ترفندهایی که سئوکارها ازشون خبر ندارن!

در این بخش نیز پیشنهاد ما به عزیزان علاقهمند به آموزش سئو در مشهد این است که به سایت یاراپلاس سری بزنید.

افزونه سئو گوگل کروم

اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چه چیزی یک بک لینک را تبدیل به یک بک لینک با کیفیت می کند.

سئو سایت چیست

بک لینک به شما کمک میکند تا جایگاه بهتری در موتورهای جستجو داشته باشد و موجب افزایش بازدید سایت خواهد شد.

موتور های جستجو میخواند که سایت های مرتبط با کلمه کلیدی را در صفحه نتایج جستجو به نمایش بگذارند. همچنین ارتباط متنی که در پیرامون لینک وجود دارد را با صفحه دریافت کننده لینک، مورد بازرسی قرار میدهد.

ربات بک لینک ساز

موتورهای جستجو معمولا بدنبال یک ارتباط کلی میان این دو سایت هستند و ارتباط بین کلیت صفحه لینک دهنده به صفحه دریافت کننده لینک را بررسی می کنند.

جستجو برای کالاها و خدمات مد نظر خود همراه با عبارت این خدمات دیگر ارائه نمی شود. برای تشخیص اینکه یک سایت قابل اعتماد است یا خیر موتورهای جستجو مجموعه ای از سایت ها را بعنوان سایت هایی که هسته و مرکز اعتماد هستند انتخاب می کنند.

اما شاید ندانید که خرید backlink به نفع شماست یا به ضرر شما؟ در ضمن نداشتن چندتا از ویژگی های زیر، یک بک لینک را به یک بک لینک بد تبدیل نمی کند.

چه چیزی یک بک لینک را به یک بک لینک با کیفیت تبدیل می کند؟ اگر برای ترغیب این سایت ها ناچار به تبادل لینک شدید سعی کنید تعداد تبادل لینک های خود را در حداقل تعداد ممکن نگاه دارید تا با تنبیه گوگل مواجه نشوید.

الگوریتم پیج رنک

اگر بتوانید سایت هایی با موضوع مشابه موضوعات سایت خود را قانع کنید که سایت شما را تبلیغ کند، مزایای زیادی بدست خواهید آورد. درواقع با این پارامتر گستره نمایش کلمات خود را مدیریت میکنیم و گوگل متوجه میشود برای چه جستجوهایی باید تبلیغمان را نمایش دهد.

البته باید دقت داشت که رتبه الکسا به صورت تخمینی ارائه میشود و رتبه صد در صد دقیقی نیست. برخی از بک لینک ها رتبه سایت شما را به هیچ وجه بهبود نمی دهند و برخی از آنها به رتبه سایت شما آسیب میزنند.

بهترین نوع بک لینک چیست ؟ یکی از بهترین روش های بهبود رتبه سایت شما است.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *