راهکارهای سئو برای سال ۲۰۱۸ (بخش چهارم) – پایگاه مقالات آموزشی و وبلاگ رهام تِک

اولین بروزرسانی یک الگوریتم گوگل بی نام معرفی شد (12 درصد جستجوها تحت تاثیر قرار گرفتند)، صنعت سئو را شوکه کرد و همچنین به طور موقت، به مدل تجاری «مزرعه محتوا» که در آن زمان وجود داشت، پایان داد.

مشاهده بک لینک های سایت

در ادامه، یک لیست انتخابی از عالیترین ابزارهای تحقیقاتی در حوزه کلمات کلیدی معرفی میشود.

برای مثال اگر کسب و کار شما فروش کتاب است، ابتدا بهترین کلمات کلیدی گوگل را پیدا نمایید و سپس با انجام مجموعه ای از کارها، رتبه کلمه کلیدی مورد نظر خود را در گوگل بالا بیاورید.

اگر ترجیح میدهید فایلهای PDF را دانلود کرده و برای مشاهدهی آنها از اپلیکیشنهای دیگر استفاده کنید، پلاگین PDF viewer را غیرفعال کنید.

ستاره دار کردن مطالب در جوملا

با گسترش شهرنشینی هر روز شاهد افرادی هستیم که به نوعی خود را از روستاها جدا کرده و به شهرها نزدیک میشوند .

خرید ست تیشرت و شلوار مردانه Jordan مدل Dian

معمولا جز نرخ کلیک و تعداد ورودی هایی که از گوگل کسب کرده اید ، سایر اطلاعات مثل bounce rate یا زمان میانگین بازدید هر صفحه را نمی توان از کنسول جستجو مشاهده کرد و باید از گوگل آنالیتیکس کمک بگیرید.

رسیدن به صفحه اول نتایج گوگل

این بروزرسانی شامل سیگنال های اضافی مثل سایت هایی که کاربران گوگل مسدود کرده بودند، بود. تعداد نقشه های سایت تولید شده به تعداد URL های منتشر شده در وب سایت شما بستگی دارد.

ما نوید بخش آرامش و آسودگی شما خواهیم بود ، چرا که دیگر تنها نیستید، یک “تیم” پشت شماست. باید توجه داشته باشید که تنها در انجمنها و فرومهای ساخت بک لینک رایگان مرتبط با موضوع وب سایت خود فعالیت کنید.

بک لینک ها راز موفقیت سایت ها هستند. برخی وبسایت ها بدلیل لینک کردن های غیرطبیعی، به مراکز داده جدید Big Daddy وارد نشدند (مسائلی مثل لینک کردن بیش از حد دوجانبه، لینک کردن به محله های اسپم، لینک ها مشاور سئوی خریده شده).

بروزرسانی الگوریتم چیدمان صفحه (یا Above the Fold) وب سایت هایی را که تبلیغات بیش از حد داشتند، هدف قرار داد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *