افزونه وردپرس سئو خودکار تصاویر

بسیاری از مدیران وبسایت ها و وبلاگ نویسان از عنوان های تکراری و توضیحات یکتایی استفاده می کنند تا به فکر خودشان در امر سئو موثر تر عمل کنند ولی کاملا این طرز تفکر غلط است با وجود عنوان و توضیحات نامناسب و تکراری گوگل ممکن است فکر کند که این مطلب تکراری می باشد .

پیشنهاد کلمات کلیدی گوگل

بازاریابی مجدد، ریمارکتینگ به شما این امکان را می دهد تبلیغ تان را در معرض دید افرادی بگذارید که از سایت شما بازدید کرده و یا از اپلیکیشن موبایل شما استفاده کرده اند.

بک لینک های سایت

پس باید دوباره گزینه ی ویرایش را بزنیم و برنامه زمانبندی را ویرایش کنیم و این بازههای زمانی را هم وارد برنامه کنیم تا مطمئن باشیم که تبلیغاتمان در این بازه ها هم نمایش داده میشوند ولی در اینجا فرض میکنیم که تنظیمات مربوطه، همانطوری هستند که ما میخواهیم.

در متون بدون تصویر، مخاطب باید صرفا تمرکز خود را روی متن بگذارد تا بتواند دادههای بیشتری را در ذهن خود تصور کند اما به کمک عکسهای مرتبط با متن، این مسئله تا حد زیادی کاهش مییابد؛ پس وجود چند تصویر مرتبط با موضوع یا مطلب به خوانش و درک هر چه بیشتر متن کمک به سزایی میکند.

این عدم آگاهی موجب شده که مشتریان اینگونه سایتها فقط با توجه به این قضیه در دام خدمات بی کیفیت آنها گرفتار شوند و زمانی متوجه این قضیه شوند که پولشان را از دست داده اند.

1. در امر سئو ، ما نمی توانیم نسخه ای یکسان برای همه سایت ها بپیچیم و باید با توجه به میزان جستجو یا رقابت کلمات کلیدی آن در اینترنت به انتخاب ، تغییر یا بهبود ساختار محتوای سایت و صفحات لندینگ آن بپردازیم .

افزایش رنک الکسا

البته خوب است به یک نکته که البته بدیهی هم به نظر میرسد، توجه کنید که در این مورد، ما تبلیغاتمان را در بقیه ی این بازهی زمانی نمایش نمیدهیم.

البته ابزارهای مشابه دیگری نیز وجود دارند که در نتایج خود علاوه بر نمایش تعداد بک لینک ها، آدرس هر یک از لینک های وارد شده همراه با dofollow و یا nofollow بودن آن لینک و نیز تعداد بک لینک های داخلی (لینک هایی که در میان صفحات داخلی خود سایت صورت گرفته) را نیز مشخص می نمایند و اینگونه کمک بزرگی برای متخصصان سئو در تحلیل جامع تر مبحث بک لینک و اتخاذ تصمیمات لازم برای ادامه لینک سازی از سایت های لیست شده خواهد بود.

و در آخر در جاهایی آن را منتشر کنید که بک لینکهای عالی دریافت کنید.

تعداد صفحات ایندکس شده سایت

بک لینک در سئو چقدر مهم است؟ خوب است که در این زمینه، آماری را با شما به اشتراک بگذاریم.

این مشاهدات نشان از بروزرسانی منفی گوگل داشته است. ریمارکتینگ در ادوردز یا بازاریابی مجدد یکی از قابلیت های کاربردی تبلیغات در گوگل است.

برای دیفر کردن عکس های یک صفحه وب، فقط کافیست تگ تصویر را نشانه گذاری (markup) کنید.

تبادل ورودی گوگل

خوشبختانه از این راه، شما شروع به فکر کردن درمورد نحوه استفاده از تنظیمات مربوط به قیمت پیشنهادی میکنید. تا با استفاده از آن بتوانید به رقابت تان کمک کنید، پول پسانداز کنید و حتی راههای خلاقانه ای برای تبلیغات پیدا کنید.

این آمار با این اعداد و ارقام، تا حدی نگرانکننده بنظر می آید. از طرفی این آمار میتواند انگیزهای باشد تا شما وقت بیشتری را صرف کمپینهای بازاریابی خود نمایید.

انتقال سایت به آدرس جدید

بعد از کلیک بر روی این آیکون، میتوانیم شروع به ویرایش برنامه زمانبندی موجود کنیم.

Alexa Rank Widget افزونه

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *