بک لینک باید با کیفیت باشد!

اما یکی از بهترین ها برای سئو سایت است. اما بعد از چندبار استفاده دستتان میآید که چقدر باید آن را کم کنید.

افزایش رنک گوگل

به همین دلیل یا به شما اخطار می دهند، و یا اکانت شما را پاک کرده و در برخی موارد حتی اگر مطلب مفیدی نیز از خودتان نوشته باشید، آن را پاک می کنند.

در وبسایت خود نیز به آن ویدیو در یوتیوب لینک مشاوره سئو بزنید. زمانی که قصد بالا رفتن از نردبانی تکیه داده شده به دیوار را داریم ، شرط اساسی صعود مراقبت فرد یا شئی از پایه های آن به منظور عدم لغزشش می باشد ، کما اینکه به عنوان تجربه ای شخصی نیز شاید تجربه این امر را داشته باشید که بدون وجود فردی پای نردبان ، حتی چند پله ابتدائی آن را هم بالا نرفته باشید .

نصب Widgets الکسا :

فایل های css و js قالب را فشرده کنید تا حجم آن ها کاهش و سرعت بارگزاری آن ها افزایش پیدا کند.

تا حد امکان سعی کنید فرمت عکس ها jpg باشد با سایز متناسب دستگاه های موجود وب گردی، نیازی نیست عکس با رزولوشن 10 مگاپیکسل برای سایت بارگزاری کنید چون وب سایت در لپ تاپ و دستکتاپ های نهایتا 22 اینچی نمایش داده خواهد شد نه تلویزیون 56 اینچ!

احتمالاً اصطلاح نقشه سایت را شنیده اید.حتی اگر اصلاً چیزهای زیادی درباره سئو یا توسعه وب ندانید ، ما حقایق شناخته شده و کمی نا شناخته شده آورده ایم. در سال 2019 گوگل تاکید زیادی به نمایش درست وب سایت در سایز موبایل دارد.

سعی کنید روند لینک سازی داخلی را رعایت کنید و لینک های داخلی زیادی داشته باشید. خرید بک لینک باکیفیت یکی از تبلیغات رایج توسط برخی وبسایتها است که با به کار بردن کلمه باکیفیت سعی در ترغیب شما به خریداری پکیج مورد نظر دارند ، اما شما باید هوشمندانه عمل کنید و قبل از پرداخت هزینه ، فاکتورهای مربوط به کیفیت وب سایت ها را بررسی نمایید.

در این نوشتار در مورد نحوه کار گوگل و فرایند ایندکس شدن در گوگل صحبت کردیم، همچنین اهمیت ایندکس شدن و راهکارهای افزایش سرعت آن را مورد بررسی قرار دادیم.

سایت برای نمایش رتبه الکسا

سئو یک استراتژی بسیار مهم است که باید به آن خیلی توجه کنید.سئو به بهبود وضعیت سایت بسیار موثر بوده و شامل دو بخش داخلی و خارجی میشود. افزونه یواست سئو یکی از آن هاست.

بهینه سازی تصاویر وب سایت

یک افزونه سئو روی سایت خود نصب کنید! اینکه سایت شما در رتبهبندی گوگل و سئو در صفحه یک یا صفحه بیست باشد هیچ تفاوتی ندارد. تعجب نکنید! چراکه ممکن است در کسری از ثانیه جایگاه سایت شما تغییر پیدا کند.

این افزونه را نصب کنید فقط توجه داشته باشید که این افزونه برای شما یک سایت مپ می سازد!

یک آموزش جامع و کامل در برای ثبت وب سایت در کنسول گوگل براتون آماده کردیم.

جایگاه کلمات کلیدی در گوگل

البته داشتن دنبالکننده بالا و تعامل با آنها برای داشتن یک بکلینک قوی بسیار تاثیرگذار است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *