حذف صفحات ایندکس شده در گوگل (افزایش بازدید سایت!)

با اینکه alexa یک ابزار کارآمد بین مدیران وبسایتها و کارشناسان سئو برای بررسی میزان محبوبیت سایت است، اما باید توجه داشته باشید که رنک پایین همیشه به معنای محبوبیت سایت نیست.

لینک های سایت

هر کلمه کلیدی که علاقه مند هستید در آن رنک پیدا کنید بایستی در تگ عنوان قرار گیرد.

1. همانطور که جیسون قبلا در جلسه ای با من عنوان کرد، قرار دادن درست و صحیح کلمات کلیدی از تکرار آنها مهمتر است. آیا برای بهتر شدن رتبه الکسا سایت من و سایت شما نیاز به افزایش مشاوره سئو بازدید یکسانی دارند؟

با این کار هر صفحه از سایت به گوگل میگوید من صفحه اصلی هستم من را ایندکس کن و این کار سبب متحیر شدن گوگل در ایندکس کردن و رتبهبندی نادرست سایت شما در نتایج جستجو میشود.این موارد سبب کاهش اعتبار سایت شما در نظر گوگل خواهد شد و رتبه سایت را در نتایج جستجو کاهش خواهد داد.

سئوی حرفه ای

در خصوص فرآیند های مرتبط با سئو یک موضوع بسیار مهمی وجود دارد که، اهمیت نگارش یک توضیحات متا یا متا دسکریپشن مناسب را برای ما مشخص تر میکند؛ آن هم این است که هر چقدر نتیجه مربوط به صفحه ما در نتایج گوگل نرخ کلیک یا CTR بالاتری داشته باشد، رشد و ثبات رتبه ما بهتر خواهد بود.

تبلیغات آیفریم

همچنین، اگر به ماهیت و جملهبندی شما آسیب وارد نمیکند، بهتر است که از سایر کلمات کلیدی محتوا نیز در نوشتن متا تگ استفاده کنید.

مشاهده بک لینک سایت

همچنین کلمات کلیدی بایستی در تگ های H1 و توضیحات متا نیز گذاشته شوند. برچسب ها کدهای html هستند که در ابتدای کدنویسی صفحات به کار برده می شوند.

آموزش رایگان سئو سایت

استفاده از کلمه کلیدی کانونی هنگام نوشتن توضیحات متا الزامیست و مطلوب آن است که در ابتدای توضیحات نوشته شود. از زمان حضور الگوریتم های مرغ مگسخوار و پاندا، LSI در حال تبدیل شدن به یکی از موارد مهم سئو است که توسط گوگل برای اندازه گیری ارزش کلمه کلیدی و میزان اهمیت حضور آن در متن استفاده می شود.

متا تگ های گوگل

زبان طبیعی در جستجو به امری رایج تبدیل شده است، بخصوص با گسترش جستجوی صوتی و دقتی که گوگل در تشخیص زبان های محلی بدست آورده است. در چه زمانی از روز؟

زمانی که مرورگر اقدام به درخواست بارگذاری منبعی می کند، سرور می تواند به مرورگر اعلام کند که این منبع را تا چه زمانی به طور موقت در حافظه کش خود نگهداری کند.

با این حال استفاده بیش از حد از این سیگنال باعث می شود گوگل تصور کند محتوای وب سایت شما قابل خواندن نیست و ارزشی برای خواننده ندارد و در نتیجه شما را جریمه میکند.

نداشتن این تگ بر نمایش صفحه ی شما در مرورگر تاثیر دارد و نوشته ها به درستی نمایش داده نمی شوند. 1. از کلمات LSI در داده متای سایتتان استفاده کنید.

سیستم کسب درآمد از جستجوی گوگل

اگر بخواهید ببینید صفحات شما دارای متاتگ های معرفی شده در این مقاله هستند به یکی از صفحات سایت خودتان بروید و کلیک راست کرده و گزینه view page source را بزنید و کلمه meta را جستجو کنید تا تگ های صفحه خود را ببینید.

فرآیند درون سیستمعامل شما که برای تنظیم این کوئری طراحی شده است معمولاً «stub resolver» یا سرویسگیرندهی DNS نامیده میشود.

سایت بازدید یار

در طول فرآیند بهینه سازی تصاویر به سرور ارسال می شود تا نسخه تصویر با کاهش حجم در کتابخانه رسانه ذخیره شود. بخش اول بهینه سازی عکس برای کاربر و تأثیر بر ui و ux و بخش دوم آموزش سئو عکس و تصاویر برای گوگل.

این تکنیک یک روش اثبات شده و تکنیکال در بهینه سازی سایت محسوب میشود که وب سایتهای بسیار بزرگی همچون بکلینکو که در حوزه سئو بسیار قدرتمند کار میکنند نیز از این روش استفاده میکنند.

در این میان حتما اسم CloudFlare به گوشتان خورده است. اگر تگ عنوان با کلمه meta شروع نشد استفاده از تگ بی فایده می شود و حاوی اطلاعات بسیار مهمی است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *