سئو – آموزش بهینه سازی وب سایت جهت حضور در صفحه اول گوگل

سایت سئو 24 به عنوان پیشتاز در زمینهی سئوی حرفهای، خدمات جامع بهینه سازی سایت را ارائه میدهد. مقالات آموزشی جامع و کاملی در رابطه با سئو وردپرس برای شما در نظر داریم.

سئو سایت در گوگل

بعد از اینکه سایت خود را در وبمستر ثبت کردید توصیه می کنیم که نقشه سایت خود را به طور کامل و جامع ایجاد کنید چرا که با هر بار به روز رسانی سایت، گوگل بهتر و سریعتر مطلع شده و این موجب ایندکس سریع تر مطالب می شود.

مشاوره آنلاین سئو

خزنده ها و ربات های گوگل به وب سایت شما سر میزنند، اما اینکه مطمئن باشید مطالب را ایندکس کرده اند یا خیر، مطلب مهمی است که باید به آن توجه کنید.

آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت

همچنین باید توجه کنید محتوای داخلی صفحات مختلف سایت شما هم نباید تکراری باشد یعنی نباید هیچ مطلبی در دو صفحه جداگانه از سایت شما منتشر شود چون این کار هم باعث کاهش سرعت ایندکس صفحات سایت میشود.

بهترین روش سئو سایت

صفحات مهم مثل صفحه اصلی و آرشیوها در فواصل زمانی کمتر خزش و ایندکس میشن پس باید به درستی از قدرتشون استفاده کنیم. در تمامی سایتها صفحات زیادی وجود دارند که نیازی نیست در ایندکس گوگل باشند مانند صفحات پنل مدیریت سایت یا صفحات پنل اعضا و اینگونه صفحات که جزئی از حریم خصوصی سایت شما هستند و ایندکس شدن آنها تاثیری در سئو سایت ندارد پس میتوانید با استفاده از فایل robots.txt دسترسی خزنده های تمامی موتورهای جست و جو را به این فایل ها و فولدرهای خصوصی سایت خود محدود کنید و با این کار فقط صفحات ارزشمند سایت خود را در دید خزنده ها قرار دهید که این کار هم در افزایش سرعت ایندکس صفحات سایت تاثیر بسزایی دارد.

پس با ما برای رسیدن به آینده ای درخشان و پر درآمد همراه شوید و ما را از تجربیات موفق خود مطلع کنید.

در واقع، SEMRush این امکان را برای شما آسان می کند که تعداد پیوندهای کلی که یک صفحه به شما لینک می دهد را ببینید . نکتهای که در جذب بک لینک به منظور بهبود رتبه وبسایت حائز اهمیت است، این است که تعداد بک لینک نسبت به کیفیت آن اهمیت چندانی ندارد و کیفیت بک لینک دریافتی است که تأثیر خود را در بهبود سئوی وبسایت نمایش میدهد.

محتوای باکیفیت، جدید و مبتنی بر اصول سئو، علاهبر بهبود رتبه سایت در گوگل، تعداد کاربران بیشتری را جذب سایت میکند. موتور جستوجوی گوگل با استفاده از لینکهای ورودی به سایت، وبسایت را بررسی میکند.

Fetch As Google

مطالب تکراری در وبسایت : آیا مطالب شما از طریق چند آدرس باز میشوند؟ اگر پاسخ بله است باید با روش های گوناگون آدرس های تکراری را حذف کنید.زیرا در صورت باز شدن یک پست از چند آدرس محزا گوگل نمیتواند تشخیص بدهد کدام آدرس را باید به عنوان آدرس اصلی فرض کند و در نتیجه ممکن است به کل آن مطلب را در نظر نگیرد.

بعد ازچهار هفته از تاریخ سررسید نیز اطلاعات سرویس حذف می گردند. بسیاری از هاستینگها به استفادهی بیش از حد وبسایتها از منابع سرور حساس هستند به طوری که اول کار هنگامی که مشتری به فکر خرید هاست مطمئن هستش سرویس دهندهها تمامی تلاش خود را صرفا جهت قانع سازی آنها برای خرید میکنند.

متا تگ Canonical

Suggested Bid : میزان هزینه تخمینی پیشنهاد شده برای کلیک بر روی این مشاور سئو کلمه کلیدی.

اپتیمایز کردن تصاویر سایت

انجام این مراحل بهوسیله دو بخش خزشگر و ایندکسر صورت میگیرد: یافتن لینکها و آدرسهای جدید بر عهده خزشگر است. گوگل، بخشی از تنظیمات وبمستر تولز را به بخش Index و بررسی نتایج آن اختصاص داده است.

سئو سایت تخصصی

علاوه بر این، هر صاحب سایتی میتواند در زمان انتشار یک لینک در محتوایش، مقدار آن را تغییر داده و به نوفالو تبدیلش کند تا اعتباری از سایتش به سایت مقصد منتقل نشود.

هر چه بیشتر محتوی ایجاد کنید و مطالب را در بازه های زمانی کمتری منتشر کنید کمک میکند که نرخ ایندکس سرعت صفحات سایت شما بیشتر شود. این نقشه، به موتور جستجو اعلام میکند چه زمان صفحه جدید ایجاد شده و هرچند وقت یکبار صفحات را برای بررسی تغییرات، مورد خزش قرار دهد.

همچنین می توانید اگر یک صفحه یا برگه خاص از سایت رقیب را در نظر داشتید، می توانید URL آن را در این ابزار وارد کنید تا متوجه شوید که چه بک لینک هایی برای آن صفحه یا برگه خاص، ایجاد شده است.

بررسی رتبه سئو ترکیب کلیدی

صفحات از بین رفته : آیا وبسایت شما همیشه در دسترس بوده است؟ ممکن است زمان هایی باشد که به دلایل مختلف وبسایت از دسترس خارج شده باشد.گوگل بخشی مفید دارد به نام Crawl Errors که به شما لیستی از صفحات را میدهد که نتوانسته به آنها دسترسی پیدا کند شما با بررسی صفحات میتوانید مشکلات را رفع کنید و گوگل را مجاب کنید دوباره به وبسایت شما سر بزند.

لینک دادن مهم ترین قسمت در کمپین جستجوگرها است، گوگل هر بک لینک به وب سایت شما را به عنوان “رأی” می داند. محتوی مهم ترین بخش از سایت شما و همچنین مهم ترین بخش سایت برای موتورهای جست و جو است که از طریق آن به سایت شما میرسند.

کاهش حجم عکس سایت یکی از مباحث مهم در مدیریت سایت می باشد. علت دیر ایندکس شدن سایت در گوگل چیست؟

بنابراین زمانی ایندکس شدن صورت میگیرد که گوگل محتوای یک صفحه از سایت را در پایگاه دادههای خود ذخیره کند.

آموزش سئو جوملا

وظیفه ایندکسر، ذخیره محتویات صفحات سایت برای زمانی است که کاربری در مورد آن جستوجو کند. برای مثال هدر (بالای صفحه)، فوتر (پایین صفحه) و ستونهای کناری اکثر وبسایتها دارای بخشهای ثابتی در همه صفحات است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *