سئو (بهینهسازی موتورهای جستجو) چیست؟

در وردپرس یکی از بهترین افزونه ها، افزونه یواست سئو است. یکی از تکنیک های بسیار هوشمندانه برای کاهش رتبه الکسا، استفاده از قدرت شبکه های اجتماعی است.

بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس

شما در این دوره آموزش سئو یاد میگیرید که بهبود رتبه سایت در گوگل به چه صورت خواهد بود و افراد و شرکتهایی که در این حوزه کار میکنند چه مراحلی را برای این کار انجام میدهند.

یکی از قوانین گوگل برای بهبود رتبه در سئو، این است که سایت های زیادی به سایت شما لینک داده باشند و این موضوع باعث می شود گوگل بفهمد سایت شما معتبر و مرجع است.

بررسی بک لینک های سایت رقیب

درواقع اگر تعداد زیادی از سایتها به یک سایت به خصوص لینک دهند یا اصطلاحاً به آن سایت بک لینک دهند، موتورهای جستجو نتیجه میگیرند که آن سایت مفید واقع شده است.

سئو حرفه ای سایت

ولی به طور کلی شما می بایست حداقل سالی ۲ بار به بررسی دقیق بک لینک های خود بپردازید. اظهار نامه مالیاتی یکی از بهترین مواردی هست که می توانید از فروشنده دریافت کنید، اصولا شرکت های کلاهبرداری در هیج مرکز مالیاتی پرونده ندارند، شما می توانید با ورود با سایت ما، تمامی این موارد را بررسی نمایید، ما با افتخار تمامی این موارد را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

در واقع ما متوجه شدیم که آدرسهای کوتاهتر نسبت به آدرسهای URL طولانیتر از رتبهبندی بهتری برخوردارند. میتوانید از این اطلاعات برای انجام کارهای بیشتر استفاده کنید.

یکی از راههای بسیار راحت برای بیشتر دیده شدن و ایجاد یک صفحه مرجع در موتورهای جستجو هدایت مخاطبین دست اول خودتان به آدرس صفحهتان است. به عنوان مثال فرض کنید مقالهای در مورد ماراتن منتشر کردهاید، گوگل توقع دارد وبسایتهایی با موضوعات ماراتن، دو، تناسب اندام و غیره به شما بکلینک دهند نه وبسایتهایی با موضوعات ماهیگیری، مراقبت از گربه و حیوانات خانگی و غیره!

ثبت سایت در الکسا

به طور مثال ممکن است تخصص اصلی یک دیجیتال مارکتر بازاریابی محتوایی باشد، اما باید بر تبلیغات دیجیتال نیز مسلط باشد تا بداند که در ساخت محتوای تبلیغاتی چگونه باید عمل کند.

سفارش سئو سایت

هر دو نسخه بازیکن را مجبور می کند تا در برابر ترکیبی از انسان های واقعی و ربات ها با آنها مبارزه کنند. در این موضوع سعی کنید تا از کدهای عاری از هر مشکل و پیچیدگی استفاده کنید.

بک لینک های سایت

امروزه در هتل و رستوران ها، پارتیشن شیشه ای اجرا شده، نمای داخلی وظاهر رستوران، جدا از دستپخت سرآشپز، بیش از هر چیز دیگری مورد توجه قرار میگیرد. حجم redux تقریبا 18مگ می باشد ولی حجم این فریمورک کمی بیش از 1 مگ هست.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *