بهینه سازی تصاویر

به عبارت دیگر زمانی که بازدیدکنندگان الکسا تولبار (Alexa toolbar) را در مرورگر خود نصب می کنند، از طریق آن به وب سایت های مورد نظر خود هدایت می شوند که این امر موجب تقویت رنک وب سایت می شود.

قالب موزیک بیان بلاگ

همانطور که توضیح داده شد، زمانیکه کاربران گوگل عبارت کلیدی مشابه عبارت کلیدی شما در گوگل سرچ می کنند، گوگل آگهی شما را نمایش می دهد. در این پکیج ها بر اساس پلن انتخابی کاربران زمان بیشتری را در یک سایت سپری کنند، الکسا اهمیت و اعتبار بیشتری برای آن سایت قائل می شود و رتبه بالاتری را برای آن در نظر می گیرد.

اما اگر سایتتان دهها صفحه دارد که دارای رتبه در موتورهای جستجو (نظیر گوگل) است، بهتر است آنها را تغییر نداده یا با ریدایرکت 301 از کاهش رتبه خود مشاور سئو جلوگیری کنید.

در این صورت هم قدرت و اعتبار دامنه روی موضوع قبلی را نگه داشته اید و هم میتوانید بک لینک های با کیفیت برای سایت گردشگری خود ایجاد کنید. از افکار قبلی خود برای بدست آوردن رتبه های بهتر دوری کنید.

بازاریابی اینترنتی Pdf

چرا که تاثیر بیشتری از صفحات با رتبه پایین تر دارد. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسأله الزامی است که سایت شما در صفحه اول یا دوم نتایج جستجو قرار گیردکه قرار گیری لینک شما در این صفحات و پایداری آن به رتبه سایتتان نیز بستگی دارد.

محتوای اولیه ای که تولید می کنید نقش بسیار مهمی در چگونگی دیده شدن وب سایت شما و گرفتن نظرات دیگران دارد.

سایت رنک گوگل

2 روش برای نصب ویجت الکسا وجود داره که در ادامه هر دو روش رو کامل بهتون میگم. به هر حال دامنه ها ممکن است بارها توسط افراد مختلف خریداری شوند و نام های برندهای مختلف به طور تصادفی با هم شباهت داشته باشد و گوگل این کار را غیرعادی لحاظ نمی کند.

انالیز سئو سایت

خب تصور کنید که شما یک دامنه خریداری کرده اید و این دامنه رنک دار بوده و ارش بالایی هم داشته است. تصور کنید که دامنه ای که شما خریداری کرده اید در مورد لوازم آرایشی است.

افزایش ورودی گوگل

در این مرحله پس از اینکه دامنه های مورد نیاز را خریداری کردید، باید هاست مورد نیاز دامنه ها را تهیه کنید تا بتوانید وب سایت را آپلود کنید. اگر میخواهید pbn حرفه ای داشته باشید در خرید هاست دقت داشته باشید و نکاتی که در بالا ذکر شد را برای خرید و استفاده از هاست به کار ببرید.

راهکاری های سئو

برای این کار باید از هاستینگ های متفاوت استفاده کنید و از بین سرویس های معروفی که وب سایت های واقعی از آنها استفاده می کنند برای هاست وب سایت تان انتخاب کنید.

معرفی سایت های اسپم به گوگل

برای این کار می توانید هریک از هاست ها را در یک حساب هاستینگ مختلف قرار دهید. خطری که یک pbn اشتباه میتواند برای شما ایجاد کند به احتمال زیاد قابل جبران نیست پس لطفا توصیه هایی که برای شما قرار میدیم را جدی بگیرید چون این توصیه ها از سالها تجربه نشات گرفته است.

تولبار الکسا الزامی

حالا موضوع این دامنه به موضوع کار شما نمیخورد به همین دلیل مجبور هستید که موضوع دامنه را تغییر بدهید تا به موضوعی که مربوط به کسب و کار خودتان است نزدیکش کنید.

درست در همین قسمت بیشتر افراد تنبلی می کنند و به همین دلیل دچار اشتباهات بزرگی می شوند. بیشتر این سرویس های هاست در مقایسه با نمونه هایی که هاست اشتراکی ارائه می دهند هزینه های بیشتری دارند که البته برای حفظ شبکه و کاهش خطرات بهتر است این هزینه را پرداخت کنید.

حتی از سیستم های ساخت وبلاگ هم که استفاده میکنید چند سایت یا وبلاگ را با هم در یک جا نسازید، مثلا اگر از سرویس بلاگفا و یا پرشین بلاگ استفاده میکنید، از هر سیستم فقط یک وبلاگ بسازید و نه بیشتر.

گوگل به بک لینک های pbn علاقمند نیست پس سعی کنید گوگل از هیچ راهی متوجه نشود که شما دارید از pbn استفاده میکنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *