دستیار صوتی الکسا – زومیت

الکسا دستیار صوتی آمازون است که میتواند دستورات صوتی شما را دریافت کرده، متوجه شده و اجرا کند. ساخت اکانت الکسا به این صورته که اطلاعات کسب و کار و یک ایمیل وارد میکنین.

ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر

9 روش بهبود جایگاه سایت در گوگل در این یادداشت معرفی شده است. از این رو همه به دنبال روشهایی برای بهبود جایگاه سایت در گوگل هستند.

آنالیز رایگان سئو

نام این تب یک مقدار عجیب است! گذاشتن قیمت در سئو به صورت ماهیانه برای پروژه هایی که طولانی هستند استفاده خواهد شد و بیشتر از یک میلیون تومان در ماه است از مزایای این روش احتیاج نداشتن به فعالیت شما است و شما با پرداخت هزینه این امکان را فراهم می کنید تا بدون دخالت از طرف شما رتبه سایت شما افزایش یابد و از مزیت های دیگر این روش رابطه بهترین میان مشتری و شرکت سئو می باشد این همکاری به وسیله قراردادهای ماهانه بیشتر می شود و کار سئو به روش بهتری انجام خواهد شد.

افزایش بازدید رتبه الکسا

این کار به سئوی شما کمک میکند و رتبه سایت شما را افزایش میدهد. هدف اصلی هر مالک سایتی این است که بتواند رتبه سایت خود را در موتورهای جستوجو ارتقا دهد.

نقشه سایت در وردپرس

به گزارش روابط عمومی شرکت سئوکار، بهبود جایگاه سایت درگوگل آنچنان که میگویند سخت نیست؛ فقط کافی است که نکات آن را بدانید و بتوانید آنها را به بهترین روش ممکن استفاده کنید.

این گزینه به وبمسترها و تبلیغ کنندگان کمک می کنه پتانسیل واقعی بازاریابی رو در سایت خود ببینن.

پیج اتوریتی و دامین اتوریتی

وردپرس در حال تغییر است و ویرایشگر TinyMCE با ویرایشگر جدید گوتنبرگ جایگزین شده است، سازنده صفحه ای که از بلوک ها برای ایجاد همه نوع محتوایی استفاده می کند.

نحوه خرید بک لینک

بنابراین شما می توانید در استفاده از لینک های خودکار بسیار دقیق عمل کنید و از ایجاد هر نوع مشکل مربوط به استفاده از لینک های خودکار در گوتنبرگ جلوگیری کنید.

افزونه autolinks manager به شما اجازه می دهد دقیقا مشخص کنید که در کدام بلوک گوتنبرگ لینک های خودکار باید اعمال شود.

بهینه سازی تصویر

برای هر پست شما قادر به دانستن تعداد دقیق لینک های خودکار استفاده شده و تعداد کلیک های ایجاد شده در لینک های خودکار خواهید بود. پیشنهادهای رقیبان شما هزینه کلیک برای یک کلمه کلیدی را مشخص می کنند.

برای مثال می توانید مقادیر پیش فرض برای لینک های خودکار جدید را تنظیم کنید، نحوه انجام تجزیه و تحلیل در پست ها را کنترل کنید، میتوانید قابلیت ردیابی لینک ها را فعال یا غیر فعال کنید، میتوانید صفحه بندی سیستم استفاده شده را سفارشی کنید و جنبه های پیشرفته مرتبط با استفاده از لینک های خودکار را کنترل کنید.

افزونه ستاره در گوگل

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *