جنگ روانی وبمسترها: میزبانی سایت و دردسرهایی که خواهید داشت!

آموزش فهرست ها به طور کامل در این جلسه دوره آموزش کامل وردپرس وردپرس مورد بررسی قرار می گیرد. امروزه سئو و بهینه سازی وب سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و سئوکاران برای بررسی و آنالیز وب سایت ها، از افزونه ها و یا وب سایت های حرفه ای کمک مشاوره سئو می گیرند.

بهینه سازی تصاویر

در صروت لزوم می توانید از لینک مستقیم افزونه در مخزن وردپرس استفاده کنید. به طور کلی، ربات-x اجازه استفاده از عبارات معمولی، اجرای دستورات خزیدن در فایل های غیر HTML و به کار بردن پارامترهایی در سطح عمومی را می دهد.

خیلی خلاصه بخواهیم توضیح دهیم داستان به این ترتیب است که رباتهای گوگل به کمک لینکهای مختلف در سطح وب از صفحهای به صفحهی دیگر رفته و مطالب را بررسی میکنند.

Fetch As Google آموزش

ما در آقای سئو ، پس از آنالیز قدرت سئو سایت به سراغ آنالیز کلمات کلیدی خواهیم رفت که شما می توانید با انتخاب بهترین آن ها در درجه اول در رتبه های اول گوگل قرار بگیرید و مهم تر از آن میزان بازدید و فروشتان را افزایش قابل توجه ای دهید.

کتاب گوگل آنالیتیکس

شما لازم نیست به موتورهای جستجوکر بگویید تمام صحفات را ایندکس کنند چون به صورت پیش فرض خودشان عکمل ایندکس را انجام خواهند داد.

اما این طور نیست من به شما کمک میکنم که بتوانید محتوا بنویسید و کسب در آمد کنید . همانند فایلهای robots.txt، خزنده ها مجبور نیستند دستورات متا را دنبال کنند، در نتیجه برخی از روبات های مخرب وب، دستورات شما را نادیده می گیرند.

در ادامه برای بهتر فهمیدن این پارامترها می پردازیم که روبات های جستجو از این پارامترها پیروی کرده و کاملا برایشان قابل درک هستند. این پارامترها در صورتی که موتورهای جستجو از آنها پیروی می کنند که از دستورالعمل های متا روبات ها پیروی کنند.

کار این پارامتر این است که وقتی تاریخی برای ایندکس صحفه خود تعیین می کنید به موتور های جستجو می گویید از آن تاریخ به بعد صحفه را ایندکس نکند.

آموزش بالا بردن رتبه الکسا

اصولا حداقل کلمات محتوا باید ۵۰۰ وحداکثر ۱۵۰۰ کلمه باشد زیرا کمتر از ۵۰۰ کلمه را گوگل ممکن است ایندکس نکند و بیشتر از آن را کاربر نخواند و وب سایت را ترک نماید.

Nofollow: با این پارامتر به موتورهای جستجو میفهمانید که هیچ لینکی را در صحفه دنبال نکند و توازان یا اعتبار را هم انتقال ندهد. این تگ به موتورهای جستجو می گوید تصاویر صحفه را ایندکس نکنند در عوض همه لینک های صحفه را دنبال کرده و هیچ اسنیپتی در صحفه نتایج جستجو SERP نمایش داده نشود.

ثبت سایت در گوگل آنالیز

تگ ربات-x تمام قابلیت های تگ ربات متا را دارد در عوض امکانات بسیار گسترده ای را در مقایسه با تگ ربات-x در اختیارتان می گذارد. تمام پارامترهای بالا که ذکر کردیم در هر دو نوع این متا رباتها به کار می روند؛ در ادامه به برسی این دو نوع متا تگ ربات ها می پردازیم.

افزایش رایگان ورودی جستجو گوگل

برای استفاده از تگ ربات-x، شما یا نیاز به دسترسی یکی از فایل های php، htaccess، که در هدر در وب سایتتان می باشد، دارید یا به فایل access سرور نیاز خواهید داشت.

افزونه لینک سازی

ساختار دلخواه: این نوع ساختار پیوند یکتا در وردپرس بهترین ساختار خواهد بود، چرا که دست شما برای انتخاب پیوند یکتا مناسب در وردپرس بازتر بوده و میتونید تا هر مانوری رو این نوع ساختار بدین.

هاست خارج از کشور

پس بهترین کار اینه که از سایت های رقیب کمک بگیرین تا بتونین در مورد اون پوشش موضوعی که گوگل مد نظرشه، اطلاعات بهتر و بیشتری کسب کنین.

فایل Robot Txt چیست

چرا که با افزایش جست و جو در گوگل می توان شانس ورودی از گوگل را بالا تر برد. اگر تعداد صفحات و دامنه ها زیاد بود به همین صورت طبق تصویر بالا، آدرس هر صفحه و دامنه را از هم تفکیک کنید.

سئو وب ایران

این کار را برای فایلهای جاوااسکریپت هم انجام دهید. استراتژی موفق ترافیک سایت را افزایش می دهد و اغلب بازده سرمایه گذاری (ROI) بیشتری نسبت به تلاش های بازاریابی صرف شده را نشان می دهد.

بک لینک رایگان فارسی

سئو کردن تلاش در جهت مطابق کردن وبسایت با ملاکهای موتورهای جستجو است. Nosnippet: این پارامتر به موتورهای جستجو می گوید که در صحفه نتایج جستجو اسنیبت های صحفه ( مانند تگ توضیحات) را نشان ندهد.

Index: به موتور های جستجو می گوید صحفه مورد نظر را اینکس کند. این پارامترها به حروف کوچک و بزرگ حساسیتی نشان نمی دهند و متا روباتها عکس العملی برای این موضوع نشان نمی دهند اما دقت داشته باشید که برخی از موتورهای جستجو تنها بخشی از این پارامترها را درک می کنند و ممکن است بعضی از آنها رفتارشان با این پارامترها متفاوت باشد.

با یک نگاه کلی به نتایج حاصل می توانیم ببینیم که اصلا نباید به سراغ کلمه کلیدی بازاریابی محتوا یا content marketing برویم چون قطعا نمی توانیم به وسیله آن جایگاهی بگیریم !

ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر

Follow: با این دستور به موتورهای جستجو خواهید گفت، صحفاتی که ایندکس نمی شوند را بررسی کن و لینک های داخلی ان صحفه را دنبال کن. Noimageindex: به خزنده ها می گوید که عکس های صحفه را ایندکس نکنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *