ثبت سایت در گوگل وب مستر تولز (google Web Master Tools)

مواردی همانند: انتخاب مناسب ابعاد عکس، درج ابعاد عکس در سند، کاهش مناسب حجم تصاویر، نوع فرمت عکس، سئو عکسها و استفاده از اتریبیوتهای مناسب همانند alt و title ، لود تنبل تصویرها و …

بهترین سایت ها برای بک لینک

ترتیب گزینههای ارائه شده در این بخش ممکن است بنا به نوع دستگاه اندرویدی و سیستم عامل اندرویدی که بر روی دستگاهتان نصب است کمی متفاوت باشد اما عملکرد گزینههای موجود در این بخش کاملا یکسان بوده و هدف مشابهی دارند.

متا تگ Alexa

در این بخش آیکون چرخ دندهای ضمیمه شده که شما را به بخش تنظیمات دستگاه هدایت میکند.

فروش دامنه اتوریتی دار

برای انجام این عمل کافیست که نوار اعلانهای دستگاه را از بالای صفحه به پایین بکشید و سپس آیکون چرخ دنده موجود در بخش فوقانی پنجره را لمس کنید.

ابتدا باید وارد بخش تنظیمات یا همان Settings دستگاه اندرویدی خود شوید. اگر دقت کنید در زیرشاخه Keyboard & Input Method نام کیبورد مجازی که هم اکنون از آن در دستگاه اندرویدی خود استفاده میکنید ضمیمه شده است.

دقت کنید که اگر از اندروید نوقا استفاده میکنید باید گزینه Virtual Keyboard را لمس نمایید.

به عنوان مثال کیبوردی که ما از آن استفاده میکنیم، کیبورد محبوب گوگل یا همان Google Keyboard است.

وقتی کلمات کلیدی خود را انتخاب کردید ، باید از آنها به روش صحیح استفاده کنید. اگر رتبه خوبی برای کلمات کلیدی معمولی نداشته اید ، به جای آن تمرکز خود را به کلمات کلیدی بلند تغییر دهید.

بهترین هاست از نظر سرعت

به عنوان مثال ، جستجوی بازاریابی محتوا در Quora ممکن است به شما القا کند که از کلید واژه های بلند “اشتباهات مبتدی در بازاریابی محتوا” و “نمونه هایی از بازاریابی شرکتی” استفاده کنید.

در اینصورت میتوانید با استفاده از اپلیکیشن Chrome Remote Desktop در کروم یک کامپیوتر دیگر -یا نسخههای Android یا iOS اپلیکیشن بر روی گجتهای دیگر- به کامپیوتر خود از راه دور دسترسی پیدا کنید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *