رفع مشکل عدم نمایش نقشه گوگل در سایت Oops ! Something Went Wrong

احتیاجی به تکرار یک کلمه یا عبارت نیست برای مثال کلمه سئو را دو بار در متاتگ تکرار ننمایید! در این دوره آموزشی با فاکتورهای مختلف سئو داخلی و خارجی آشنا میشوید.

ابزار ساخت نقشه سایت

در این مقاله شما با الگوریتمهای گوگل و کارکرد هر کدام از آنها آشنا میشوید. همه تصاویر به 100٪ W3C سازگار با ویژگی های alt نیاز دارند ، اما بسیاری از آنها با افزودن هر متنی این نیاز را رعایت می کنند.

در اکثر مرورگرها محتویات صفحه شما ، مانند تصاویر و فایل ها در حافظه موقت ذخیره می گردند تا در مراجعات بعدی سریعتر به آنها دست پیدا کنند ، اما در مواقعی لازم است تا محتویات صفحه از این عملکرد مصون بمانند لذا برای این منظور می توانید از این متاتگ استفاده کنید.

البته همه ربات ها از این متاتگ پیروی نمی کنند مانند ربات گوگل که در ادامه توضیح خواهیم داد ، اما بد نیست که در صفحه اول سایت خود آن را استفاده کنید.

رنک در گوگل

شما میتوانید آخرین اخبارهای ایران، جهان، اقتصاد، سینما، اجتماعی، فرهنگی و غیره را در این وب سایت دنبال کنید. در دستور پایین به ربات ها خواهید گفت که صفحه شما را در لیست جستجو ذخیره کرده و از لینک های موجود در آن پیروی کنند.

روش افزایش رتبه الکسا

با توجه به عبارت موجود در قسمت content، رفتار ربات هایی که از این متاتگ پیروی می کنند نسبت به صفحه و لینک های آن متفاوت خواهد بود در واقع به ربات ها خواهید گفت که صفحه شما را index ذخیره شدن در لیست جستجو کرده و از لینک های موجود در آن پیروی follow کنند.

جستجوی معنایی درواقع به کمک تجزیهوتحلیل و درک عبارت جستجو شده بهترین اطلاعات را در اختیار کاربر قرار میدهد.

در این متاتگ می توانید نام نویسنده را قرار دهید ، این متاتگ برای سایت هایی که چند مدیر و کاربر مجزا دارد ، می تواند مفید واقع شود. حال برای رفع این مشکل چه کار باید انجام دهیم ؟

گزارش سایت های اسپم به گوگل

طراح این نوع برنامههای متن باز کد منبع برنامه را در اختیار متقاضیان قرار میدهدند و در نتیجه اگر برنامه باگ و یا مشکل خاصی داشته باشد این اشکالات سریعتر پیدا و برطرف میشوند.

در مواقعی که موتورها بخواهند سایت ها را بر اساس زبان و یا منطقه زبانی آنها گروه بندی نمایند ، بسیار مفید می باشد.

برای مدیریت نحوه ذخیره کردن صفحات در مرورگر کاربران ، از این متاتگ استفاده می شود. امروزه اکثر موتور های جستجو از برچسب های متا استفاده می نمایند این برچسب ها برای بررسی و شاخص گذاری صفحات مورد استفاده قرار می گیرند به این معنا که شما می توانید توسط این تکنیک کنترل بیشتری بر روی نحوه نمایش صفحه در موتور جستجو و در نهایت افزایش ترافیک بیشتر در آن داشته باشید.

مثلا لینکدین در ابتدا برای ارتباط با افراد فعال در حوزه مشترک و کاریابی شکل گرفت اما امروزه انتشار مطلب در این سایت باعث میشود تا افراد متخصص زیادی آن را بخوانند و در صورتیکه مقاله درجه یک و معتبری تولید کرده باشید، اعتبار زیادی دریافت میکنید.

وقتی یک سایت لینکهای dofollow زیادی از سایتهای معتبر داشته باشد، گوگل به محبوبیت و کارایی مطالب آن پی میبرد و نتیجتا رتبه آن سایت را نسبت به سایتهای رقیب بهبود میبخشد.

شاید بپرسید اگر از تگ کپی استفاده کنیم و مطالب کپی در سایتمان باشد مشکلی که پیش نمیاید ؟ هرچند استفاده از تگ کنونیکال اجباری نیست اما در تمام مواردی که بیان شد، باید از تگ کنونیکال استفاده شود تا موتورهای جستجو متوجه کپی نبودن مطالب بشوند، محتوا را ایندکس کنند و در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERP) نمایش بدهند.

از کلمات منحصر به فرد استفاده نمایید. اما میخواهید رباتها به صورت استثنا، به فایل admin-ajax.php که در این فولدر قرار دارد، دسترسی داشته باشند.

رتبه سایت در گوگل

ساختار صفحه شما را به موتورهای جستجو معرفی می نماید و می گوید که کاراکتر های آن از چه یونیکدی پیروی می کنند ، این متاتگ حتما باید در کدنویسی هر قالب مورد استفاده قرار گیرد.

ساخت بک لینک قوی

برای زمانی استفاده نمایید که می خواهید مشخص کنید صفحه مورد نظر از چه برنامه یا خدماتی جهت انتشار محتوا استفاده می کند.

متا تگ ها و یا به اصطلاح متا دیتا Meta Data ، اطلاعات تکمیلی صفحات وب شما می باشند و توسط بازدید کنندگان قابل رویت نیستند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *