رتبه الکسا چيست و چگونه آن را تقويت کنيم؟

قابلیتهای شخصیسازی دستیار صوتی الکسا چیست؟ اما واقعا دستیار صوتی الکسا چیست؟ اما در هیچ مقالهای بهصورت کاملا عملی همراه با مثالهای واقعی نمیتوانید روشی را پیدا کنید که به شما توضیح دهد چگونه محتوای خوب تولید کنید.

کد انتقال 301

روش دیگر برای افزایش اعتبار وبسایتتان، بلاگینگ در وبسایتهای معتبر دیگری است که به کسبوکار شما مرتبط است. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که اگرچه این گونه بک لینک ها از دامنه های گوناگون و با ارزش ترین دامنه های ایرانی هستند، اما با آزمایش درخواهید یافت که ارزش آنچنانی زیادی نیز نداشته و برای به دست آوردن بک لینک قوی بایستی اقدام به خرید بک لینک فرمایید.

با این قابلیت شما میتوانید فقط با یک دستور از پیش تعیین شده مانند «الکسا، شب به خیر»، چراغها راخاموش کنید، در حال را قفل کنید، هشدار فردا صبح را تنظیم کنید و برای یک زمان مشخص قهوهی خود را بگذارید.

ما اینجا هستیم تا در مورد این موضوع مطالبی را با شما درمیون بگذاریم. لیست کارهایی که الکسا میتواند انجام دهد قطعا بسیار بیشتر از موارد قابل ذکر در این مقاله است که البته در ادامه با قابلیتهای مورد علاقهی ما آشنا میشوید.

لینک داخلی چیست؟

لیست دستورات صوتی که الکسا متوجه میشود روزانه درحال گسترش است. درواقع هر شخصی که تولبار الکسا را نصب کند از آن به بعد آمار بازدیدی که از سایتهای مختلف اینترنتی خواهد داشت در الکسا محاسبه میشود و الکسا بر اساس آن میتواند آمار تخمینی یک وبسایت را به دست آورد.

محتوا نویسی در اینستاگرام حتما نباید نوشته باشد میتواند عکس یا فیلم باشد . برای استفاده از الکسا باید از دستگاهی استفاده کنید که با فناوری صوتی سازگاری داشته باشد؛ که معمولا منظورمان یکی از محصولات آمازون مانند اکو، اکودات، یا اکوشو است.

از این عملکرد هم می توانید برای پیدا کردن کلمات کلیدی محلی خود استفاده کنید. این سیستم نسبت به اوبر ساجست بهتر است برای ایرانی ها، اما متاسفانه یک سری اطلاعات را به صورت کامل به ما نمیده.

متای کلمات کلیدی

اگر بخواهیم کمی عملگرایانه صحبت کنیم، این سیستم الکسا نامیده شد زیرا دارای صدای نامعمول اکس (X) است.

Edu بک لینک

با این سرویس میتوان هر دستگاه متصلی که دارای میکروفون و بلندگو است را تبدیل به سیستمی کرد که با شما مکالمات صوتی برقرار میکند. این شبکه لینک گسترده میتواند نرخ پرش (Bounce Rate) سایت شما را پائین بیاورد و کاربران را به گشت و گذار در سایت شما ترغیب کند.

1000 بک لینک رایگان

در نهایت اگر علاقهمنداید هرچه بیشتر در مورد الکسا یاد بگیرید میتواند به راحتی از خود او سوال کنید «الکسا، چهطور میتونی به من کمک کنی؟

متا تگ Alexa

ممکن است در نهایت منجر به جریمه شدن سایت شما از طرف گوگل شود. بدین ترتیب زمانی که شما به یک وب سایت یا صفحه مشخص لینک می دهید، از کلمه کلیدی مربوط به همان سایت یا صفحه به عنوان انکور تکست استفاده می کنید.

پس از نصب نوار ابزار آلکسا، صفحه وب که در حال مشاهده هستيد بررسي شده و ميزان ترافيک آن را در پايگاه داده بروز مي شود. اغلب مردم تصورد میکنند همهی آنچه باید در مورد الکسا بدانند، این است که الکسا صدایی است که از بلندگوهای سازگار با آن شنیده میشود.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید با آموزش ثبت سایت در گوگل کار خود را استارت بزنید.

کش تصاویر اینجا به کار می آید و میتوانید تصاویری که در سایت ثابت هستند را در کش مرورگر کاربر ذخیره کنید تا کاربر تنها یکبار منتظر لود تصویر بماند و در صفحات بعدی ، دیگر نیازی به لود تصویر نداشته باشد و از حافظه مرورگر ، تصویر فراخوانی شود.

خرید هاست از خارج

قابل ذکر است که دستیار مجاری آمازون تنها یک صدای ضبط شده نیست. الکسا صدای هوش مصنوعی است که توسط دارندگان محصولات آمازون اکو، دات و اکوپلاس قابل دسترسی است.

متن جایگزین تصویر

این برنامهی هوش مصنوعی فوقالعاده تعاملی، میتواند یک تجربهی لایف استایل قابل تنظیم برایتان فراهم کند درحالی که با بسیاری از دستگاههای خانهی هوشمند شما اتصال دارد. اگر هرکدام از شما بلندگوهای اکو را داشته باشید، میدانید که فقط با شنیدن کلمهی الکسا فعال میشوند.

مثلا در مقاله آموزش فتوشاپ، توقع داریم برای هر مرحله از آموزش، یک اسکرین شات مرتبط وجود داشته باشد.یا در مقاله ای با موضوع فلسفی، ممکن است یک تصویر انتزاعی یا abstract نمایش یابد.

بررسی وضعیت سایت در گوگل

اگر سایت ضعیف یا کند باشد، تجربه کاربری مثبت و مفیدی برای کاربر به همراه نداشته و احساس نارضایتی را در وی تشدید میکند. امروزه این روتینها درحال پیشرفت هستند و شما میتوانید از الکسا بخواهید چراغها را روشن کند، ده دقیقه صبر کند، و سپس قهوهساز را روشن کند.

وقتی فایل را آپلود کردید و به گوگل اطلاع دادید (اصطلاحاً Verify شُدید)، گوگل به شما اجازه میدهد به اطلاعات مربوط به ورودی سئو به سایتتان دسترسی داشته باشید.

رسیدن به صفحه اول نتایج گوگل

به خاطر ماهیت در حال تغییر انکر تکست و نحوه استفاده از آن، بهتر است در هنگام ساخت لینک کاملاً هوشیار باشید. » الکسا با بسیاری از سرویسهای آمازون سازگاری دارد و میتواند در محصولاتی مانند Amazon Echo، Echo Dot، Echo Spot، Echo Show و یا Amazon Fire TV از آن استفاده کرد.

بررسی جایگاه کلمات کلیدی

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *