خدمات رتبه بندی الکسا برای بهبود و افزایش رتبه الکسا

اگر کلمات من را به درستی بخوانید ، می فهمید که هزینه سئو در واقع یک هزینه نیست. مدیران سایتها با استفاده از این تگ، کلمات کلیدی هر صفحه را به گوگل معرفی میکردند تا صفحه آنها را در کلمات ذکر شده بهینه کند.

نسبت متن به کد

بنده یک سرویس nvme وردپرس با 1 گیگ فضا گرفتم که کلا سایت بالا نمیومد که با 5 تا 10 بار ریفرش کردن با سرعت نسبتا کم بالا میومد بنده نارضایتی خودم رو به این شرکت ابراز کردم که بنده پول nvme دادم اما سرعت هاست اشتراکی هم ندارم!

تاثیر Cdn در سئو

متا تگ ها در قسمت head هر صفحه از سایت نوشته میشود (دقت کنید که منظور از قسمت head، قسمت header نیست) در تصویر بالا تگ head هم با مستطیل قرمز کوچکی مشخص شده است.

نرم افزار ساخت بک لینک

البته گاها بعضی از سئو کار ها و وبمستران از این تگ سوء استفاده هایی میکردند که به کاهش ارزش این متا تگ نزد گوگل و در نهایت حذف ارزش آن ختم شد.

بررسی و آنالیز سایت

البته این خوب است که یک یا دو خط کوتاه در هر صفحه برای معرفی محصول داشته باشید اما اگر این متن تکیه کلام شما بیش از ۱۰۰ کلمه شود و در چندین صفحه دیده شود از نظر گوگل محتوای تکراری شناخته میشود.

تگ title و تگ h1 هر دو از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارند و میتوان به نوعی آن ها را مهم ترین عامل مشخص کننده کلمه کلیدی اصلی در صفحه دانست.

همانطور که در دو تصویر بالا میبینید ، هر دو نتیجه برای یک صفحه از آکادمی فرین (صفحه آموزش جامع سوشیال سیگنال) است اما متا توضیحات آنها توسط گوگل ، متفاوت انتخاب شده است.

برای درک بهتر اهمیت موبایل ها در سئو و بهینه سازی سایت تنها به این نکته توجه کنید که بسیاری از کاربران ثابت اینترنت یا به طور محدودتر شبکه های اجتماعی ، حتی دارای یک PC با تعریف های مرسوم آن نیستند ، اما دارای بسته های اینترنتی یا اینترنت پرسرعت ثابت بوده و بواسطه تلفن های همراهشان است که به این دنیا پا می گذارند ، در نتیجه اینکه توجه ویژه به کاربران موبایلی و برآورده کردن نیازهای آن ها برای بالا رفتن رتبه سایت خودمان هم که شده از اهمیت بالایی برخوردار است .

اشتباهی که اغلب در بین وبمستران انجام میشود، این است که تگ h1 که عنوان مقاله یا صفحه است را با تگ title یکی میدانند.

نرم افزار افزایش رنکینگ سایت

به طور مثال h1 این مقاله میتواند این عبارت باشد: “معرفی تگ های سئو” و در مقابل عنوان مقاله در نتایج گوگل برابر با عبارت ” 13 متا تگ های سئو، از متا دیسکریپشن و title تا کیورد” باشد.

سایتهای بک لینک رایگان

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *