افزونه WPML – افزونه چند زبانه کردن سایت وردپرس – دانلود افزونه Wpml فارسی

میکس رنک برای تحلیل رقابتی و شناسایی رهبران جدید طراحی شده است. ابزار بازرسی URL در Search Console به شما می گوید که آیا گوگل به دلیل این سرصفحه از خزیدن صفحه مسدود شده است.

گذاشتن پست مهمان

این ابزار به دو صورت رایگان و پولی در اختیار شما قرار می گیرد .در نسخه ی پولی به صورت دقیق میزان جستجوی کلمات مشخص شده است و شما می توانید به راحتی از این ابزار برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید.

برای بررسی اینکه آیا صفحه ای در نقشه سایت شما قرار دارد یا خیر، از ابزار بازرسی URL در سرچ کنسول استفاده کنید.

5) بررسی کنید که صفحه orphan یا یتیم نباشد. در انتخاب تعداد لغات مقاله خود دقت کنید زیرا علی رغم اینه یک مقالات جامع لغات زیادی از عبارات LSI را در خود جای می دهند ولی ممکن است حوصله مخاطب را سر ببرد و زمان ماند با توجه به کلمات محتوا منطقی نباشد.

این کار به Googlebot اجازه می دهد تا با استفاده بهتر از crawl budget ، روی صفحات با ارزش وب سایت شما تمرکز کند.

تعداد بک لینک های سایت

به علاوه به گوگل راهنمایی می کند صفحات نقشه سایت شما را در صورت بروزرسانی مجددا پیمایش کند. پس از این کار، نصب تولبار الکسا روی کروم با موفقیت به پایان می رسد.

با ثبت سایت در وبمستر تولز مطالب شما در گوگل ایندکس خواهند شد. دقت کنید که اگر قصد شما صرفا افزایش سرعت ایندکس سایتتان است، الزاما هم نیاز نیست همه این تکنیک های گفته شده را در سایت پیاده سازی کنید.

دقت کنید شما باید بجای yourwebsite آدرس سایت خود را وارد کنید.سپس تصویری مطابق زیر خواهید دید. در انتهای هر جستجو، گوگل به شما نتایج مرتبط یا همان related search را نشان می دهد که می توانید آنها را نیز در لیست خود قرار دهید.

بررسی موبایل فرندلی

اگر خطای “URL is not on Google” و “Sitemap: N / A” را مشاهده کردید، آن صفحه در نقشه سایت شما وجود ندارد یا ایندکس نشده است.

ثبت سایت در موتور جستجوی گوگل

اکثر صفحات یا فاقد برچسب canonical هستند، یا اگر برچسب canonical دارند به گوگل می گویند آن صفحه نسخه برگزیده و احتمالاً تنها نسخه است.یعنی در واقع با قرار دادن این برچسب شما به گوگل اعلام میکنید که میخواهدی این نسخه ایندکس شود.

دانلود نرم افزار بک لینک

در مقابل نیز عده ای متکی بر تجارت الکترونیک نبوده و طراحی وب سایت را تنها با توجیه کسب اعتبار میسر می دانند. کلیه صفحات خود را بررسی کنید و متا برچسب noindex را از هر صفحه ای که متعلق به آن نیست حذف کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر راجب برچسب ها و متا می توانید به مقاله رنک مث (عناوین ومتا)مراجعه کنید.

دامین اتوریتی

آخرین گزینه این بخش نیز مربوط به کیفیت تصاویری است که میخواهیم Backup آن را در سیستم خود داشته باشیم که از این قسمت میتونیم میزان کیفیت را به دلخواه خود مشخص کنیم.

معرفی بک لینک به گوگل

در صورت نیاز و در مراحل توسعه و طراحی سایت، تیک این گزینه را بزنید اما در سایتی که فعالیت تولید محتوا و صفحات محصولات و خدمات و غیره را آغاز کرده، نباید این گزینه دارای تیک باشد.

این صفحات باید در نقشه سایت شما باشد، بنابراین آنها را اضافه کنید. یک نقشه سایت به گوگل می گوید کدام صفحات در سایت شما مهم هستند و کدام یک از این موارد مهم نیستند.

اگر می خواهید تمام صفحاتی را که قابل خزش و قابل ایندکس شدن در نقشه سایت شما نیستند، پیدا کنید، یک crawler را در حسابرسی سایت Ahrefs اجرا کنید.

افزونه بهینه سازی تصویر

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *