بهبود سئو سایت و افزایش رتبه ، سرعت و جایگاه در گوگل

برای اینکه بکلینک به سئو شما کمک کند، اول از همه اطمینان حاصل کنید که بک لینکهای شما طبیعی باشند.

معایب کلودفلر

بهبود سئو سایت و افزایش رتبه کلمات کلیدی در نتایج جستجو گوگل اهمیت و تاثیر زیادی در موفقیت کسب و کارها دارد.

کلمات کلیدی متا چیست

اما شما نیاز ندارید برای نمایش سایت لینک برای وب سایت خود مانند وبسایت اپل بسیار مشهور باشید، اما باید به اندازه کافی برای وبسایت خود وقت بگذارید و بر روی آن کار کنید و محتوای مفید تولید کنید.

بهینه سازی سایت میهن

همانطور که گفتیم شاخصها مبتنی بر ابعاد هستند. با کلیک روی بعد صفحه (Pages)، گزارش به جای کوئری مبتنی بر صفحه خواهد بود.

اگر این مقاله به شما کمک کرده است آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و امتیاز خود را ثبت کنید. منظور از کلیک در این گزارش هر کلیکی است که کاربر را از نتایج جستجوی گوگل به صفحۀ دیگری هدایت کند.

دلیل این امر، این است که هر چقدر رتبه یک سایت در موتور های جستجو نظیر گوگل بیشتر باشد، ترافیک بیشتری هم جذب می کند. سرویس های هاست ورپرس میزبان فا ویژگی هایی دارند که نظیر آنها را حداقل در شرکت های هاستینگ ایرانی نخواهید یافت!

پس باید بدانیم که این دسته از کد ها فقط باید مخصوص برخی از صفحات وب سایت شما باشند، نه تمامی آنها و این مشکلی است که خیلی از وبسایتها به اشتباه با آن درگیر هستند.

Sitemap In WordPress

برای اینکه بازاریابها بتوانند میزان موفقیتشان را در دیجیتال مارکتینگ اندازه بگیرند یا آنها را بهبود ببخشند نیاز به ابزارهایی برای آنالیز سایت دارند.

کلمه کلیدی چیست؟

در عنوان صفحه بهتر است کلیدواژههای اصلی سایت را قرار دهیم. اولین نتیجه صفحه آکادمی ما است. همین که نتیجهای از وبسایت شما در نتایج جستجوی ظاهر شود، ایمپرشن برای آن نتیجه و وبسایت شما در سرچ کنسول ثبت میخواهد شد.

هر جستجویی که در آن نتایجی از وبسایت شما دیده شود، کوئری آن جستجو برای وبسایت شما در سرچ کنسول ثبت میشود.

در گزارش عملکرد به صورت پیشفرض کوئری به عنوان بعد اصلی فعال است. حالا با ابعاد گزارش عملکرد آشنا میشوید.

این پادکستها، با زبانی ساده و روان، مطالب روز را بیان میکنند و آموزش میدهند.

در ادامه میبینیم که هر کدام از این شاخصها و ابعاد چه چیزی را نشان میدهند. در جدول پایین نمودار میبینید که در هر کوئری چقدر ایمپرشن یا کلیک دارید.

بهبود رتبه آلکسا

1) با نصب این نوار ابزار، به راحتی رتبه هر سایتی را که خواستید می توانید با یک کلیک مشاهده کنید.

پیدا کردن بک لینک سایت ها

با این حال، ما متوجه شدیم که بین برچسب عنوان بهینه شده برای کلمات کلیدی و رتبهبندی بالاتر در صفحهی اصلی، رابطهی بسیار کمی وجود دارد.

بهینه سازی سازی ترکیبی از فاکتور های مختلف است (بیش از 200 فاکتور برای موتور جستجوی گوگل) که بوسیله موتورهای جستجو گر معین شدهاست که با رعایت این فاکتورها میتوان به صفحه اول موتور جستجوی مربوطه رسید.

بهینه سازی Adwords

ترکیب نام انگلیسی خوب و توضیحات alt دارای کلمات کلیدی، بهترین نتیجه را در بهینه سازی تصاویر محتوا به ارمغان می آورد. با استفاده از URL inspection می توانید این مشکل را رفع نمایید.

فایل Robots.txt چیست

تا اینجا چون نتیجهای از وبسایت نوین ایمپرشن گرفت پس کوئری جستجو شده یعنی «آکادمی نوین» همراه با یک ایمپرشن در سرچ کنسول ما ثبت شد.

برای مثال کاربری در گوگل عبارت «آکادمی نوین» را جستجو میکند. اگر همین کاربر صفحه دوم نتایج را باز کند، ایمپرشن برای تمام نتایج حاضر در صفحه دوم ثبت میشود.

بررسی سئو سایت رایگان

توجه کنید که شرط ثبت ایمپرشن حضور در نتایجی است که در صفحه کاربر ظاهر میشود. نرخ کلیک در کل نشان میدهد چند درصد از دفعات حضور نتایج در صفحه کاربر روی آن کلیک میشود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *