بک لینک رایگان ! روش های گرفتن بک لینک که تاثیر زیادی بر سئو دارد

چرا بکلینک مهم است و چه تاثیری در سئو دارد؟ از چه زمانی شروع به ساخت بکلینک برای سایت کنیم؟

چک کردن رتبه گوگل

به محض اینکه احساس کردید، استراتژی سئو سایت مشخص شده است، میتوانید شروع به ساخت بکلینک برای افزایش EAT سایتتان کنید.

افزایش بازدید جستجوی گوگل

همچنین اگر صفحات مهم سایت در روند مناسبی قرار دارند و به صفحات ۱ یا ۲ گوگل رسیدهاند میتوانید برای آنها مستقیما یک لینک بگیرید تا به رتبههای بالای گوگل برسند.

سایت رنک باز

افزونه WP Smush Pro یکی از برترین افزونه های وردپرس میباشد که به شما امکان کاهش حجم تصاویر وب سایت را میدهد.این نسخه قابلیت این را دارد که حجم تصاویر را به طور خودکار و بدون افت کیفیت کاهش دهد.همچنین افزونه وردپرس WP Smush Pro نسخه اصلی تصاویر را نگه میدارد شما بدون نگرانی میتوانید از این افزونه استفاده کنید.افزونه WP Smush Pro این امکان را دارد که به طور خود تصاویر png را به jpeg تبدیل میکند و باعث کاهش حجم فوق العاده تصاویر میشود بدون آن که کیفیت تصاویر تغییر کند.

مشاهده صفحات ایندکس شده در گوگل

افزونه Yoast SEO تاکنون 4.5 میلیون بار نصب شده و از هزاران مقاله و نظر که در نقد و بررسی این پلاگین نوشته شده، میانگین رتبه بندی محبوبیت آن 4.7 است .

متن جایگزین تصویر

بلکه باید کارهایی که به عنوان لینکسازی کلاهسیاه معروف است را انجام ندهید. الگوریتم پنگوئن گوگل برای مبارزه با روشهای کلاهسیاه لینکسازی در سال ۲۰۱۲ طراحی شد.

چک کردن بک لینک های سایت

در قسمت پایین به لینکسازی کلاهسیاه خواهیم پرداخت. همانطور که در پست اینستاگرام مرتبط با این آموزش اشاره کردم ، من به شدت بیان را برای این کار توصیه میکنم.

تذکر خیلی مهم : اگر مدتی است که سایت تان را راه اندازی کرده اید و مطالب سایت توسط موتور های جستجو ایندکس شده توصیه می کنیم که به هیچ عنوان پیوند های یکتای سایتتان را تغییر ندهید چون با کلی خطای ۴۰۴ مواجه می شوید که این برای سئو ی سایت اصلا خوب نیست!

هوش مصنوعی سئو گوگل

از طرفی خزندهها(Crawlers) موتورهای جستجو نیز برای گردش و خزش درون سایت از سرعت بالا بهعنوان یک ویژگی مهم و مؤثر بهره میبرند. گوگل این اطلاعات را از منابع مختلفی در سرتاسر دنیای وب جمعآوری کرده و به صورت مداوم از آنها برای بهبود نتایج جستجو استفاده میکند.

تا حد امکان آدرس های URL کوتاه برای صفحات وب سایت خود استفاده کنید. 4. بخش دیگری که ارزش تقریباً مناسبی برای ساخت بک لینک دارد، سایدبار یک وب سایت است.

البته بستگی به محل قرار گیری لینک nofollow در صفحه دارد، هر چه مکان لینک در صفحه بالاتر باشد تأثیر آن بیشتر است. اما این مزایده به چه صورت است؟

بکلینک رایگان قوی

چیزی که میخواهم توجه شما را به آن جلب کنم این است که این دو استاندارد، ربطی به گوگل ندارند؛ اما تا حدی و نه همیشه؛ نتایجشان از تحلیل یک سایت ؛ به واقعیت نزدیک است.

نمایش رتبه الکسا سایت

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *