اموزش سئو – اموزش رایگان سئو و بهینه سازی وب سایت

قبل از هرچیزی و دراول اموزش سئو اگر شما دوستان و همراهان سئو این سایت اجازه بدید از سئو مقدماتی شروع کنیم تا بتونیم با هم کم کم به اموزش های حرفه ای سئو و تکنیک های حرفه ای سئو و جنبه های مختلف سئو و آپدیت های گوگل در سال ۲۰۲۰ بپردازیم .

مقالات سئو سایت

در واقع شما با گوگل ادز می توانید بدون نیاز به سئو، در هر لحظه ای که اراده کنید در صدر نتایج جستجوی کاربرانتان باشید و برای سایت خود ترافیکی با کیفیت جذب کنید.

چک کردن بک لینک های یک سایت

همچنین محتوای صفحه ای که با آن اقدام به تبلیغات می کنید باید با کلمات کلیدی انتخابی شما مطابقت داشته باشد. ابزار Google Ads به شما این فرصت را میدهد که ماهانه برنامهریزی کنید و حتی در هر لحظه از زمان، هزینه تبلیغاتی خود را متوقف یا حذف کنید.

تگ Meta Robots

سئو نتیجه یک بیزینس موفق است که بر روی آموزش و یا سرگرم کردن مخاطبانش به واسطه داشتن محتوای خوب و با ارزش سرمایه گزاری میکند. در نتیجه کلمه “رایگان” از کلمات کلیدی منفی برای شما خواهد بود.

Centerit.ir کاهش رتبه الکسا

این یک فرصت عالی برای آگهی دهنده است زیرا لینک او، اولین نتیجه در Google است و در بیشتر مواقع توجه بازدیدکنندگان به لینکهای اول جلب میشود. وهم چنین در بخش فروش بک لینک اگر تاثیر بک لینک های شما خوب هست می بایست اول سایت خود شما در نتایج صفحه اول باشد ، نه با تبلیغات گوگل !

پیدا کردن رتبه کلمه کلیدی

با هر بار سرچ و بالا آمدن صفحه نتایج، وبسایت شما در رتبه های گوناگونی در لیست قرار می گیرد. کلمات کلیدی مرتبط با حجم جستجوی بالا و ساده تر نسبت به سایر کلمات، بهترین ها برای شروع کار بر روی پروژه های سئو هستند.

بک لینک کامنت

به این شکل موجب بالا رفتن بازدید سایت شما می شود. مرتبط بودن کلمات کلیدی با متن تبلیغاتی، مرتبط بودن موضوع کلی وبسایت، کیفیت لندینگ پیج (صفحات فرود)، اعتبار دامنه و برند بودن شما از جمله مواردی است که در این معیار سنجیده می شود.

فایل آماده Robots Txt

اگر سایت دیگری قیمتی بالاتر از شما پیشنهاد دهد، گوگل آن را برای نشان دادن در باکس تبلیغات در الویت قرار می دهد. در نتیجه تبلیغ شماره (1) بالاتر از تبلیغ شماره (2) در صفحه نتایج گوگل (SERP) نشان داده میشود، علی رغم اینکه تبلیغ شماره (2) قیمت بالاتری پیشنهاد داده است.

نرم افزار مشاهده رتبه کلمه کلیدی سایت در گوگل

شما حتی ممکن است با پیشنهاد مبلغ بالاتری نسبت به رقیبتان، بازهم در الویت قرار نگیرید و گوگل رقیبتان را بر شما حتی با مبلغ پیشنهادی کمتر ترجیح دهد. اگر وبسایتی بر شما الویت داشته باشد، بالاتر از شما در لیست قرار می گیرد.

1000 بک لینک رایگان

SEO یا سئو “Search Engine Optimization”، بهینه سازی سایت در موتور های جستجو است كه امروزه از موارد با اهمیت در طراحی وب سایت می باشد.

بهینه سازی تصاویر سایت

امکان فعال کردن تبلیغاتی که حاوی موارد بالقوه یا بالفعل هر چیز غیرقانونی، مضر، فریب آمیز، افتراآمیز، بدگویانه، تهدیدکننده، توهین آمیز، آزاردهنده، مبتذل و وقیح باشد، نیست.

آموزش Wp Smush

واژه CPC معادل Cost Per Click به معنای قیمت هر کلیک یا هزینه به ازای هر کلیک است. تبلیغات کلیکی گوگل یعنی اینکه سیستم پرداخت در گوگل ادز، PPC یا همان Pay-Per-Click است و شما تنها به ازای کلیک روی تبلیغتان هزینه پرداخت میکنید نه نمایش آن.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *