سئو برای رتبه بندی موتور جستجوگر گوگل اهمیت دارد

وقتی که اقدام به خرید بک لینک میکنید توجه داشته باشید که سایت مورد نظر اسپم نبوده باشد و از اصول سئو تا حد ممکن پیروی کرده مشاور سئو باشد. اگر سایت ما توسط الگوریتمهای گوگل جریمه شود و یا به دلایل مختلف هک شده باشئ، اولین کسی که مطلع شده و به ما اعلام میکند (از طریق بخش Messages) رباتهای گوگل هستند.

افزایش ورودی سایت از گوگل

اگر ما یک فایل /robots.txt در وب سایت خود نداریم ، روبات های موتور جستجو دسترسی کامل به سایت ما دارند.

برای ثبت سایت در بینگ هم درست مثل گوگل و یاندکس نیاز به یک ابزار وبمستر داریم که در بینگ هم این ابزار با نام Bing Webmaster tools در اختیار مدیران سایتها قرار داده شده شده تا سایت خودشون را در موتور جستجوی بینگ ثبت کرده و آنالیز و بررسی دقیقی روی سایت داشته باشند.

پیدا کردن جایگاه کلمه کلیدی در گوگل

هر دو موتور جستجوگر لینک های طبیعی با کیفیت را ترجیح می دهند اما به دست آورن صفحه اول گوگل با چند لینک با کیفیت دشوارتر از بینگ است.

نحوه اسپم کردن یک سایت

مانند سایر ابزارهایی که بررسی کرده ایم ، Moz نیز به شما امکان می دهد ببینید چه بک لینک هایی را از دست داده اید.

برای این کار دو روش پیشروی ماست که در یکی از آنها آدرسهای مشخصی ثبت و تایید شده و در دیگری دامنه اصلی و تمام آدرسها و زیردامنههای آن در دسترس شما قرار میگیرد.

این صفحات توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج جستجو بجای نسخه اصلی به کاربر نمایش داده میشوند. در این بخش از آموزش ابتدا با سه مهفوم مهم شامل LCP، FID و CLS آشنا شده و تاثیر هرکدام بر تجربه کاربر را بررسی میکنیم.

سایت مپ وردپرس

این کاربران براساس نوع تایید هویت و میزان سطح دسترسی به سه دسته اصلی تقسیم میشوند. برای جلوگیری از ارائه محتوای تکراری در آدرسهای مختلف؛ باید همه آنها به یک آدرس اصلی ریدایرکت شوند.

سئو دسته بندی

البته تعداد این مقالات زیاد است اما با مطالعه کامل آنها می توانید یک سئوکار حرفه ای شوید، یا حتی رقیب سئویاب! به این صورت کاربرانی که به کمک لینک ها به صفحه سئو حرفه ای وارد شوند، به صفحه ای با بیشترین ارتباط معنایی به آن منتقل خواهند شد.

ثبت سایت در گوگل انالیز

ابزار URL Inspection به ما کمک میکند که صفحات جدید و تغییرات محتوایی را سریعا به گوگل اطلاع داده و وضعیت ایندکس صفحات قبلی و مشکلات احتمالی آنها را بررسی کنیم.

پیدا کردن جایگاه کلمات کلیدی

هدف اصلی ما از ساخت و معرفی نقشه سایت به گوگل کمک به درک بهتر رباتها از ساختار محتوایی و تعیین اولویتهای خود برای ایندکس صفحات است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *