اهمیت سئو و کاربرد آن چیست؟

این کوئری، جستجو را نمایش نتایج مربوط به عبارت سواد رسانه ای صرفا در فایل های پاورپوینت (پسوند فایل های پاورپوینت ppt یا pptx است) است. اپراتور Site وقتی استفاده میشود که صرفا در یک سایت خاص دنبال عبارتی بگردید یا بخواهید نتایج یک دامنه خاص را حذف کنید.

آموزش گوگل آنالیتیکس Pdf

فرض کنید به دلیلی در گوگل به دنبال یک موضوع خیلی خیلی خاص هستید و میخواهید دقیقاً عین یک عبارت را جستجو مشاوره سئو کنید. فرض کنید نام سوژه مورد بررسی «سیدافشین میرفندرسکی» باشد.

مثلا فرض کنید باید تحقیقی درباره سواد رسانه آماده کنید اما زمان کافی ندارید! اگه بخواهید میتونید URLتونو برای نسخه .xml نقشه سایت هم ثبت کنید.

به هر حال، تفاوت وبلاگی که در این سایت وجود دارد با سایر وبلاگها این است که در آن پستهای خیلی مستقیم از جنس دستورالعمل نمیبینید (نوشتههای بقیه وبلاگها، عموماً از جنس How-to هستند).

مثلاً سوالات زیر: نام سوژه مورد بررسی در چه سایتهایی آمده؟ مسلماً سادهترین شیوه رسیدن به اطلاعات مورد نظر در این اقیانوس بیکران دادهها، سرچ در گوگل است.

البته برای این کار باید نام ربات مد نظر را نیز بدانید. سیستم امتیازدهی گوگل، صفحاتی که نویسنده آن ها ناشناخته باشد را نیز جزو صفحات متوسط تلقی می کنند.

طبق بیانات وزارت صنعت، معدن و تجارت مسافران بایستی در زمان ورود به خاک ایران شناسه IMEI موبایل خود را در گمرک به ثبت برسانند و عوارض آن را پرداخت کنند.

جذابیت و ظاهر زیبای سایت های فروشگاهی باید به گونه ای باشد که در نگاه اول مخاطب را به خود جذب نماید. به طور معمول ، گوگل ممکن است جستجوی مطالب تکراری ، صفحات بدون محتوا یا محتوای بسیار کم و همچنین صفحاتی که در فایل robots.txt یا متاتگ وب سایت شما لیست شده، را نادیده بگیرد.

سرچ در گوگل علی رغم ابتدایی و ساده بودن، یکی از مهمترین اصول اوسینت (OSINT) هم هست!

چگونه وبلاگ نویسی کنیم

اما تو خیلی از موارد هم چنین کاری تاثیر مثبت چندانی نداره و ترجیح بر اینه که تمرکز روی صفحات اصلی بمونه.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *