بهترین ابزارهای رایگان برای بررسی و آنالیز بکلینک سایت

بقیه وبلاگ های سایر سرویس دهندگان هنوز امکان رتبه بندی ندارند که بزودی الکسا این امکان را میسر خواهد کرد.

مزایای تبلیغات بنری

افزایش اعداد در رتبه الکسا نشانه خوبی نیست. ابزار چککردن بکلینک در ahref با محدودیت قابل استفاده است.

این گزینه و گزینه قبلی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و عمل یکسانی را انجام می دهند ، ولی همانطور که در گزینه قبلی گفته شد گزینه Add a Meta tag جهت کسانی که امکان آپلود روی سایت خود را ندارند مناسب است ، اما کسانی که امکان آپلود کردن نیز داشته باشند می توانند از گزینه اول استفاده کنند .

Fetch As Google

حال بعضی از سایت ها به دنبال این هستند که قوانین گوگل را دور بزنند، به همین دلیل نیز برای خرید بک لینک اقدام می کنند. به صورت کلی الگوریتم های گوگل نوعی فرایند از پیش تعیین شده دارند که باکمک آن ها سایت های مختلف را تحلیل می کنند.

همان طور که قبلا اشاره کردیم، الگوریتم پاندا روزی چندبار محتوای تمامی سایت ها را مطالعه می کند. در بخشی از موتورهای جستجو تمامی اطلاعات مربوط به سایت ها جمع آوری شده و نگهداری می شود.

فرق هاست ایران با خارج

اگر فکر می کنید می توانید با جمع آوری اطلاعات از سایت های مختلف و درکنارهم قراردادن آن ها الگوریتم پاندا را گول بزنید، سخت در اشتباهید. اینکه بدانیم کاربران در چه صفحاتی بیشتر وقت گذرانده و چه صفحاتی را کمتر مشاهده کرده اند ، با عنایت به اینکه آماری ملموس و مستند به ما عرضه می دارد سبب می شود تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کرده و با سیاستی مشخص و مدوّن روی آن ها کار کنیم .

قالب محرم وردپرس

همین موضوع نیز باعث می شود تا الگوریتم پاندا چنین سایت هایی را به کلی به کاربر نمایش ندهد. علاوه برمحتوای کپی نمونه های دیگری از محتوا نیز وجود دارد که سایت شما را از نتایج جستجو حذف می کند.

مثلا اگر از ووکامرس یا EDD برای فروشگاه وبسایت خود استفاده میکنید میتوانید به صفحات محصولات خود نیز امکان امتیازدهی را اضافه کنید.

برای اضافه کردنTXT به DNS، اگر به سرور دسترسی دارید وارد بخش DNSهای سایت شده و روی گزینهی ” Add Record” کلیک کنید.

سئو علی حسینی

به یک دلیل ممکنه این مورد پیش بیاد، مثلا یک تصویر با کیفیت و عالی به عنوان تصویر شاخص قرار میدید، بعد همون تصویرم در بخش محتوا میگذارید. خب، به بخش دوم از مقاله آموزشی خودمان رسیدیم.

پیج اتوریتی و دامین اتوریتی

قیمت پکیج های آن از 10 دلار شروع می شود و تا 50 دلار هم میرسد.

در مورد دوم زمانی که یک برند، نام تجاری یا نام وبسایت خود را تغییر میدهد با استفاده از ریدایرکت 301 میتواند نزدیک به 90 تا 99% از اعتبار بک لینکهای سایت قدیمی را به آدرس جدید منتقل کند.

تولید محتوای مناسب و جذاب برای کاربران به صورت مداوم باعث خواهد شد تا میزان درگیری آنها با وب سایت شما افزایش یابد. برای اینکه مطالب وب سایت شما به درستی در نتایج جستجو دیده شود ، و گوگل مطالب شما را سریع پیدا و ایندکس کند ، حتما حتما سایت شما باید سئو شده باشد سایتی را سئو شده می نامیم ، که حداقل استاندارد های گوگل را رعایت کرده باشد ، سایتی که به درستی سئو شده باشد ، گوگل به راحتی با آن ارتباط برقرار میکند ، هم چنین شما به وسیله سئو به گوگل باید تفهیم نمایید که چه قسمت ها و مطالبی از سایت مهم هستند ؟

با افزایش تعداد وب سایت ها در کل دنیا انتخاب موضوعات و نمایش نتایج برای موتورهای جستجوگر کمی سخت تر شد، به طوری که در همان سالها امکان نمایش اشتباه نتایج در صفحات اول این موتور جست جو گر وجود داشت.

افزونه لینک سازی

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *