بهبود مطالب قدیمی سایت و افزایش ورودی گوگل

جلسه 8 – امکان ثبت رایگان سایت در الکسا وجود دارد؟ بسیاری از مردم برای قیمتگذاری روی گذاشتن تبلیغ به رتبه الکسا توجه ویژهای میکنند. در زمان آپلود تصاویر به صورت خودکار بهینه می شوند.

ستاره دار کردن مطالب جوملا

از آنجاییکه تصاویر با فرمت PNG را تا حداکثر 80 درصد بدون افت کیفیت فشرده می کند و همچنین تصاویری که به وردپرس ارسال می شود را نیز تا 60 درصد بهینه می کند، می تواند تاثیر چشمگیری در سرعت سایتتان داشته باشد.

تصویر بالا، هشداری را نشان می دهد که گوگل ازسال 2012 برای وب سایت های تخطی گر در زمینه ساخت بک لینک ارسال می کرد؛ طبیعی است که هیچکس دوست ندارد این پیغام را امروزه در سرچ کنسول خود مشاهده کند!

برای دیدن لیستی از سایت های دارای تصاویر رایگان ، این مقاله را در اینجا مشاهده کنید: 15 سایت که می توانید با کیفیت عکس های رایگان موجود را پیدا کنید.

Aio Seo Pack چیست

این روش یکی از بهترین روش ها برای بک لینک سازی رایگان است در این روش شما به مدیران وب سایت هایی که امتیاز بالایی دارند گزارش های خرابی لینک های سایتشان را می دهید و همچنین به سایت هایی که آن لینک را در سایت خود قرار داده اند این گزارش را می دهید با این کار شما اعتماد مدیران وبسایت ها را به دست می آورید و می توانید لینک های خود را جایگزین آن لینک ها کنید.

فرض کنید که در حال نوشتن یک مطلب هستید و در آن پست شما لینکهای داخلی و یا لینکهای خارجی وبسایتهای دیگر را به وبسایت خود اضافه میکنید. اگر می خواهید آنها درک کنند که تصاویر شما چیست ، باید دو چیز را تغییر دهید: نام پرونده و آنچه به عنوان متن جایگزین نامیده می شود.

سیستم افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

به عنوان مثال ، اگر پست شما در مورد دستور العمل های اسموتی است ، باید نام پرونده را به چیزی مانند smoothie-recipes.jpg تغییر دهید.

ثبت سایت در گوگل وبمستر

ولی وقتی از تکنیک inline کردن عکس استفاده می کنید، مرورگر آن عکس را کش نمی کند و هر بار برای لود عکس باید کاراکترهای base64 درون HTML را بخواند.

وقتی گفته می شود لینک سازی داخلی به این منطور است که، لینک سازی هدفمند در خصوص هر کلمه کلیدی برای صفحه مربوطه به آن کلمه نیز می باشد. با استفاده از این ابزار میتوانید تا ۹۰٪ سایز تصاویر خود را کاهش دهید و با این کار علاوه بر افزایش سرعت بارگذاری سایت، سئوی سایت خود را نیز بهبود ببخشید.

علاوه بر تصاویری که فرمت اصلی آنها PNG است، شما می توانید تصاویری که پس زمینه سفید دارند را با فرمت PNG ذخیره کرده و با کمک این ابزار بدون ذره ای کاهش کیفیت با کمترین حجم دریافت کنید.

آنالیز رایگان سئو سایت

این نرمافزار سایز تصاویر را از ۶۰٪ تا ۹۰٪ کاهش میدهد اما تغییری در کیفیت تصاویر ایجاد نمیکند.

بک لینک کامنتی رایگان

با استفاده از این نرمافزار کیفیت تصاویر تغییری نمیکند و فقط سایز فایل موردنظر شما برای بهینهسازی سایت شما کاهش مییابد. Lossy : با کمی کاهش کیفیت تصویر، می توانید حجم تصویر را 90 درصد کاهش دهید.

میهن وب هسا

همچنین میتوانید بیش از یک تصویر را به طور همزمان فشردهسازی کنید. در آخر از روند بهینه سازی به شما گزارشی ارائه می شود.

بعد از بهینه سازی می توانید تصاویر را بصورت مجموعه ای در Dropbox ذخیره کنید و یا به صورت فایل Zip دریافت کنید.

فکر کنید مطلبی که امروز منتشر میکنید ۳ هفته بعد در لیست نتایج نشان داده شود.

حتی اگر منتشر کننده اخبار نیز نیستید، می بایست وب سایت خود را برای سازگاری با AMP آماده کنید. بعضی صفحهها نظرات را بدون نیاز به تایید منتشر میکنند و اجازه میدهند لینک خود را قرار دهید.

در این مقاله فهرستی از کاربردیترین سایتها و نرمافزارها برای فشردهسازی و بهینه سازی تصاویر در وردپرس بدون پلاگین را به شما معرفی کردیم. اگر بهینه سازی تصاویر در سایت را مد نظر قرار دهید و تصاویر شما کیفیت خوبی داشته باشند نظر درصد ماندن کاربر در سایت شما دو چندان میشود .

پس از فشرده سازی فایل جدید به طور خودکار جایگزین فایل اصلی میشود. اگر ما عزیزان با محاسبات بایت و بیت و سایز محتوا از ریشه اطلاعاتی در دست داشته باشید میدانید که سایز یک تصویر به تنهایی میتواند به اندازه یک صفحه از سایت حجم داشته باشد .

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *