دانلود رایگان نرم افزار افزایش بازدید سایت – چنارو

سئو خارجی شامل طیف گسترده ای از فعالیت هاست که یک سئوکار حرفه ای آنها را برای شما انجام خواهد داد.

آموزش افزونه Google Xml Sitemaps

شما هم می توانید به سادگی از این ابزارها استفاده کنید و به سئو سایت تان نظم بیشتری بدهید.

این یعنی اگر صفحه شما پس از انتشار، توسط مخاطبان بازدید شود، گوگل متوجه این سیگنال مثبت شده و برای ایندکس سریع آن اقدام می کند. نیازی نیست هر بار لیستی از کلیدواژه ها به آن بدهید.

که ربات های گوگل در هر بار رجوع به هر سایت مورد بررسی قرار می دهند.

ربات بک لینک

برای استفاده از این ابزار، باید یک کلمه کلیدی به ازای هر خط در کادر اول وارد کنید؛ دامنه یا سایتی که می خواهید بررسی کنید را در کادر دوم قرار دهید و کادر هایی که می خواهید موتورهای جستجو بررسی کنند را انتخاب نمایید، محدوده صفحاتی که می خواهید بررسی شوند را انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه رتبه کلمات کلیدی را بیاب!

یافتن بک لینک های یک سایت

این عالی نیست؟ شما می توانید به کمک این ابزار رتبه کلمه کلیدی یا رتبه سئوی خود را بررسی کنید و بازخورد خود را بیان نمایید.

افزونه Use Google Libraries

حال که دیوار مورد نظر و نردبان متناسب با آن انتخاب شده است و پایه ای قوی نیز مانع لغرش این پلکان می شود ، همه چیز برای صعود و رسیدن به بالای دیوار مهیاست ، اما این را بدانید که عجله و سرعت زیاد در این مسیر جایز نیست .

خارج شدن از پنالتی گوگل

اطلاعاتی اعم از راه کارهایی برای افزایش سرعت سایت، نکات مثبت سایت، تجربه کاربران و …

افراد زیادی روزانه در سایت های مختلف اکانت میسازند و حتی هزینه ماهیانه میدهند بهترین کار برای پیگیری این نتایج در سایت خودتان هست.

در بازاریابی های موتور جستجو ( Search engine marketing ) استفاده از تاکتیک های بازاریابی دیجیتال آنلاین میباشد ، که برای افزایش دیده شدن ، وب سایت یا صفحات خاص سایت ها در رتبه های بالاتر نتایج موتور های جستجو (SERPs) استفاده میشود.

افزونه Alexa Traffic Rank

این یک ابزار عالی و جادویی برای وبمستران است و به طور خودکار موتور جستجوی گوگل را برای پیدا کردن رتبه سایتتان بررسی میکند. اگر دیدید که رتبه شما در گوگل به خاطر تغییر الگوریتم کاهش پیدا کرده، یا اینکه از طریق Webmaster Tools به شما پیغام داده که در حال بررسی سایت شماست، بهتر است به وضعیت بلک لینکهای خود نگاهی بیندازید.

اگر هدف شما دستیابی به بالاترین نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجوست، باید کار خود را از این قسمت آغاز کنید. رتبه سایتهایی که در حوزه تکنولوژی، طراحی سایت و فناوری اطلاعات فعالیت میکنند، از سایر سایتها بهتر است.

تعداد بک لینک

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *