خرید ورودی گوگل【معرفی 5 سایت برتر ایرانی همراه با قیمت】

دایرکتوریهای عمومی منسوخ شدهاند، برای سئو مضر هستند و باید از آنها اجتناب کرد. سایت های نوپا و یا خیلی از سایت ها ممکن است صفحاتی داشته باشند که قصد Index شدنش را نداشته باشند مانند صفحه ورود برای کاربران به حساب شخصی شان.

سئو سایت رایگان

در این مرحله با فشردن دکمه افزودن لینک جدید میتوانید کلمه کلیدی و لینک مورد نظر را وارد کنید. در افزونه یواست سئو به صورت دستی میتوانید تگ عنوان را بنویسید اما توجه داشته باشید که گوگل فقط 65 کاراکتر از عنوان شما را نشان میدهد و اگر بیشتر از این محدوده بنویسید کاربر نمیتواند کل تگ عنوان شما را ببیند.

نکته: دقت کنید که لینک سازی خارجی یا همان ساخت بک لینک یکی از فاکتورهای حساس سئو است، بنابراین بدون دانش قبلی به هیچ عنوان به سراغ این فاکتور سئو نروید!

نکته: برای افزایش سرعت ایندکس سایت، توییتر بهترین شبکه اجتماعی است. با توجه به همین موضوع زمانی که یک جریان لینک سازی بین همه صفحات در سایتتان ایجاد کرده باشید، سرعت ایندکس آن را افزایش میدهید و احتمال دیده شدن صفحات جدید را بالا میبرید.

چرا گوگل سایت رو ایندکس نمیکنه

این افزونه اکثر تبلیغات موجود در صفحهی سایت را مسدود میکند تا درگیر آن نباشیم. بعد از اینکه مطمئن شدید سایت مپ وجود دارد، آن را در سرچ کنسول سایتتان به گوگل معرفی کنید.

قالب موزیک بیان بلاگ

شما با رعایت صحیح نکات کد نویسی میتوانید کار رباتهای گوگل را برای ایندکس سایت خود راحت تر کرده و سرعت این پروسه را افزایش دهید. برای افزایش سرعت Index سایت و اینکه به خزنده های گوگل (Crawler) بفهمانید در چه زمانی به سراغ سایت شما بیایند، باید زمانبندی برای انتشار محتوای سایت داشته باشید.

با استفاده از Fetch as Google می توان سایت را ثبت کرد و به روز رسانی ها را به خزنده های گوگل (Crawler) اطلاع داد. در یک زمان مشخص در هر روز مطالب خود را منتشر کنید.

بهترین کتاب سئو

مهم نیست که در هفته حتما 10 محتوا یا 1 محتوا منتشر شود، مهم این است که محتوا در زمان دقیق روی وب سایت برود تا رباتهای موتور جستجو هم شرطی شده و دقیقا در زمانی که محتوای جدید منتشر میشود، آن را ایندکس کنند.

بهینه سازی عکس برای سایت

این موضوع برای صفحات داخلی سایت و لینک ها هم به همین صورت است. برای رسیدن به چنین هدفی داشتن یک شبکه اجتماعی پرمخاطب که قبلا مخاطبانش را به کمک محتوای مفید جذب کردهاید، بسیار کمک کننده است.

بررسی تعداد جستجوی یک کلمه در گوگل

پس همیشه سرعت سایتتان را بهینه نگاه دارید. باتوجه به اینکه این رتبه یک معیار نسبی است ، پس علاوه افزایش بازدید یا بهبود عملکرد سایت شما به فعالیت یا وضعیت سایتهای دیگر نیز بستگی دارد.

بررسی بک لینک های سایت

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *