راهکارهای حرفه ای برای افزایش سرعت ایندکس شدن سایت

نیاز نویسندگان محتوای سئو افزایش رقابت رو به رشد در همه صنایع است. اگر از قبل اکانت گوگل داشته باشیم بعد از ورود به سایت با صفحه زیر روبه رو خواهیم شد که بر روی کلید start now کلیک میکنیم .

نرم افزار Xrumer

در صورتی که گزینه مذکور را غیر فعال کردید اما باز هم مشکلی در خصوص ایندکس سایت وجود داشت می توانید آموزش چرا گوگل سایت رو ایندکس نمیکنه؟ این کار کاملاً اشتباه است چراکه، ممكن است يک كلمه ى كليدى میزان سرچ بالایی نداشته باشد، اما شاید بتوان از این کلمات، جملات مختلفی ساخت که به درد کاربران بخورد و باعث شود که آنها به مشتری تبدیل مشاوره سئو شوند.

تعرفه طراحی سایتwebafra.com

یکی از موارد و نکاتی که در بخش آموزش سئو مورد توجه قرار گرفته است آموزش گوگل وبمستر تولز است .

کلمه کلیدی تکراری

غیر از گوگل وبمستر استفاده از گوگل آنالیز نیز به شدت برای آمار سایت توصیه می شود که البته این ابزار به سئو کاران گزارش های کافی در مورد وبسایت شما می دهد و برای بهینه ی بهتر به سئو کار کمک می کند.

در مسیر به کار بردن سئو و بهینه سازی پیشرفته، استفاده از ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی نقش حیاتی دارد. چگونه با استفاده از این دو روش سایت را در گوگل ثبت کنیم ؟

افزايش بازديد جستجوی گوگل

روش دوم (URL prefix): در این روش همانطور که در قسمت های قبل هم توضیح دادیم به شما این امکان را میدهد که بخشی از سایت و یا تمام سایت را ایندکس گذاری ویا معرفی کنید .

الگوریتم AuthorityPage این الگوریتم به معنای میزان قدرت صفحات وبسایت میباشد.این الگوریتم مانند پیج رنک گوگل است که توسط وبسایتMoz.Com معرفی شده است.فاکتورهایی نظیر کیفیت محتوا،میزان لینک ورودی از سایتهای دیگر،تعداد بازدیدکننده،زمانی که بازدیدکنندگان در وبسایت میمانند معیار تعیین قدرت آن وبسایت است.

علی حسینی سئو

همانطور که در تصویر نیز مشخص است این روش بصورت پیش فرض قرار گرفته شده است. Link Juice : وقتی لینکی در یک صفحه از یک سایت دیگر قرار می گیرد link juice عبور می دهد.

Use Google Libraries

فرض کنید که ما قصد داریم سایت محمد افشار را در به گوگل معرفی کنیم. ما در این مقاله، معرفی این ابزارها را بهانهای کردیم تا شما را وارد این بحث مهم کنیم.

کلید ADD Record را زده و ADD Record Txt را انتخاب کنید سپس در جاهای خالی عبارات خواسته شده را وارد میکنیم. سپس در قسمت Record عبارت کپی شده را جایگذاری میکنیم .

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *