بررسی متن جایگزین تصاویر در افزونه سئو Yoast SEO

بنا برای برای برداشتن اولین قدم یادگیری سئو میتوانید از سایت moz استفاده کنید که مباحث آموزش سئو را با ساده ترین و لذت بخش ترین راه آموزش می دهد.

Sitemap In WordPress

تا زمان دیگری که برای بازدید دوباره وارد سایت میشود اطلاعات را از حافظه کش بخواند و فقط تغیرات جدید را از سوی سرور بخواهد.

نمایش بک لینک سایت

وقتی که از منوی تنظیمات وارد بخش «پیوندهای یکتا» میشویم، با صفحهای مشابه تصویر زیر مواجه خواهیم شد. راستی قبل از همه بگم که واسه فعال کردن پیوند یکتا وقتی وارد قسمت مدیریت سایتتون شدید، از بخش تنظیمات، پیوند یکتا رو بزنید و گزینه ی مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

مهاجرت به کانادا

همان طور که در جلسه قبل اشاره شد سه روش برای بررسی آمار وردپرس وجود دارد. قبل از هر چیز و آشنایی با خدمات سئو سایت به منظور ایندکس شدن سریع تر سایت در موتورهای جستجوگر، خوب است در مورد مفهوم ایندکس شدن سایت و خدمات سئو سایت که باعث میشود سایت های شما در موتورهای جستجو ایندکس شوند اطلاعاتی را کسب کنیم.

آموزش Google Xml Sitemaps

بسیاری از افراد در مورد عوامل رتبه بندی که همه آن ها مهم نیستند ، دچار مشکل می شوند .

که در هر کدام از این فصل ها مطالب مورد نظر به صورت دسته بندی قرار دارند.

ثبت سایت در Google Webmaster

که به پول ما تقریبا حدود 3 میلیون تومان می شود. اگر اول راه سئوی سایت هستید و می خواهید بیشتر با این مفهوم آشنا شوید، بهتر است بدانید که ما در دنیای سئوی سایت یک مفهوم به نام سئوی کلاه سیاه داریم که باعث می شود سایت ما رتبه خود را از دست بدهد!

تفاوت بین سئو درون صفحه و خارج از صفحه را بدانید. یکی از پارامتر هایی که افزونه سئو Yoast SEO روی آن تاکید داشته و آن را مورد بررسی قرار می دهد بخش متن جایگزین تصاویر محتوای صفحات است.

امروزه گوگل بر اساس تعداد کامنت هایی که برای محتوای شما نوشته می شوند نیز سئو سایت شما را بررسی می کند، بنابراین تشویق کاربران برای نظر دادن به محتوا، در بالا بردن بازدید وب سایت ، تاثیر زیادی مشاور سئو دارد.

آنالیز رایگان سئو

در این مطلب ما ۵ قدم برای انتخاب بهترین کلمه کلیدی برای محتوای سایت را به شما آموزش می دهیم.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *