با گوگل وبمستر تولز بیشتر آشنا شوید !

مثلا باهاش میتونید به دوستان و آشناهاتون اجازه بدید هر انتقاد و پیشنهاد و یا حرفی که تو دلشون مونده رو به صورت ناشناس بهتون بگن.

فرق هاست ایرانی و خارجی

«حرفتو بهم بزن» یه ربات محبوب و هیجانانگیز در تلگرامه که باهاش میتونید به دوستان و آشناهاتون اجازه بدید هر انتقادی به شما دارند یا حرفی تو دلشون مونده به صورت ناشناس بهتون بگن.

نرم افزار ساخت سایت مپ

ایمیل مایکروسافتی یه ایمیل مثل بقیه سرویس دهنده های ایمیل(یاهو، جیمیل و ..) است. من یه لینک مختص به خودتون رو بهتون میدم و شما اون لینک رو به بقیه میدین.

یک تحقیق مشخص کرده است که از سال 2015، CTR نتایج سرچ ارگانیک زیاد تر از 40 درصد در موبایل کم تر داشته است.در نتیجه صفحه شما باید بگوید که “روی من مشاوره سئو کلیک کن!

میتوانید از قسمت فیلتر جستجو افراد مورد سلیقه خود را به صورت پیشرفته جستجو کنید و نتایج را محدود کنید . این ابزار کوئری های جستجو را برای صفحات نشان دادهشده در نتایج جستجوی گوگل و تعداد کلیکهای آن را به شما نشان میدهد.

در حالی که گوگل در تشخیص آنچه که در یک تصویر بهتر است ، هنوز به توانایی های بالایی نرسیده است ، همه چیز برای شما فراهم می شود که زمینه تصویر را ایحاد کنید بنابراین تا آنجا که می توانید پر کنید!

بهینه سازی عکس های وردپرس

از آنجایی که گوگل به محتوای تکراری بسیار حساس است و ممکن است تکرار در ایجاد آن باعث پنالتی شدن سایت شما شود، بهتر است یکی از این محتواهای تکراری را به عنوان محتوای اصلی معرفی کنید.

ساخت نقشه سایت وردپرس

در نتیجه بهتر خواهید توانست آینده بازار را پیشبینی کنید و تصمیمات بهتری برای کارهایتان بگیرید.

این قسمت برای شروع چت ناشناس است و ربات شما را به صورت تصادفی به یک نفر وصل میکند و شما میتوانید به گفت گو بپردازید.

اطلاعات خواسته شده از کسب و کارتان را با صداقت درج کنید. به ازای هر نفری که با لینک ساخته شما وارد ربات میشه به محض وارد شدن ۵ سکه رایگان دریافت میکنید و بعد از اینکه اطلاعات پروفایلش را کامل کرد ۱۵ سکه دیگه هم دریافت میکنید.

در هفته های آینده امکانت دیگه ای به این قسمت قراره اضافه بشه. استفاده های دیگه ای هم داره مثلا میتونین به جای اینکه آی دی خودتونو به دیگران بدین لینک اختصاصی دلبرگرامتونو بدین و از این ربات استفاده کنید و حرف های مردم و دریافت کنید و اینطوری دیگه کسی آی دی شما رو هم نداره…

آموزش گذاشتن محتوا در سایت

بعد وقتی کسی روی لینک شما کلیک کنه به صورت ناشناس میتونه به شما پیام بفرسته و اگر نظر یا انتقادی در مورد شما داره بهتون بگه.

5. ولی ما درصورت مشاهده شکایت یک فرد از یک پیام تمام اطلاعات را در اختیار مراجعه قانونی میگذاریم. • ابزار سایت حسابگر calcworld: این سایت با اسکریپت اختصاصی خود قادر است گزارش جامعی از وضعیت الکسای سایت در اختیار شما قرار دهد.

اسکریپت نمایش رتبه الکسا

نظر ما در آکادمی فرین به این است که به هر حال افرادی که بک لینک میخرند حق دارند که گزارش کار تحویل بگیرند هرچند که افرادی از این گزارش ها سو استفاده کنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *