تفاوت لینک فالو و نوفالو – لینک های Nofollow و Dofollow

الکسا یا به عبارت درست الکسا اینترنت (Alexa Internet) یک شرکت تحلیل ترافیک وب است.

امیررضا خانلاری

در همان حال که ترافیک وبسایتی در حال افزایش است امکان دارد ترافیک دیگر وبسایتها در رتبههای بالاتر یا پایینتر هم با شدت بیشتری کم و زیاد شود.

مجبور هستید، خودتان بروید و با جست و جو و صرف زمان بسیار زیاد با این ابزار دست و پنجه نرم کنید تا متوجّه اصلاحها و بخشهای مختلف آن شوید.

البته این تنها یکی از دلایلی است که ممکن است یک وب سایت اسپم شناخته شود؛ دلایل زیادی وجود دارد که سبب می شود وب سایت شما از نظر گوگل به صورت اسپم شناسایی شود که در ادامه این مطلب آموزش سئو بیشتر به این مسئله خواهیم پرداخت.

این گونه تکنیک ها از نظر موتورهای جستجو بشدت جریمه در بر خواهد داشت و در دوره آموزشی این گونه تکنیک ها نیز تشریح می شوند.

این تحلیل به بهبود چیدمان استراتژی سئو شما کمک زیادی می کند. با سلام خدمت کاربران همیشگی آپ تم این بار میخواهیم در رابطه با بحث افزایش سرعت ایندکس مطالب و عوامل موثر بر بهبود وضعیت ایندکس های گوگل صحبت کنیم .

نمیشد این آمار را به عموم جامعه تعمیم داد. زیرا سایت های نوپا عملاً خود نیاز به سئو و بهینهسازی و لینک سازی دارند تا بتوانند رتبه خود را در موتور جستجوی گوگل افزایش دهند.

کلمات کلیدی گوگل ادوردز

همچنین پیشنهاد میشود که مقالات دیگر ما در رابطه با تبلیغات در گوگل و گوگل ادوردز که در وب سایت موجود است را مطالعه فرمایید .

Disapproved: وضعیتی که گوگل تبلیغ شما را در صورت تخطی از ضوابط، پیدا خواهد کرد. Click: عمل کلیک کردن کاربر بر روی لینک در تبلیغ را میگویند.

نکته قابل تامل اینجاست که با تولید محتوای ارزشمند می توانید فاکتورهایی مانند: زمان حضور کاربر در وب سایتتان و تعداد صفحات بازدید شده را افزایش دهید که با پیاده سازی صحیح این روش می توانید به سرعت رتبه الکسای سایتتان مشاوره سئو را پایین بیاورید.

در این صورت تمام URL های داخلی باید بهدرستی بهروز شوند. خدمات درآمدزای الکسا به صورت پولی شد و فقط بخشی از خدمات آن رایگان هستند.

رنک در گوگل

سرویسهای تبلیغاتی معمولا با مجموعهای از سایتها قرار داد همکاری داشته و تبلیغات شما را در همه یا بخشی از این وبسایت ها منتشر میکنند.

هر نمونهگیری آماری ضعفها و مشکلاتی دارد اما با این حال میتواند تا حدود زیادی نزدیک به واقعیت باشد. برای مثال، اگر در همان دوران رتبه سایت نوین را در الکسا چک میکردیم رتبه بالاتری (عدد کوچکتر) از واقعیت گزارش میکرد؛ چون عمده کاربران نوین همان افرادی بودند که احتمالاً نوارابزار الکسا را نصب کردهاند و نسبت به بقیه جامعه بیشتر به وبسایت ما مراجعه میکنند.

فعال بودند. شاید کاربرانی هم از روی علاقه به پیشنهادهای الکسا یا کنجکاوی نصب میکردند اما تعدادشان خیلی کم بود و عموم جامعه علاقهای به نصب این نوارابزار نداشتند.

قرار دادن عکس در کنار لینک سایت در نتایج جستجوی گوگل

افسانه شماره ۴: نصب ویجت الکسا رتبه شما را بهبود خواهد بخشید. افسانه شماره ۵: اگر ترافیک سایت من در یک روز خاص افزایش یابد، رتبه من به طور خودکار بهتر خواهد شد.

به اشتراک گذاری محتوای سایتتان می تواند ترافیک وب سایتتان را افزایش دهد.شما باید برای به اشتراک گذاشتن محتوای سایتتان در شبکه های اجتماعی برنامه ریزی کنید و به بهترین شکل ممکن محتوایتان را به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید : بهترین شبکه های اجتماعی که فعالیت درآنها باعث سئو و افزایش ترافیک سایتتان می شود. برای اطلاعات بیشتر مقایسه درباره لینک بیلدینگ را بخوانید. چگونه می توانید رتبه الکسای وب سایتتان را بهبود دهید؟

اگر همه چیز را می خواهید ، باید ابزار را به نسخه پولی Ubersuggest ارتقا دهید. وقتی الکسا آمار وبسایتها را بررسی میکند، الگوهایی را در سراسر وب میبیند. خب اگر رتبۀ الکسا مهم نیست چرا تا هر وبسایت خوبی پیدا میکنیم سریع رتبه الکسای آن را بررسی میکنیم؟

یکی از بهترین راهکارها بررسی میزان Bounce Rate سایت است. هر گروه تبلیغ شامل یک سری از تبلیغات است.

پیج اتوریتی برسی

لذا ما برای هر چه طبیعی تر دیده شدن بک لینکها، تعدادی از آنها را با کلمات کلیدی و تعدادی دیگر را بصورت لینک مستقیم به دامنه سایت قرار می دهیم.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *