بهینه سازی تصاویر وبسایت و روش های بهینه سازی عکس های سایت

اگر در حال یادگیری سئو هستید پیشنهاد می کنم مطالب بخش «آموزش سئو» را حتما مطالعه کنید. مثلا اگر من در ردیف اول صفحه اصلیم یک عکس و یک مطلبی بگذارم و در ادامه از کاربر بخواهم ادامه مطلب را کلیک کند یا مطلب را بطور کامل بگذارم ولی مطالب مرتبط با ان را بخواهم بنویسم و منتشر کنم چطور لینک بدهم یا باهم در یک صفحه بگذارم.

بهینه سازی تصاویر ورد پرس

نکته اول این است که اگر شما روزانه محتوای مشخصی را در یک ساعت مشخص منتشر کنید، موتورهای جستجو گوگل را شرطی می کنید که در آن ساعت برای ایندکس محتوای وب سایت شما اقدام کنند.

خرید هاست خارجی

برای کسب رتبههای اول فاکتور های مختلفی در آن دخیل هستند که یکی از اصلی ترین آن سئو خارجی است. از پروتکل HTTPS برای ایجاد امنیت بیشتر برای کاربران وب سایت خود استفاده نمایید.

ایندکس شدن بک لینک

تبادل لینک و یا سفارش تبلیغات می تواند کار شما را بیشتر شناخته تر نماید. فایل نقشه سایت نباید بیشتر از 50000 آدرس در خود داشته باشد.

هاست ایران یا خارج

اما موتورهای جستجو از الگوریتم و فاکتورهای پیچیدهای برای تعیین اینکه کدام صفحات را به ترتیب در نتایج خود قرار دهند از شاخصهای مختلفی استفاده میکنند. موتورهای جستجو چندین دهه تلاش کردهاند که بهترین راههای ممکن را برای کسب نتایج برتر وبسایت ها ایجاد کنند.

تنظیمات سایت مپ در وردپرس

اما کاربران زمانی که به لینک شکسته میرسند معمولا صفحه را ترک میکنند که این فرایند گوگل را ناراحت میکند و ممکن است شما را جریمه کند.(چون جدیدا گوگل به تجربهی کاربر خیلی اهمیت میدهد.) علاوه بر این انجام این فرایند باعث از بین رفتن اعتبار سایت شما میشود.

رفع مشکلات سئو

اگرچه داشتن بک لینکهای فالو یا طبیعی بسیار خوب است ولی فقط داشتن بک لینک های فالو بدون نوفالو ممکن است که به شک موتورهای جستجو منجر شود. سئو خارجی (Off-Page Seo) به تکنیک یا فعالیتهایی گفته میشود که خارج از سایت شما انجام خواهد شد و میتوانید برای بهبود موقعیت یک وبسایت در صفحه نتایج موتور جستجو (SERPs) از این تکنیک استفاده کنید.

درست است که گوگل محتوای جدید را ترجیح میدهد، اما در رتبه بندی خود از فاکتور سن و قدیمی بودن صفحه بسیار استفاده میکند و هرچقدر صفحه شما زودتر از سایت های دیگر ساخته شده باشد رتبه بهتری کسب میکند.

خرید اکانت کلودفلر

به طور کلی سئو خارجی مربوط به روشهای تبلیغاتی است به منظور رتبه بندی بهتر وبسایت از دیگر رقبا در موتورهای جستجو به ویژه گوگل.

داستان به سال 1996 برمیگردد که لری پیج و سرگی برین (بنیانگذاران گوگل) تعداد بک لینک های به یک وب سایت را به عنوان یکی از سیگنالهای مورد استفاده توسط الگوریتم رتبه بندی گوگل اعلام کردند.

پیدا کردن کلمات کلیدی علی حسینی

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *