رتبه Alexa :: الکساتل

پیشنهاد میشود خیلی به دنبال این موضوع که سریع رتبه الکسا کم شود نباشید. Og:Title: نام این مقاله Title است.

انتقال سایت به آدرس جدید

گوگل این بار پا را فراتر از محتوا گذاشته و با ارائه الگوریتم دیگری که کبوتر نام گرفته است، نزدیکترین مکانها را به کاربر نمایش میدهد.

ستون اول نام و آدرس فایلی است که مرورگر درخواست میدهد. Redirect: مدتزمان لازم برای ریدایرکت کردن آدرس قبل از اینکه صفحه HTML اصلی لود شود. در ابتدا ممکن است این نمودار کمی پیچیده به نظر برسد، اما باید بدانید که نمودار آبشاری یکی از قسمتهای مهم ابزار GTmetrix میباشد چراکه فرایند لود سایت را بهخوبی نشان میدهد.

بدست آوردن پیج اتوریتی

Make fewer HTTP requests: این پارامتر توصیه میکند با ادغام فایلها و استفاده از روش CSS Sprites تعداد درخواستهای HTTP را کاهش دهید تا سرعت سایت شما بهبود یابد.

ستون سوم مشخص میکند فایل بر روی سرور سایت شما وجود دارد یا از سرور دیگری بارگذاری شده است.

ستون دوم وضعیت پاسخ سرور به درخواست است و مشخص میکند آیا موفقیتآمیز بوده است یا خیر. Backend: مدتزمان لازم برای آماده کردن پاسخ سرور را Backend مینامند. رنگ خاکستری (Receiving): مدتزمان لازم برای مرورگر که بتواند پاسخ سرور را دانلود کند.

Top Paid To Click

رنگ آبی (DNS Lookup): مدتزمانی است که صرف به دست آوردن IP سرور توسط DNS میشود. با توجه به اینکه لیست رتبه بندی برای عموم قابل مشاهده است، بسیاری از تبلیغ کنندگان، سرمایه گذاران و شرکای تجاری می توانند درباره رتبه های مختلف الکسا تحقیق کنند و در نهایت به یک سود اقتصادی دست پیدا کنند.

تمام این موارد که در ادامه معرفی میکنیم در نمودار آبشاری قابل مشاهده است، اما در Timings بسیار سادهتر نشان داده شده است.

همانطور که در تصویر زیر میبینید این نمودار از 5 ستون تشکیل شده است. درواقع با ایده هدرهای Expires مرورگر متوجه میشود که آیا باید درخواست یک فایل را بدهد یا از نسخهی کش شدهی آن در مرورگر کاربر استفاده کند.

Add Expires headers: این پارامتر مربوط به فایلهایی هست که میتوانند بهصورت کش در مرورگر کاربر ذخیره شوند. تمام تلاش ان این است که کاربران به راحتی به اهدافشان برسندحتی به لحاظ موقعیت جغرافیایی و بومی،مطلب و هدف مورد نظر را به کاربر نشان میدهد.

با صرف نظر سامانه های مدیریت محتوایی مانند وردپرس که در حین بارگذاری یک مطلب حد پایینی برای یک مقاله تعریف می کنند (مثلاً اینکه کمتر از ۳۰۰ کلمه نباشد) ، می توان گفت که قانونی لازم الاجرا برای طول محتوا و تعداد کلمات منحصر بفردی که در آن استفاده می شود وجود ندارد ؛ در نتیجه اینکه نه همه محتواهای کوتاه غیرمفید و غیر موثرند و نه همه مقاله های طولانی و بلند مخاطب پسند و کاربردی هستند .

مشاهده بک لینک

همچنین گوگل بدین واسطه توانست خواسته کاربران در مورد موضوعات دور برشان (از نظر موقعیت فیزیکی) را بهتر شناسایی کند.

پیدا کردن کلمات کلیدی که کاربران با استفاده از آنها زمینه ی کاری شما را جستجو می کنند.

آموزش ثبت سایت در گوگل

قوانین و مقررات خیلی سختگیرانه نیستند و دور از ذهن نیستند ، فقط بدانید که برای گوگل ، مخاطبان بیش از هر چیز دیگری مهم هستند. شما علاقه دارید بدانید که موسس این شرکت بزرگ و معروف، چه شخصی با چه زندگی بوده است؟

درخواست برای بارگذاری تمام اسکریپتها، فایلهای چندرسانهای در این نمودار نشان داده میشود. ” و از اونجایی که ما در زمانی زندگی میکنیم که توسط محتوای تصویری (مانند اینستاگرام، اسنپ چت و …) محاصره شدیم، استفاده از تصاویر اهمیت چند برابری پیدا میکنه.

خدمات سئو فروشگاهی

یکی دیگر از تغییرات، بازطراحی موزیک پلیر است که در این نسخه از تلگرام ظاهر جذابتری پیدا کرده. وارد کنید. چنانچه این عمل را انجام دهید هنگامی که سایت ما از سایت شما بازدید می کند ابتدا صفحه گوگل را باز کرده و از همان صفحه وارد سایت شما می شود و این عمل باعث می شود سایت الکسا منبع ورود به سایت شما را گوگل ثبت کند و این عمل باعث افزایش Upstream Sites سایت شما خواهد شد.

این موضوع را در بخش های ادامه مقاله به شما آموزش میدهم. در ادامه مهمترین پارامترهای این بخش را معرفی میکنیم.

سایت پیدا کردن کلمات کلیدی

این گونه نکات لینک سازی را در دوره سئو به طور کامل گفته ایم. در نگاه اول واژه شهرنشین برای عده زیادی از شهروندان بسیار زیبا و برای بعضیها نوعی پرستیژ به شمار میآید.

انالیز سئو سایت

نمی دانید رقبایی که از قبل می شناختید با چه برنامه و توانایی جدیدی مقابل شما ظاهر می شوند و نمی دانید آیا رقیب جدیدی دارید،رقیبی که تا دیروز هیچ اطلاع و شناختی از حضور آن نداشتید!

ما در اینجا قصد داریم بخشهای مهم آن را برای شما معرفی کنیم. سلب مسئولیت: تحریریهی زومیت در تهیه این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

افزایش رتبه وب سایت

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *