الکسا و هر آنچه که بایستی در مورد سایت الکسا بدانید – گوگلز

قبل از اضافه کردن تصاویر به وب سایت خود در نظر داشته باشید که شما باید بهترین فرمت ممکن را انتخاب کنید؛ فرمت های PNG و JPEG از نظر سئو سایت بهترین فرمت ها هستند.

دانلود لیست بک لینک

با یک کلیک، خیلی راحت متوجه بشوید که سایت مورد نظر از چه قالبی استفاده میکند.

دانلود اموزش سئو

این روزها شما باید معیارهای زیادی را در نظر بگیرید؛ شامل الگوریتم RankBrain گوگل و SERP که می خواهید در آن رنک بگیرید.

اجازه دهید کمی در خصوص آن توضیح مشاور سئو دهیم. اگر وب سایت شما از AMP یا PWAs استفاده می کند، باید در کد وب سایت ابعاد تصویر را تعریف کرده باشید؛ حتی در صورتی که از این ورژن ها استفاده نمی کنید، تعیین عرض و ارتفاع تصویر به مرورگر اجازه می دهد که سایز عکس را قبل از لود شدن Css تعیین کند و از پرش صفحه بعد از لود شدن جلوگیری می کند.

اگر شما URL کانونیکال را مشخص کرده باشید، به احتمال زیاد گوگل همان لینک را به عنوان لینک کانونیکال انتخاب می کند.

بررسی کامل سئو سایت

چطور ایندکس شدن صفحات یا سایت خود را در گوگل بررسی کنیم؟ همینطور برای گوگل اهمیت دارد که سایت های دیگر شما را به صورت فالو لینک کرده باشند.

فایل Robot.txt چیست

آیا WebP در مرورگرهایی که پشتیبانی می شود بارگذاری شود: با فعال کردن این گزینه تصاویر شما با فرمت WebP و همچنین به صورت تنبل بارگذاری می شوند.

بک لینک سایت

همچنین با انتخاب تعداد روزهای سفارش، می توانید بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

در این سرویس ما با ارسال لینک یوتیوب شما به شبکه های اجتماعی چند میلیون نفری حداقل 1000 بازدید واقعی برای ویدئوی شما میگیریم.

در این رتبهبندی تنها تعداد بازدید از یک وبسایت تعیینکننده است. سایت الکسا ابزاری نسبتا کامل و با میزان دقتی متوسط است.

ازآنجاییکه بسیاری از کاربران قادر به تشخیص منابع معتبر از منابع غیر معتبر نیستند، بعضاً در سؤالاتی که کاربران از طریق بخش نظرات یا فرم تماس با ما برای ما ارسال میکنند با مواردی مواجه میشویم که بههیچوجه ازنظر سئو قابل توجیه نیست و پس از جویا شدن علت، متوجه میشویم که کاربر، مطالب نادرستی را مطالعه کرده و بدون آگاهی از عواقب آن، اقدام به پیادهسازی بر روی وبسایت نموده است.

اگر به هر دلیلی نخواستید از این افزونه استفاده کنید، افزونه های زیاد دیگری برای جایگزینی وجود دارد که از جمله آنها می توان به افزونه WP Rocket که به نوعی محبوب ترین و قدرتمندترین ابزار برای افزایش سرعت سایت است اشاره کرد.

افزونه ساخت نقشه سایت

اگر وب سایت وردپرسی دارید، افزونه yoast برای تهیه این نقشه سایت راه حل های ساده و کوتاهی را به کاربران خود ارائه کرده است.

بهینه سازی تصاویر یکی از ویژگی هایی است که نشان می دهد سئو سایت روند خوبی را طی کرده است یا خیر.

مثلاً در قسمت بالا، شما پیشنهاد مطالعه را مشاهده میکنید که در اینجا من به یکی دیگر از صفحات سایت لینک دادهام.

از دست دادن کاربران و مشتریان، یکی از پیآمدهای پایین بودن سرعت بارگذاری صفحات می باشد؛ افت رتبه سایت یکی دیگر از مواردی است که در این شرایط ممکن است برای شما رخ بدهد.

مشکل ثبت سایت در گوگل

این تعریف دقیقی از خرید بک لینک است که به روش های مختلفی امکان پذیر است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *