اهمیت بهینه سازی تصاویر برای سایت – سئو وردپرس 24

وردپرس به طور خودکار بعد از هر تغییر در ساختار این نوع از نوشته­ها، کش را پاک می­کند.

پیدا کردن جایگاه کلمه کلیدی در گوگل

حالا بعد از ذخیره فایل به مرحله وریفای سایت در گوگل وبمستر برگردید روی دکمه VERIFY کلیک کنید. که همه این ابزار در کنار هم به مدیریت سایت در نتایج جستجو کمک خواهند کرد.

این موضوع بهقدری مهم است که در بسیاری از سیستمهای مدیریت محتوا مانند وردپرس، قابلیت کد نوفالو گنجانده شده است.

به عنوان مثال با استفاده از این ابزار میتوان کارهایی مثل حذف یک آدرس از نتایج جستجو در گوگل، تعیین دسترسی به بخشهای مختلف سایت با استفاده از ابزار robots.txt وردپرس، ثبت آدرس XML یا نقشه سایت در گوگل برای درک بهتر صفحات سایت و…

حذف لینک از گوگل

اما تجربه ما نشان داده که بسیاری از کارفرماها با توجه به عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک کامل پروسه قیمت گذاری نیستند و صرفا یک عدد از ما میخواهند.

تست سئو سایت رایگان

برای ثبت سایت در هر موتور جستجو، کافی است وارد کنسول ثبت سایت در موتورهای جستجوی مختلف شوید. بنابراین اگر تسلط کافی بر روی سرور سایت خود ندارید، از دیگر روشها استفاده نمایید.

برای بررسی بک لینک های رقبای خود می بایست از ابزار های جاسوسی بک لینک استفاده نمایید. البته قبل از هر اقدامی باید توجه کرد که اگرچه تعداد موتورهای جستجو بسیار زیاد است ولی با وجود تحریم های کاربران ایرانی گزینه های انتخاب بسیار محدود شده است.

نکته قابل توجه دیگر این که اگر سایت شما یک سایت فارسی باشد، دامنه انتخاب مخاطبان فارسی زبان معمولا به چند موتور جستجوی خاص محدود می شود، بنابراین ثبت وبلاگ در همه موتورهای جستجو ضروری نیست.

نظر به ایجاد اینترانت ملی و محدود شدن فعالیت کاربران داخلی به موتورهای جستجوی ایرانی، کاربرد و استفاده کنندگان این موتورها زیاد خواهد شد.

این نرم افزارها در بهبود رتبه سایت هم تاثیرگذار است و استفاده اصولی از آن ها باعث خواهد شد ضمن شناسایی و ایندکس صفحات، این سایت ها رتبه خوبی را از نظر موتورهای جستجو پیدا کنند.

نرم افزارهای معرفی سایت به موتور جستجو به همین دلیل ایجاد شده اند. به همین دلیل نگاه طراحان و سئوکاران به سمت این موتورها جلب شده است ولی متاسفانه به دلیل نوپا بودن این موتورهای جستجو هنوز قابلیت ثبت سایت در موتور جستجوی ایرانی وجود ندارد و به نظرمی رسد که این موتورها از نتایج نمونه های خارجی استناد می کنند تا جایی که نتایج حاصل از برخی از موتور های جستجوی کاملا مشابه با گوگل مشاوره سئو یا بینگ است.

تعداد صفحات سایت

ثبت سایت در وب مستر یاندکس بسیار شبیه ثبت سایت در دیگر موتور های جست و جو می باشد.

بهبود سئو و بهینه سازی سایتپیش از این که به دنبال راهی برای افزایش ورودی گوگل سایت خود باشید، باید دقت کنید که ورودی، یک پارامتر و فاکتور جانبی به شمار می رود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *