تکنیکها و روشهای افزایش رتبه الکسا

شاید برای شما این ابهام ایجاد شود که چرا در جایی از کلمه افزایش رتبه الکسای ایران استفاده می کنیم و در جای دیگر از عبارت کاهش رتبه الکسا رنک ایرانی.

تعداد لینک های سایت

صفحات شخصی یا وبلاگا هم مثل سایتای معمولی در نظر گرفته می شن و به روش برابر مورد مطالعه و بررسی الکسا قرار می گیرن. اگر به پایین صفحه بیایید متوجه میشوید که گوگل حرفهای بیشتری هم برای گفتن دارد و با ارائه یک جدول، جزئیات بیشتری را برای شما فاش کرده است!

گوگل به شما می گوید که این صفحه محتوایی مشابه با دیگر صفحات شما دارد و صفحه ای دیگر استانداردهای بالاتری دارد که جایگزین آن شده است.

خرید بک لینک Edu

اینجاست که اهمیت این بخش خودنمایی میکند. البته بخش بهبود عملکرد فقط برای سئوکاران نیست و همه میتوانند از وجود آن بهرهمند شوند.

دیدن رتبه سایت

در این قسمت گزارشی از تمام امور مربوط به ایندکس صفحات به شما ارائه میشود.

پس حواستان را جمع کنید و در صورت عدم آشنایی بیخیال این تکنیک شوید. طراحی صفحه خطای ۴۰۴ باعث میشود تا کاربران صفحه موردنظر خود را راحتتر پیداکرده و در صورت بروز خطا سایت را ترک نکنند.

روی دکمه EXPORT در گوشه راست و بالای صفحه کلیک کنید. اگر یکبار گوگل تگ منیجر را راهاندازی کنید، ثبت و تایید مالکیت برای سایر ابزارها نیازی به دست بردن در وبسایت ندارد.

نقشه سایت جوملا

برای ثبت کردن یا index کردن یک لینک در گوگل ابتدا میتوانید live یا قابل دسترس بودن آن لینک توسط گوگل را بررسی کنید .

افزایش رتبه گوگل Partclick

این اطلاعات به صورت یک نمودار برای شما نمایش داده شده است. این بخش نقش بسیار مهمی در آنالیز سایت و صفحات آن بازی میکند.

خدمات سئو حرفه ای

اصولا شما باید در کنار تعداد کمی بک لینک با کلمه کلیدی اصلی، از انکر تکست های دیگر هم استفاده کنید.

هم اکنون بیش از ۸۰% سایت های دنیا بر روی این سیستم مدیریت محتوا محبوب میزبانی می شوند. وضعیت اعتبارسنجی تغییرات اعمال شده توسط گوگل در این قسمت نشان داده می شود.

تگ Rel=canonical چیست

شما میتوانید روند تغییرات را در زمان ببینید. حالا میتوانید تمام دادهها را در 3 فرمت اکسل (Excel)، سیاسوی (CSV) و گوگل شیت (Google sheets) دانلود کنید. اکثر اوقات دادهها آنقدر زیاد است که نمیتوانید همه آنها را در سرچ کنسول ببینید.

رتبه کلمات کلیدی در گوگل

مورد اول گزارشگر شما در زمینه ایندکس مطالب است و دومی نقشه راه گوگل برای بهتر دیدن سایت شما. علاوهبراین دربارۀ تمام مشکلات و خطاهایی که سر راه صفحۀ شما برای ایندکس شدن رخ میدهد، توضیحاتی میدهد.

خوشبختانه راه سختی پیش رو ندارید. این مورد تاثیر زیادی در ایندکس کردن صفحات در گوگل دارد؛ چون وقتی گوگل بداند کجا دنبال صفحات شما بگردد قطعاً فرآیند ایندکس کردن هم سریعتر خواهد شد.

فروش دامنه اتوریتی دار

همینطور مفهوم ریدایرکت 301 که الان قصد استفاده از آن داریم را هم در مقاله ریدایرکت 301 به شما معرفی کردیم.

این ویژگی در آوریل سال 2019 به این پلتفرم اضافه شد تا افراد، به ویژه ناشران، از رفتار کاربران روی سایتشان آگاهی بیشتری داشته باشند.

تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ فرین ، برای پاسخگویی به نیاز گروه های مختلف کاربران خود ، اقدام به فروش انواع بک لینک در قیمت های مختلف و کیفیت های مختلف کرده است.

ثبت وب سایت در موتور جستجو

رعایت تمامی قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جاری متداول در اینترنت از سوی تمامی کاربران محترم الزامی می باشد. پس از نصب بلوک خبری جدید بسازید. پس بهتر است از آن خروجی بگیرید تا بتوانید تحلیل بهتری روی آن انجام دهید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *