برگزاری دوره جامع آموزش سئو و بهینه سازی سایت – سئو 24

هم داغ شده است؛ یکی از تخصصهایی که این روزها بسیار مورد نیاز است؛ متخصص سئو است.

اصطلاحات گوگل ادوردز

ثبت سایت در گوگل وبمستر یک قدم بسیار مهم در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. تگهای دیگری نیز برای اهداف بهینه سازی سایت و سئو سایت مورد استفاده قرار میگیرد.

با استفاده از رستوران های متعددی که در خلیج Half Moon قرار دارد می توانید فرصت هایی برای قرار گرفتن در آن پیدا کنید.

سفارش سئو سایت

برای پیدا کردن لینکهای شکسته باید ابتدا با استفاده از ابزار Check My Links Chrome Extension میتوانید سایتهای مدنظرتان را از نظر داشتن یا نداشتن لینکهای شکسته بررسی کنید و در صورت پیدا کردن یک لینک مرتبط، میتوانید به مدیر سایت پیام بدهید تا به شما لینک دهند.

دانلود قالب موزیک وبلاگ

تنها کافیست لینکهای شکسته سایتها را شناسایی کرده و به مدیر سایت پیام دهید و از آنها بخواهید لینک شکسته خود را به صفحه شما که محتوایی کامل و جدید میباشد لینک کنند.

برای چک کردن اعتبار دامنه میتوانید با رفتن به سایت website cheker و وارد کردن url مورد نظر در قسمت Domain Authority Checker، اعتبار دامنه، اعتبار صفحه و اطلاعات مفید دیگری بدست آورید.

دانلود نرم افزار ساخت بک لینک

آمادهاید که با یکی از آسانترین روشهای بدست آوردن بک لینک آشنا شوید؟ ”nofollow هست که در کد HTML یک لینک قرار داده میشود و آن را تبدیل به لینک نوفالو میکند.

تعداد صفحات ایندکس شده

محل قرار گرفتن بک لینک: اینکه از صفحهی اصلی یک سایت به شما لینک داده شود یا از قسمتهای دیگر مثل فوتر یا سایدبار، در میزان ارزش آن لینک تاثیر میگذارد.

میتواند عینا خود کلمه کلیدی باشد، میتواند عبارتی شامل کلمه کلیدی باشد، نام وبسایت(برند شما) و عبارات نامرتبط مثل “اینجا کلیک کنید” باشد. تعداد لینکهای خروجی آن صفحه: بعضی از سایتها مثل سایتهای درج ریپورتاژ معمولا به صفحات زیدی لینک میدهند.

تعداد صفحات ایندکس شده در گوگل

در واقع باید تعداد دفعات بیشتری از کلمه کلیدی در متن استفاده کنید، تا گوگل درک کند که محتوای شما برای یک موضوع خاص تولید و بهینه شده است.

کاهش سریع رتبه الکسا

هر چه تعداد لینکهای خروجی از صفحهی یک دامنه به سایتهای دیگر بیشتر باشد، ارزش بک لینکی که هر کدام از این سایتها دریافت میکنند کمتر میشود.

اولین اطلاعاتی که از صفحه لینک ها می توانید دریافت کنید این است بفمهید چه نوع محتوایی لینک دریافت کرده است. در مقابل لینکهای dofollow برای سایت مقصد ارزش ایجاد میکنند و اگر به دنبال دریافت بک لینک هستید بهتر است از این نوع لینکها دریافت کنید.

اصلاحاً به ابن نوع لینکها، لینکهای شکسته میگویند. میتواند به صورتهای مختلف نوشته شود. لینکهای شکسته سایتهای خارجی میتواند بلیط خوشبختی شما به سمت سئو بالاتر باشد.

سایت و سئو

البته لینک دریافتی میتواند هم dofollow باشد و هم nofollow. لینکهای dofollow: لینکهای nofollow پیوندهایی هستند که ارزشی به صفحات مقصد اضافه نمیکنند و رباتهای گوگل آنها را نادیده میگیرند.

به مرور زمان ممکن است سایت مقصد لینکهای داخلی تغییر کرده یا حتی حذف شده باشد، در این صورت با کلیک کردن روی آن لینک، کاربران با صفحهی ۴۰۴ رو به رو میشوند.

تعرفه کاهش تضمینی رتبه الکسا

برای تنظیم این بخش نیازی به تغییر کد نیست و تنها کافیست که بخش مد نظر را با موس انتخاب کنید.

ما اصلی ترین موضوعات تولید محتوا در مسیر سئو شامل کلمات کلیدی انتخابی، انتخاب موضوع، ایده پردازی، داستان سرایی، ویراستاری، سئو محتوا و همینطور آنالیز کیفیت کیفی محتوا و بررسی نرخ تعامل کاربر را بعنوان سرفصل های اصلی در نظر گرفتیم و همینطور چندین فایل برایتان آماده کرده ایم تا با استفاده از آنها بتوانید در ساده ترین شکل ممکن به تولید محتوا بپردازید.

در شرایط عادی هزینه های سئو به این صورت می باشد که نیم مبلغ پروژه ابتدای کار و باقی مانده زمانی که وب سایت مربوط در گوگل به رتبه مورد نظر رسید تسویه می شود ، منتها در این حالت اگر وب سایت فوق پس از 1 ماه و یا زودتر از موعد مقرر به نتیجه رسید باید پرداخت و تسویه قرار داد سئو در همان لحظه انجام شود ، قاعدتا ممکن است از نظر اقتصادی برای مشتری مشکل ساز شود ، اما در روش خدمات سئو به صورت اقساطی این مشکل مرتفع شده است.

دیدن رتبه سایت

لینکهایی که در محتوای مقالات قرار دارند، ارزش بیشتری نسبت به لینکهای فوتر یا سایدبار آن سایت دارند. پیشنهاد ما برای شما این است که برای بالا بردن آگاهی خود در این زمینه مقالات ما درباره ی آموزش لینک سازی را مطالعه نمایید.

فیلم آموزش Seo

1. سومین نکته که در مقاله بهینه سازی تصاویر آمده است استفاده از تگ alt برای عکس ها است. فراموش نکنید محتوای پربار و حرفه ای خود را در سایتهایی که بازدیدکنندگان بیشتری نسبت به شما دارند (به عنوان پست مهمان) قرار داده و به سایت خود لینک کنید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *