تگ Canonical چیست؟

البته بهتر است که نام مستعار را به صورت دستی وارد نمایید که به سئو جوملا خود کمک شایانی بکنید.

درآوردن کلمات کلیدی

بعد از این که سیستم مدیریت محتوا جوملا خود را نصب نمودید، تمامی مطالب و برگه های تستی آن را حذف و از زباله دان نیز پاک کنید. به عبارت ساده، بهینه ­سازی تصویر شما با حذف تمام دادههای غیرضروری که در تصویر ذخیره میشود، کار میکند، تا اندازه فایل را براساس مکانی که در وب­ سایت شما استفاده میشود، مشاوره سئو کاهش دهد.

افزایش ترافیک

به همین دلیل این تصاویر، دادههای بسیار بیشتری دارند و اندازه فایل آنها بسیار بزرگتر است.

افزونه لینک سازی

تغییر اندازه تصویر روی صفحه وب با استفاده از CSS میتواند نیاز شما را رفع کند، اما مسأله این است که مرورگر وب، هنوز فایل اصلی را بارگیری میکند، سپس آن را تغییر اندازه داده و نمایش میدهد.

اگر هنوز تصاویر وبسایت خود را بهینه­ سازی نکردهاید، این کار باید جزو اقدامات اولیه برای بهینه­ سازی سرعت پیج شما باشد.

تصاویر یکی از عناصر بسیار مهم وبسایت میباشند، اما میتوانند باعث کاهش سرعت بارگذاری صفحات سایت شوند و این کاهش سرعت وبسایت میتواند به شدت نگران­ کننده باشد؛ زیرا در صورت عدم بارگذاری به موقع و عدم بهینه سازی تصاویر؛ احتمال دارد؛ بسیاری از کاربران وبسایت خود را از دست بدهید.

زیرا که این تصاویر با حجم بسیار بالاتر از گنجایش سایت ذخیره میشوند و در صورتی که حجم حداقلی هر عکس 2 مگابایت یا حتی بیشتر باشد؛ بارگیری سایت بسایر وقتگیرتر خواهد بود.

ثبت مطالب در گوگل

در اینجا گزینه هایی برای افزایش ترافیک سایت، فروش بیشتر و … از گزینه سمت راست میتوانید برای سنجیدن میزان ترافیک کل کلمات کلیدی که قبلا استخراج نمودهاید، استفاده کنید.

در متای توضیحات، حداقل دو بار کلمه ی کلیدی مطلب خود را به کار ببرید تا در نتایج جستجوی گوگل، بهتر جلوه کنید.

سئو سایت تخصصی

این ویژگی تا چه حدی ظاهر جستجوی سایت ما را نسبت به سایت های دیگر متفاوت کرده است؟

دانلود کتاب آموزش سئو

همه ما بارها و بارها با اینجور صفحات روبرو شده ایم. در گوگل قبل از الگوریتم های ربات های عنکبوت یا خزنده ی گوگل وظیفه ی بازبینی محتواهای ما را به صورت کامل و جامع بر عهده دارند.

بک لینک رایگان قوی

محافظت فایروال در سه سطح پایه، متوسط و پیشرفته موجود است که به شما اجازه می دهد تا بر اساس نیاز خود تنظیمات فایروال را کنترل کنید. این برنامه همچنین به کاربر اجازه جواب، حذف، آرشیو و ارسال پیام جدید از طریق یک پنجره پیش نمایش در سربرگ کنونی را میدهد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *