ایندکس؛ اولین قدم در سئو سایت

۹- محتوا، محتوا و باز هم محتوا: بله مثل همیشه همانطور که در نوشته های قبلی سئو ۲۴ اشاره شده بود، محتوا است، مطالب جدید و با کیفیت تولید کنید.

مشاوره سئو آنلاین

درمقاله قبلی در مورد نقش سئو داخلی در موفقعیت مشاغل آنلاین با حضور متخصصان سئو و مراحل استفاده از آن گفتیم. 93 ٪ از مردم می گویند بررسی آنلاین بر تصمیم خرید آنها تأثیر می گذارد؟

افزونه سایت مپ

نرم افزارها، ابزارها و روش های مختلفی برای انتخاب کلمات کلیدی از سوی سایت ها ،متخصصان و اساتید این حرفه مطرح شده که هر کدام بر روی آنها تسلط داشته و از آن استفاده می کنند.

تنظیمات افزونه Google Xml Sitemaps

میتوانید دراین باره با سئوکارهای حرفهای صحبت کنید و از آنها مشورت بگیرید. تناسب نامه دامنه با نوع فعالیت سایت نه تنها به هدفمند بودن نام وبسایت برای گوگل کمک می کند، بلکه باعث یادآوری بهتر برای کاربران می شود.

سئو کردن عکس

آقای پیر فار (Pierre Far) از گوگل در گوگل پلاس اعلام کرد که در این بروزرسانی الگوریتم پاندا، سیگنال های جدیدی به آن اضافه شده که به آن کمک می کند تا محتوای بی کیفیت را دقیق تر شناسایی کند.

SERP Robot: موقعیت رتبه بندی خود را تا پنج کلمه کلیدی مشاهده کنید. این فاکتور بدلیل اینکه مستقیما نتیجه رضایت و یا عدم رضایت کاربران است می تواند عامل موثری در تعیین و تشخیص صحت و سقم رتبه باشد.

Google Trends: ابزاری برای اینکه محبوبیت جستجوی نسبی موضوعات را مشاهده کنید. تاریخ تکرار می شود این جمله را زیاد شنیده اید پس بیاید با آنالیز دقیق تاریخچه الگوریتم های گوگل به دنبال سرنخ های سئو2020باشيم.

نقش Domain در فاکتورهای رنکینگ گوگل آن هم در موارد نخست نشان دهنده میزان اهمیت این موضوع دارد که مواردی از جمله نام دامنه ،عمر دامنه، وجود کلمه کلیدی در دامنه ،قرارگرفتن کلمه کلیدی در ابتدای دامنه،مدت زمان ثبت دامنه ،کلمه کلیدی در ساب دامین ،تاریخچه دامنه ،EMD یا همان تطابق نام دامنه،عمومی یا خصوصی بودن اطلاعات دامنه ،جریمه نبودن مالک دامنه ،پسوند دامنه را شامل می شود.

دانلود آموزش سئو

دلیل اهمیت بک لینک در سئوی سایت این است که ربات های گوگل در زمان بررسی صفحات سایت، لینک های صفحه و صفحات لینک شده را نیز بررسی می کند.

بالا بردن سایت در سرچ گوگل

SEO Web Page Analyzer: با این ابزار یک تحلیل کامل در صفحه از وب سایت خود دریافت کنید. SEO Site Checkup: امتیاز سئو سایت را بررسی می کند. SEO Site Checkup: با این ابزاروب سایت خود را درمورد مسائل مربوط به seo on page و سئو تکنیکال چک کنید.

بالا بردن رتبه سایت در گوگل

Copy scape :این ابزار به چک کردن محتوای کپی شده در سایت می پردازد. قصد دارم تاریخ را از جلو به عقب ببرم و تقاضاي ويدو چک بدهم .

Moz Link Explorer: صفحات سایت و خود سایت و لینک های سایت را آنالیز می کند. Bing Webmaster Tools : تجزیه و تحلیل مداوم وب سایت ، هشدارها و گزارش خطاها را بیان می کند.

حتی برعکس، چنانچه گوگل متوجه این اقدام شما بشود، بدون شک سایتتان را جریمه خواهد کرد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *