تفاوت لینک های Do Follow و No Follow – فروشگاه ساز سبدخرید

امنیت نتافراز بالاست. اما این امنیت بالا باعث شده آنتی شل نصب شده روی سرور (که احتمالا CXS هست) حتی به نسخههای قدیمی وردپرس یا فایلهای js قالبها و پلاگینهای وردپرسی هم ایراد میگیرد.

ابزاری برای پیدا کردن جایگاه سایت در سئو

البته این کار، چیزی نیست که تمام مدت انجام دهید، اما به مرور زمان اگر با مشتریانی با پروفایل بکلینک اسپم کار کنید، متوجه برخی الگوها خواهید شد.

دیدن بک لینکهای سایت

امروزه الگوريتمهاي موتورهاي جستجو پيچيدهتر شدهاند و خيلي سخت است که مهندسين بهينهسازي بتوانند موتورهاي جستجو را دستکاري کنند، البته اين بازي موش و گربه بين مهندسين سئو و موتورهاي جستجو امروزه نيز وجود دارد و ادامه پيدا خواهد کرد.

تگ H1 وردپرس

البته در حال حاضر این مشکل به حساب نمی آید چون کمتر کاربری وجود دارد که از نسخه های قدیمی مرورگرها استفاده کند. با استفاده از پلاگین Spee d Dial 2 میتوانید صفحه خانه کروم (اولین صفحه ای که پس از باز شدن بالا می آید) را شخصی سازی کنید.

هنوز ثابت نشده که تعداد توییتها، لایکها، و پلاسها بتوانند مستقیما روی رتبه سایت شما تاثیر بگذارند اما دست کم در بالا بردن محبوبیت محتوا و بیشتر باز شدن وبسایت شما اثر خود را خواهند گذاشت.

یعنی چی؟ یعنی این که فقط بشینین و منتظر باشین تا به طور طبیعی این اتفاق بیفته؛ اما این ممکنه هفتهها یا حتی ماهها طول بکشه.

نرم افزار کاهش رتبه الکسا

همانند شیوه افزایش ورودی گوگل غیر طبیعی هست با این تفاوت که یک لینک ورودی گوگل به شکل سینگال از راه فراخانی های پشت پرده یا پاپ اپ اجرا می شود الی سیستم السکا این بازدید فیک را در search traffic خودش ثبت کند و به طور کلی گمان کردن spam شدن سایتان بالای مشاور سئو 90% است .

برای اینکه لینک گذاشتن شما حالت طبیعی داشته باشد سعی کنید از لینک های nofollow هم استفاده کنید از مزیت های خوبی که استفاده از این لینک دارد بالا بردن بازدید وب سایتتان است.

از آنجا که تبلیغدهندگان، سرمایهگذاران و شرکا برای ارزیابی کسبوکار شما به رتبهتان در الکسا توجه میکنند، داشتن رتبه بالا بهمعنی درآمدزایی بیشتر از سایت است.

سئو و بازاریابی اینترنتی

نکته: مسیر فایل و نام فایل یک فاکتور رتبه بندی واقعی است. تصویر با توجه به سایز سایت، مقیاس بندی میشود و در هر گوشی موبایل به درستی نمایش داده شود.

بنابراین این مورد منجر به افزایش بازدید بیشتر سایت میشود. مطالعات دیگری نشان میدهد، وب سایت هایی که بیش از ۱۶ پست در ماه منتشر میکنند ، ۴٫۵ برابر بیشتر نسبت به رقبایی با حداکثر ۴ پست در ماه، ترافیک ارگانیک دارند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *