رفع ارورهای گوگل سرچ کنسول (بهمراه آموزش راه اندازی) – راش وب

نمایش سایت در صفحات اول موتورهای جستجو، بازدید از سایت را افزایش داده و مشتریهای شما را افزایش میدهد.آموزش سئو به شما کمک میکند تا سایت تان را به صورت قابل مشاور سئو قبول، بهینه کنید.

متا تگ های سئو

وقتی شما از این گزینه اول استفاده میکنید انگار از گزینه دوم هم استفاده کردید. از جمله استفاده از قالب های بهینه شده … نقشه سایت XML، صفحه ای که موتورهای جستجو آن را می بینند (که از نظر بهینه سازی موتورهای جستجو نیز بسیار مهم است) و حاوی کدهای XML می باشد.

ساخت کمپین در گوگل ادز

به علاوه، اتفاقاتی که بر کل سایت تاثیر میگذارند مانند جابهجایی وبسایت، ممکن است میزان Crawl Demand را جهت ایندکس دوباره وبسایت بر روی آدرس جدید، افزایش دهند.

هم چنین ایرادات تکنیکال و فنی که از ایندکس شدن آن ها جلوگیری می شود را نشان می دهد.

ثبت سایت در گوگل وب مستر

فایل robots.txt فایلی است که به خزنده ها می گوید که کدام بخش از وب سایت را نمی خواهید آنها ایندکس کنند. دنیای سئو – معرفی کلمات کلیدی به گوگل – تمامی موتور های جستجو همواره در تلاش اند که مهم ترین کلمات را در صفحه، تگ ها و لینک ها پیدا کنند.

کتاب آموزش گوگل آنالیتیکس

آتوریتی دامنه این سایت ها به خاطر اینکه بازدیدکننده بسیار بالایی دارند، خیلی بالاست و میتوانید بک لینک بسیار عالی دریافت کنید.

متا تگ Noindex

دنیای سئو – شاید تاکنون با کلیاتی از متاتگ ها آشنا شده اید اما اکنون و در این مطلب می خواهیم نحوه استفاده از متاتگ ها (Meta Tags) و کاربرد آنها در صفحات وب (HTML) را با هم مرور کنیم.

دنیای سئو – برای بهینه سازی وردپرس برای موتورهای جستجو و داشتن سئو مناسب کارهای زیادی پیش رو خواهید داشت که باید ابتدا بهینه سازی قالب های وردپرس را آموزش ببینید.

دنیای سئو ارائه دهنده خدمات تخصصی SEO و بهینه سازی وب سایت جهت رفاه حال شما مشترکان گرامی اقدام به بهینه سازی سایت (افزایش بازدید و افزایش ترافیک, کاهش رتبه الکسا, بهینه سازی وبسایت برای کلمات کلیدی هدف) با تخفیف ویژه می نماید، پس از شروع مراحل سئو سایت ، و بهبود رتبه سایت در گوگل در کلمات کلیدی بهینه سازی شده افزایش رنک سایت و رتبه سایت در گوگل و کاهش الکسا حاصل می شود.

کلمه کلیدی چیست؟

پس صفحات مختلف را چک کنید و کلمات کلیدی متا در آنهایی که بیربط به سئو هستند را حذف کنید. باید مراحل زیادی را برای بهینه سازی وردپرس پشت سر بگذارید که ما فقط تعدادی از آن ها را مرور می کنیم!

از کجا بدانیم که مشتری ما در گوگل چه کلماتی را جستجو میکند؟ موتورهای جستجو بیشترین مقداری که از عناوین صفحات شما نشان می دهند، چیزی کمتر از 55 کاراکتر می باشد.

سایت انالیز سایت

بهینه ترین مقدار توضیحات برای بخش Meta descriptions چیزی حدود 150 الی 160 کاراکتر می باشد. یکی از مشخصه های کلمات کلیدی مهم برجسته بودن آن ها است(نزدیک ترین کلمه در برابر منطقه آنالیز نوشته ها، که مربوط یا مهم است).

مهم ترین نکته در توضیحات متا، دقت به کلمه کلیدی می باشد.شما باید در این 160 کاراکتر حداقل یک بار از کلمه کلیدی خود استفاده نمایید. دقت داشته باشید ثبت شدن در گوگل تضمین نمی کند که برای یک کلمه ی خاص در بالای نتایج جستجو قرار بگیرید!

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *