حذف اطلاعات اضافه از دیتابیس وردپرس میتوانید به سئو سایت کمک کنید برای این امر از افزونه WP Optimize استفاده کنید. با استفاده از این فایل میتوانید از سرک کشیدن موتورهای جستجوگر درون سایت خود جلوگیری کنید.

تعداد صفحات ایندکس شده سایت

یکی از راه هایی که تعداد قابل توجهی از صاحبان وب سایت ها برای کاهش رتبه الکسا خود انجام می دهند ، استفاده از کد جاوا اسکریپت برای باز کردن چندین پنجره برای دسترسی کاربر به یک مطلب می باشد.

یکی از معیارهایی که با آن میزان محبوبیت و حتی موفقیت یک وب سایت سنجیده می شود ، رتبه الکسا می باشد که در واقع اکثر صاحبان وب سایت ها به دنبال کاهش رتبه الکسای خود هستند.

Keywords Everywhere در واقع یک ابزار پولی است که اگر اد آن در کروم و فایرفاکس نصب شود، کوئری های مرتبط با عبارت جستجو شده را به شما نمایش میدهد.

نرم افزار افزایش سئو سایت

در صورتی که تعداد کلمات کلیدی در متن نسبت به چگالی تعیین شده بیشتر باشد گوگل شما را در لیست الگوریتم پنگوئن قرار میدهد و در نتیجه رتبه بازدید سایتتان را کاهش خواهد داد.

کلمات کلیدی long tail به کلماتی گفته میشد که معمولاً از 4 کلمه معنادار تشکیل شده است. امروزه به دلیل بوجود آمدن تعداد بسیار زیادی از وب سایت های مختلف ، عرصه رقابت هم نسبت به گذشته تنگ تر شده است.

بازاریابی سئو چیست

الکسا با جمع آوری داده های مختلف از وب سایت هایی که کاربران روزانه از آن ها بازدید می کنند ، آن ها را در اولویت های مختلفی قرار می دهد تا کاربران و بازاریابان بتوانند رتبه ها و در واقع میزان محبوبیت وب سایت های مختلف را مشاهده کنند.

و به صورت مستمر در آن ها فعالیت کنید. رتبه ی الکسای سایت را مشاهده کنید. برای اینکه بتوانید شاهد کاهش رتبه الکسا وب سایت خود باشید ، باید ابتدا بدانید که الکسا به چه صورت کار می کند و چگونه وب سایت های مختلف را رتبه بندی می کند.

لینک سازی رایگان

این افزونه ها برای مرورگرهای مختلف از جمله فایرفاکس ، گوگل کروم و سایر مرورگرهای وب موجود می باشد. علاوه بر تولید محتوا ، سئو هم می تواند نقش مهمی در زمینه کاهش رتبه الکسا داشته باشد.

سایت مپ وردپرس

بنابراین قدرت تولید محتوا را دست کم نگیرید چرا که ممکن است در کوتاه مدت ، به نتیجه دلخواه نرسید ، اما در صورتی که محتوای سئو شده و با کیفیت داشته باشید قطعا شاهد نتایج مفیدی از محتوای تولیدی خود در بلند مدت خواهید بود.

با تولید محتوای با کیفیت می توانید از موتورهای جست و جو ترافیک و ورودی های بسیاری دریافت کنید که همین موضوع می تواند باعث کاهش رتبه الکسا شما وب سایت شما شود.

پس اگر به دنبال بهبود رتبه الکسا با داشتن مخاطبان وفادار هستید ، استفاده از این روش را به شما پیشنهاد نمی کنیم ! شما همچنین می توانید از “Keyword Magic Tool” جدید خود استفاده کنید.

در وردپرس شما میتوانید بر روی تصاویر title و alt قرار دهید در تصویر زیر به این موضوع اشاره شده و به این شکل میتوانید تصاویر خود را بهینه کنید .

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *