راهکارهای سئو برای بیشتر دیده شدن سایت

برای متخصصان سئو وجود همچین بخشی نعمت است! مورد اول گزارشگر شما در زمینه ایندکس مطالب است و دومی نقشه راه گوگل برای بهتر دیدن سایت شما.

رتبه کلمه کلیدی در گوگل

اگر این خزندهها برای خزیدن در محتوای سایت شما یک نقشه داشته باشند بهتر میتوانند صفحات شما را تحلیل کنند.

هاست ایران یا آلمان

ثبت نقشه سایت (Sitemap) در گوگل در حقیقت آپلود فایلی است که در آن به گوگل میگویید صفحات مهم شما در کجا قرار دارند. این مورد تاثیر زیادی در ایندکس کردن صفحات در گوگل دارد؛ چون وقتی گوگل بداند کجا دنبال صفحات شما بگردد قطعاً فرآیند ایندکس کردن هم سریعتر خواهد شد.

چون این روزها تعداد جستجوهایی که از دستگاه های تلفن های همراه انجام میشه رو به افزایشه، باید سایت ها با همه سایز صفحه نمایشی سازگار باشن.

آموزش گوگل آنالیتیکس Pdf

مثلا من گاهی از اتومبیل شخصی و گاهی مترو وحتی اتوبوس استفاده میکنم . بیشترین کاربرد رکورد SRV در سیستم هایی مانند دایرکتوری سرور openLDAP و سیستم های VoIP و مرتبط با رکورد NAPTR مورد استفاده قرار می گیرد.

وردپرس، یک سیستم مدیریت محتوا متن باز و رایگان است که شما می توانید با استفاده از آن، انواع سایت و وبلاگ را راه اندازی کنید.

آموزش افزایش رتبه الکسا

علاوهبراین دربارۀ تمام مشکلات و خطاهایی که سر راه صفحۀ شما برای ایندکس شدن رخ میدهد، توضیحاتی میدهد. نکته مهم: اندازهگیری حجم جستجو یک راه خیلی سخت است اما بیشک روشی قطعی میباشد.

تا حالا یاد گرفتید که چگونه صفحات را در گوگل ایندکس کنید اما باید بدانید خزندههای گوگل همیشه در حال خزیدن لابهلای مطالب و صفحات سایتتان هستند! در این قسمت گزارشی از تمام امور مربوط به ایندکس صفحات به شما ارائه میشود.

اینترنشنال لایبرری

اگر میخواهید تجربه کاربران از وبسایت شما بهتر شود و آنها از آمدن به سایتتان حس خوبی پیدا کنند باید توجه ویژهای به این قسمت از گوگل سرچ کنسول داشته باشید.

تگ های سئو

برسیم به یکی از مهمترین بخشهای سرچ کنسول که همان ایندکس است. یکی از اساسیترین گزارشهای گوگل سرچ کنسول همین بخش Core Web Vitals است.

سایت مپ بلاگفا

اگر محل شما، اطلاعات جانبی کافی را داشته باشد و آرای متعددی نیز برای آن ثبت شده باشد، ممکن است ویرایش کردن آن برای افراد خرابکار مشکلتر شود. البته بخش بهبود عملکرد فقط برای سئوکاران نیست و همه میتوانند از وجود آن بهرهمند شوند.

اگر به پایین صفحه بیایید متوجه میشوید که گوگل حرفهای بیشتری هم برای گفتن دارد و با ارائه یک جدول، جزئیات بیشتری را برای شما فاش کرده است! در بهترین حالت، انتخاب مناسب این است که صفحات گفته شده را بروزرسانی کرده و با کمک لینک داخلی از صفحات دیگر و محتوای با کیفیت، قدرت آن مشاوره سئو را افزایش دهیم.

میخواهید بدانید چند URL بهدرستی ایندکس شده است، کدام صفحات بهدرستی ایندکس نشدهاند یا کدام محتوا در جستجوی گوگل نشان داده نمیشود؟

قبل از شروع ثبت سایت خود، حتماً یک یا چند فیلترشکن خوب نصب کنید. مقالات خبری مرتبط با فعالیت تان تولید کنید. بعد از اینکه لیست خود را جمع آوری کردید، آن را با استفاده از Google Trends مقایسه و بررسی کنید.

یعنی اگر مقاله خودتان را از یک وبسایت دیگر اقتباس یا بازنویسی کرده اید و یا از وبسایت های خارجی ترجمه کرده اید، حتما سعی کنید در آخر مقاله نام آن وبسایت را قرار دهید تا به گوگل ثابت کنید که کپی رایت رعایت شده است و مقاله شما کپی نیست.

افزونه ستاره در گوگل

با ورود به این بخش جدولی مشاهده میکنید که 4 پارامتر اصلی دارد که با فعالکردن آن میتوانید اطلاعاتش را ببینید.

آموزش رایگان سئو

اگر دکمه این افزونه را کلیک کنید به سرعت تمامی لینک های صفحه را تست کرده و لینک های معتبر و شکسته را برای شما مشخص میکند؛ از آنجایی که لینک سازی بخش بسیار مهمی در سئو سایت محسوب شده و گوگل در سالهای اخیر خیلی بر فرایند لینک سازی سایت ها حساس شده است، این افزونه کار شما را بسیار راحت خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *