با اندازه تصویر شاخص در وردپرس بیشتر آشنا شوید [کد] – سریرنوین

اگر از بیرون ماجرا به نقشههای سایت نگاه کنیم، باید گفت sitemap کمک خاصی به سئوی وردپرس نمیکند! پس دستهبندی درست، به این شکل روی تجربه کاربری و همینطوری سئوی وبسایت فروشگاهی موثر است.

ارتقای رتبه الکسا

گوگل اعلام کرد که این بروزرسانی پاندا بر روی 1.2 درصد عبارت جستجو شده در زبان انگلیسی تاثیر گذاشت.

برای دانلود تولبار الکسا در مرورگر فایرفاکس، وارد این صفحه از سایت الکسا بشید، و روی Accept and Install بزنید.

توسط این قابلیت، توسعهدهندگان و مدیران سایت میتوانند از طریق یک shortcode استاندارد به آسانی نقشههای موردنظر خود را ایجاد و منتشر کنند.

چک کردن لینک های سایت

اگر رتبه بندی ها راکد هستند و گیر کرده اند ، به این معنی است که باید استراتژی خود را تغییر دهید .

اجازه دهید قبل از معرفی نقشه سایت، ببینیم یک موتور جستجو چگونه صفحات سایت ما را پیدا میکند. در نقطه مقابل این روش نشان دهنده کیفیت پایین محتوای تولید شده توسط شما خواهد بود که میتواند موجب از بین رفتن جایگاه در نتایج گوگل شود.

در مطلب بعد به روش استفاده از افزونهی نقشهی نشان برای ایجاد نقشههای داینامیک میپردازیم. برای ایجاد یک نقشهی جدید کافیست با انتخاب گزینهی ساخت نقشهی جدید وارد صفحهی ابزار تولید نقشهی نشان شوید.

در این زمینه ریز عکس ها به تمام تصاویر اضافی که وردپرس ایجاد می کند، از جمله اندازه های تصویر سفارشی که در موضوع شما و آن هایی که شما از طریق فایل functions خود ایجاد می کنید، اشاره می شود.

اگر صفحهای در سایت خود داشته باشیم که لینکی به آن نداشته یا در صفحاتِ محدودی به آن ارجاع داده باشیم، پیدا کردن آن توسط گوگل بسیار سختتر خواهد شد.

بهبود رتبه گوگل

گرفتن بک لینک از این سایت ها این مزیت را دارد که ترافیک هدفمندی برای صفحه شما ایجاد می کند و اگر صفحه شما دسته بندی شده و منظم باشد این بازدیدکنندگان با احتمال بالاتری تبدیل به مشتری شما خواهند شد.

نرم افزار کاهش رتبه الکسا

در هنگام ایجاد نقشه در سایتتان به این کلید نیاز خواهید داشت. ابتدا با ثبتنام (رایگان) در پنل توسعهدهندگان نشان و تکمیل موارد خواستهشده در فرم مربوطه، یک کلید دسترسی (API Key) برای Web Map SDK دریافت کنید.

خريد بك لينك

اولین کاری که باید انجام دهید، ثبت سایت شما در گوگل هست. زیرنویس های انگلیسی این دوره نیز در دسترس بوده و شما فقط باید وقت بگذارید برای خواندن و دیدن این مطالب آموزشی که به راحتی بتوانید افزونه های حرفه ای برای گوگل کروم بسازید.

چک کردن تعداد بک لینک های دامنه

کمی بالاتر گفتم الکسا به کمک ابزار تولبار خودش، رفتار کاربران در سطح وب را آنالیز کرده و به این ترتیب، تشخیص میدهد هر وب سایت چه رتبه ای باید داشته باشد.

وبلاگ نویسی برای هر نوع کسب و کار، صنعت یا جایگاه یا حتی سایتهای تجارت الکترونیکی، مفیده! خزندههای گوگل صفحات سایتهای متخلف را تک به تک بررسی کرده و محتویات و اطلاعات درون آنها را ذخیره میکنند.

لینک سازی طبیعی

سیستم جستجوگر گوگل از رباتهایی به نام خزنده (Crawler) تشکیل مشاور سئو شده است. زیرا یک دوگانگی در مورد شما و وبسایت شما نزد موتور جستجو به وجود می آورد، با استفاده از لینک نوفالو شما به موتور جستجو گفته اید این بخش از وبسایتم اهمیت ندارد و نمی بایست به مخاطب نمایش داده شود.

مشاهده بک لینک های سایت

در این مقاله نحوه ساخت نقشه سایت را مورد بررسی قرار میدهیم. ما در اینجا گوگل را مثال میزنیم اما نحوه کار اکثر موتورهای جستجو دقیقاً به همین شیوه است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *