بک لینک چیست 🤯 جدیدترین روش های لینک سازی سئو 2021

دنیای سئو خیلی پویاست یعنی قوانین و تکنیک هایی که امسال برای شما مفید بوده است ممکن هست در سال آینده قابل استفاده نباشند. برای گرفتن رتبه در گوگل و رسیدن به صفحه اول، باید تکنیک هایی را که مورد نظر گوگل است و تعدادی از آن در زیر آمده است را در نظر بگیرید.

نرم افزار بالا بردن رتبه سایت در گوگل

این نکته در نتیجه باعث میشود بفهمید برای افزایش رتبه برای کلمه کلیدی در مورد نظرتان چقدر باید تلاش کرده و از راهکارهای سئو استفاده کنید. هنگامی که کاربران وارد سایت شما می شوند، باید از تکنیک هایی استفاده نمایید که مدت زمان حضور کاربر را بیشتر نماید، یعنی مطالب سایت شما باید به گونه ای باشد که برای کاربر جذاب بوده و تمایل به خواندن و صرف کردن در سایت شما را داشته باشد، مثلا یک مقاله 4 هزار کلمه ای را در نظر بگیرید، کاربری بعد از ورود به این صفحه بعد از گذشت 40 ثانیه از صفحه خارج شده است.

دی ان اس های نت افراز

مثلا سعی کنید در صفحه های سایت خود، از ویدئو یا پادکست استفاده کنید، اینفوگرافی های جذاب تولید کنید و یا به صورت کلی، هر کاری که حس میکنید کاربران را با محتوای سایت و صفحه های سایتتان درگیر میکند استفاده نمایید، تا این حس به گوگل داده شود که یک تجربه کاربری خوب برای مخاطبان خود فراهم کرده اید.

اگر مخاطبان شما از ایران هستند ، حتما سرورهای ایرانی به علت نزدیکی به کاربر هدف ، انتخاب کنید. برای این مورد سعی کنید تا آنجایی که امکان دارد محتوای صفحه را کاریر پسند ایجاد کنید و حتما از این راهکار ها در سایت خود استفاده کنید.

سعی کنید در صفحات اصلی، کاربر ها را با سایت در گیر کنید. رفته رفته با بهبود رتبه صفحات سایت، بهتر است که به سمت عبارات کلیدی بروید که رقابت برای آن ها بالاست.

پرینتر سه بعدی

طبیعی است که هرچه بهتر و بروزتر در این زمینه باشید، می توانید رتبه بسیار بالاتری نسبت به رقبای کسب و کار خود داشته باشید. ابزارهای زیادی در گوگل وجود دارند که در زمینه تحلیل وضعیت سئو سایت شما، داده های ارزشمندی را ارائه می کنند؛ این ابزارها هم به صورت رایگان فعالیت دارند و هم به صورت غیررایگان.

باید بدانید ساخت ابزار رایگان نیاز به صرف هزینه دارد اما این روش در مسیر ساختن بک لینک و بهبود سئو بسیار موثر عمل مشاوره سئو می­کند. اگر در ابتدای راه استفاده از ترفندهای سئو هستید، پیشنهاد ما این است که عباراتی را انتخاب کنید که سختی بسیار زیادی نداشته و رقابت برای آن ها خیلی نیست.

با توجه به این آمار، رسیدن به صفحه اول گوگل برای هر کسب و کاری موضوع بسیار مهمی است. ممکن است با یک آنالیز اولیه از بک لینک ها در Ahrefs به این نتیجه برسید که رقبا میانگین 200 بک لینک (Backlinks) در 100 سایت مختلف (Referring domain) ساخته اند.

بررسی پیج اتوریتی

می کنند. در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند اما مهم این است که شما در گوگل رتبه نمی گیرید.

قانون اول در سئو جدید 2020 همین نکته سادست که چندین و چند صفحه باید کمک کنند تا یک صفحه بالا بیاید.

با مشاهده یک عنوانی که در آن از عددهای مختلف استفاده شده است، کاربر این نکته در ذهنش شکل می گیرد که محتوای این سایت طبیعتاً ساختار یافته می باشد و نظم بهتری نسبت به دیگر رقبایش دارد؛ بنابراین تصمیم می گیرد که وارد وب سایت شما شود و از مطالبتان استفاده کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *