خدمات سئو (بهینه سازی سایت) با قیمت مناسب و ارزان

این از مباحث سئو می باشد خود مبحث افزایش شرعت ایندکس زیرمجموعه سئو است اما در روند سرعت ایندکس مطالب وب سایت شما بروز بودن محتوا و ارائه روزانه مطالب و زمانبندی خاص شما باعث انتقال این موضوع به گوگل می شود که وب سایت شما در ساعات ، روز ، هفته و خلاصه در برنامه زمانی خاصی بروز می شود و کراول یا خزیدن درون آن با برنامه زمانی انجام می گردد.

بررسی وضعیت وب سایت

در دوره آموزش کامل ارائه شده به آموزش 0 تا 100 وردپرس خواهیم پرداخت. گذشته از این مورد زمانی که شما وب سایتی سریع را تجربه می کنید به صورت خودکار محبوبیت وب سایت شما دو چندان خواهد شد که این خود یک عامل اصلی برای رشد و صد البته مرتبط با موضوع ما افزایش ایندکس در گوگل می مشاور سئو شود.

افزایش ورودی سایت از گوگل

افزایش بازدید وب سایت به روش رایگان : با عضویت در الکسا نت شهر و ثبت وب سایت، شما میتوانید شروع به کسب امتیاز کنید. همچنان میتوانید آنها را ببینید اما تاثیرشان از بین میرود.

برای بهبود: این بخش مواردی هستند که در وبسایت شما رعایت شده اند اما دارای ایرادهای جزئی است و پیشنهاد می شود برای بهبود وضعیت سایت آنها را تکمیل نمایید.

بیشتر از دویست فاکتور اساسی برای سئو وجود دارد ولی در کل تعداد کمی از آنها هستند که تاثیر ملموس تری نسبت به دیگر عوامل می گذارند برای سرعت ایندکس مطالب نیز به همین منوال است یعنی با رعایت این چند نکته ضروری سرعت ایندکس مطالب را بالاتر می بریم صد البته ماندگاری در نتیجه ها و افزایش رتبه به عوامل دیگری نیز بستگی دارد .

افزایش اتوریتی

صفحات ایندکس شده و به خود این عمل ایندکس گفته می شود .حال سوال اینجاست آیا اهمیتی دارد که چه تعداد صفحه درون گوگل داشته باشیم یا خیر ؟

افزونه رنک مس

پس اصلا عاقلانه به نظر نمی رسد تا محتوای تکراری و غیر یکتا را به خورد موتور های جستجو با این ایده که تعداد را بالا ببرید بدهیم .

قالب موزیک رزبلاگ

در فیلد دوم اگر وردپرس در ساب فولدر دارید مقدار آنرا وارد نموده در غیر اینصورت نیازی نیست.

لینک های داخلی وب سایت شما پل هایی هستند که مطالب و محتوای سایت را به یکدیگر مرتبط می کنند و وجود این پل ها باعث افزایش مقدار ایندکس و اطلاع رسانی خزنده ها از بروز رسانی وب سایت شما می شند.

افزونه ساخت Sitemap

تصاویر بهینه باعث افزایش سرعت وب سایت میگردد به این دلیل که شما برای انتقال مفهوم از عکس ها صد در صد استفاده کرده اید و رابط کاربری خود را طراحی کرده اید پس تصاویرتان نیز باید بهینه و سبک باشد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *