ایندکس مطالب در موتورهای جستجو و راه کارهای افزایش سرعت آن

افزونه رنک مث نسخه پرو! اینم باید اضافه کنم که در الگوریتم جدید گوگل، تبادل لینک با سایت هایی که موضوع و محتوای مرتبطی با هم ندارند باعث کاهش رنک ( رتبه ) سایت در گوگل می شود.

کاهش رتبه الکسا Centerit

در صورتیکه سایت شما به صورت اورگانیک رنک مناسبی در مورد یک کلیدواژه داشته باشد و کاربران در سرچ های عادی آن کلیدواژه نیز سایت شما را مشاهده کرده باشند ، سبب افزایش نمره کیفیت خواهد شد.

افزایش نمره کیفیت هر تبلیغ و بالا بودن آن نسبت به دیگر رقبا ، سبب نمایش یک تبلیغ به صورت پایدارتر در جستجوهای اول گوگل ، کاهش هزینه کلیک و در نتیجه بهینه تر بودن تبلیغ در گوگل خواهد شد.

رعایت این مورد سبب خواهد شد فاکتور ارتباط متن تبلیغ با کلیدواژه ها افزایش یافته و در نتیجه نمره کیفیت نیز افزایش یابد. در اکثر سایت ها شما با پلن های آماده ای رو به رو میشوید مجبور به انتخاب یکی از آنها هستید.

به عنوان مثال در صورتیکه 10 کاربر کلیدواژه شما را سرچ کرده و تنها 5 نفر از آنها بر روی تبلیغ شما کلیک کنند ، نسبت CTR تبلیغ شما به ازای آن کلیدواژه 50% خواهد بود.

اموزش سئو حرفه ای

اگر برای صفحه پسوردی تنظیم کنید فقط اشخاص خاصی میتوانند به آن دسترسی داشته باشند و در حالت عادی این تنظیم روی Globe است به این معنی که همهی دنیا میتوانند شما را ببینند.

پیج اتوریتی برسی

نمره کیفیت هر تبلیغ شامل نمره ای است که گوگل پس از بررسی تبلیغ به ازای هر کلیدواژه به آن اختصاص می دهد و نمره ای مابین 1 تا 10 می باشد.

پس از این که خزیدن ربات های موتورهای جستجو به پایان رسید سایت شما در این موتورهای جستجو ایندکس می شود.

وظیفه گوگل ادز سازمان دهی کمپین های تبلیغاتی سایت های مختلف و قراردادن آن ها در تبلیغات موتور جستجو و شبکه گوگل است. در صورتیکه قصد دارید کسب و کار خود را در گوگل تبلیغ کرده و از این طریق آن را گسترش دهید ، حتماً برای شما این سوال پیش آمده است که هزینه کلیک ها را چه عواملی تعیین می کند و چه عواملی بر روی کاهش یا افزایش آن تأثیرگذار است؟

سفارش سئو سایت

سپس با کلیک هر بازدیدکننده بر روی لینک تبلیغات شما و ورود به سایت، هزینه آن از شارژ تبلیغ شما کسر خواهد شد.

خرید هاست خارج

با توجه به اینکه در هر صفحه از جستجوی گوگل ، 8 موقعیت برای نمایش تبلیغات توسط گوگل تعبیه شده است ( 4 لینک بالا و 4 لینک پایین صفحه) ، به هر میزان که این عدد به عدد یک نزدیکتر باشد ، بیانگر پایداری نمایش تبلیغ شما در لینک های بالاتر خواهد بود.

اسپم کردن سایت

اگر در این مزایده ها موفق شوید می توانید تبلیغات خود را در بالای نتایج جستجو برای یک کلمه کلیدی قرار دهید.

خرید گوگل ادوردز

این در واقع روشی است که موتورهای جستجو پیوندهای سایت شما را تشخیص می دهند و نشان می دهند سایت شما دارای اطلاعات مفیدی است، پس مصرف کنندگان نیز این را می بینند و این نشان دهنده علاقه آن ها به نام تجاری شما است.

به نمایش درآمدن پیشنهادات هنگام جستجوی کلمهای مانند رستوران، منوط به فعال بودن گزینهی Web & App Activity در تنظیمات حساب کاربری گوگل است.

بهینه سازی سئو جوملا 3

شما بعد از این که حساب کاربردی خود در گوگل ادز را فعال کردید می توانید یک کمپین تبلیغاتی ایجاد کنید.

۲- با استفاده از فایل Robots.txt می توانید صفحات بی کیفیت از وب سایتتان را مخفی کنید. به عنوان مثال در تبلیغ در گوگل تنها ست کردن هزینه کلیک بیشتر (پرداخت هزینه بیشتر) در نمایش پایدار تبلیغ مؤثر نیست و شما می توانید بر روی موارد فنی سایت خود و نمره کیفیت آن کار کرده و هزینه کلیک خود را نسبت به رقبا کاهش دهید.

به هر میزان که تعداد کاربرانی که تبلیغ شما را مشاهده و بر روی آن کلیک کرده اند افزایش یابد ، نمره کیفیت تبلیغ شما افزایش یافته و در نتیجه هزینه کلیک شما کاهش خواهد یافت.

یکی از مواردی که تبلیغ در گوگل را نسبت به دیگر رقبای خود متمایز کرده است ، کامل بودن ابزارهای موجود در آن است.

نرم افزار کلمات کلیدی گوگل

جالب است بدانید که سایت های فروشگاهی می توانند از این تکنیک برای فروش بهتر محصولات خود بهره ببرند.

پیدا کردن بک لینک

کاملاً متفاوت است. معمولاً مصاحبه ها دربارۀ این است که افراد چگونه موفق شده اند، اما این محتوا کاملاً برعکس است و می تواند توجه مخاطبان را جلب کند. Google Ads از یک سیستم مزایده ای با در نظر گرفتن چند معیار جانبی برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند.

افزونه سئو گوگل کروم

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *