بررسی رتبه سایت در گوگل – سئو ، سئو سایت

تاثیر انتخاب URL مناسب بر سئو نیز عاملی است که نه تنها در سئو سایت های تجاری فروشگاهی مشهود است بلکه برای ارتقای رتبه همه سایتها در گوگل میتوانید از آن بهره بگیرید.

رتبه یک گوگل

برای مثال در کسب و کار مربوط به فروش قهوه خود میتوانید بلاگی داشته باشید که در حوزه روشهای “دم کردن قهوه های مختلف”، “کاشت انواع قهوه”، “تفاوت دانههای مختلف قهوه” و…

لینک داخلی صفحات وب سایت شما را مانند یک تور به هم متصل می کنند برای مثال شما می توانید در صفحه فروش قهوه اسپرسو، به صفحات انواع دیگر قهوه یا تجهیزات دم کردن قهوه در وب سایت خودتان لینک داخلی ایجاد کنید.

اهمیت نقشه سایت

در رابطه با امنیت سایت مطلب بهترین افزونه های امنیتی وردپرس را به شما پیشنهاد میکنم. این مورد نمیتواند به عنوان یکی از فاکتورهای اساسی در انتخاب بهترین هاست ایران مطرح شود ولی میتواند یکی از نیازهای امروزه سایتها به این تکنولوژی را به صورت رایگان برای آنها رفع کند.

همه فعالیتهایی که برای بهبود سئوسایت صورت میگیرد، تاثیربسیارزیادی را روی امتیاز پیج آتوریتی خواهدداشت. علاوه براین الگوریتم هایی که استفاده می شوند از لحاظ ساختاری و همینطور حوزه فعالیت یک وبسایت، آن را مورد بررسی قرار می دهند.

دسته بندی مطالب

همینطور که میخواهید محصول و خدماتتان را به روشی مشخص معرفی کنید، مهمتر است که بدانید مشتریان بالقوه شما از چه کلماتی استفاده میکنند تا از آنها یاد کنند. با این کار شما آنها را مجبور میکنید که بین صفحات دارای یک کلمه کلیدی مشابه، مهم ترین آنها را انتخاب کنند.

آموزش افزونه الکسا

مقالات مختلفی داشته باشد و از این طریق ترافیکی را که از طریق کلمه کلیدی “خرید قهوه” نمیتوانید کسب کنید، به دست بیاورید.

افزونه Gd Star Rating

ناکارآمدی کلمه کلیدی یا keyword cannibalization وقتی اتفاق میافتد که چند صفحه از یک وب سایت سعی کنند که با استفاده از یک کلمه کلیدی مشابه به صدر نتایج راه پیدا کنند.

1. از Page Authity یا اعتبار صفحه برای طبقه بندی نتایج خود استفاده کنید. به دلیل آن که گوگل ادوردز مانند مزایدهای است که در آن به کلمات کلیدی بودجه اختصاص میدهید و برای عبارتهای جستجو شده هزینه میپردازید، اغلب این تصور اشتباه به وجود میآید که اختصاص هزینه بالاتر به تنهایی جایگاه اول در نتایج جستجو را برای تبلیغات گوگل ادوردز شما به ارمغان میآورد.

تگ H1 در Html

برای این کار لازم است که شما اطلاعات وب سایتتان را به مرتبترین حالت، طبقهبندی کنید.

افزایش رنک سایت رایگان

برای اینکه گوگل را عاشق وب سایت فروشگاهی خودتان کنید، باید مطمئن شوید که شما را به خوبی بشناسد.

تست سئو سایت رایگان

در زیر آژانس تبلیغاتی ای نگاه، چند قدم مهم برای بهبود سئوی سایت های فروشگاهی را به شما معرفی خواهد کرد. اما در سئوی Off-page عوامل خارجی دست دارند که به اختیار ما مربوط نمیشود.

مانند همه وب سایتهای دیگر، اولین چیزی که پس از راه اندازی، برای سئو سایت تجاری فروشگاهی اهمیت دارد، سئوی On-page و Off-page است.

سئوی On-page در واقع به کارهایی گفته میشود که 100% در اختیار ما است. در مقابل بک لینک ها دارای طول عمر بسیار بیشتری هستند و تاثیرات آنها پایدارتر می باشد.

خرید سرتیفیکیت الکسا

نمای ظاهری: در این طرح درب ها دارای قاب مجزا می باشند و در هنگام بسته بودن درب فریم مخصوصی دور تا دور درب شیشه ای را پوشش می دهد و همین مسئله باعث می شود تا با عایق شدن بیشتر مشاور سئو مواجه شویم.

افزایش رتبه در گوگل

همانطور که می بینید، در مورد همه چیزهایی که در وب سایت خود پست می کنید می توانید الگوریتم های بهینه سازی موتور های جستجو را پیاده سازی کنید، اما این موضوع فقط به کلمات و لینک ها محدود نمی شود.

این موضوع میتواند به شدت ترافیک وب سایت شما را کاهش دهد. پس از آن شما میتوانید در هر کدام از این گروهها، زیر گروههای دیگری پیشبینی کنید. شما بسته به سلیقه و کارکرد سایتتان، میتوانید برای وب سایت خود ساختار خلاقانه و متفاوتی ایجاد کنید یا پیرو معماری آنها باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *