افزونه اسماش پرو 🏆 افزونه Smush Pro 💡 فشرده ساز تصاویر

این موارد از فاکتور های اولیه بیهنه سازی می باشد که هر سئو کاری باید با آنها آشنا باشد . سپس زمان آن رسیده است که نقشه سایت را در گوگل وبمستر ثبت کنیم.و این کار بسیار آن در سرچ کنسول جدید است.

لینک های سایت

در خطای ۴۰۴ ارتباط با سرور بهطور کامل برقرارشده، اما صفحه یا فایل درخواستی موجود نیست؛ هنگامیکه رباتهای خزنده گوگل اقدام به خزیدن به صفحهای از سایت شما میکند که حذفشده و یا آدرس آن تغییر کرده، به کاربر ارور ۴۰۴ میدهد و لینکهای دادهشده به صفحه را شکسته تلقی میکند.

استفاده از یک ابزار رایگان ایرانی: وبسایت حسابگر این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا بصورت رایگان به بررسی دامین آتوریتی یا پیج آتوریتی بپردازید.

دانلود افزونه Google Xml Sitemaps

طبعا در محیط های اختصاصی (مثل سرور اختصاصی یا سرور مجازی) میتونید این گزینه ها را بر روی سایت خود آزمایش کنید و تاثیر مثبت یا منفی آنها را بر روی سایتتان بسنجید.

این خطا دلایلی مختلفی میتواند داشته باشد.شما باید از صفحه دیدن کنید تا متوجه شوید که چه اتفاقی افتاده است. بنابراین هر چه اطلاعات بیشتری به گوگل بدهید بهتر است.پس گام بعدی این است که کشور هدف خود را در داخل گوگل سرچ کنسول تنظیم کنید.

بهینه سازی عکس برای وب سایت

این ابزار به شما نشان میدهد چه صفحاتی از سایت شما توسط گوگل ایندکس شدهاند و چه صفحاتی از سایت شما توسط رباتهای گوگل بررسیشده و ایندکس نشدهاند.

قالب سئو سایت

برای دسترسی به سرچ کنسول گوگل، وارد حساب کاربری گوگل وبمستر خود شوید، سپس روی “Try the new Console Search” کلیک کنید. در URLسایت مپ خود را وارد کنید و روی «Submit» کلیک کنید.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

همانطور که میدانید، زمانی که شما مشکلات فنی سئو را رفع میکنید، معمولاً با کسب رتبهبندی بالاتر و ترافیک بیشتر مواجه میشوید.سرچ کنسول جدید گوگل دارای یک ویژگی TON است که به شما کمک میکند تا بهراحتی مشکلات مربوط به سئو را شناسایی و حل کنید.

پس از کلیک بر روی Temporarily hide و وارد کردن آدرس کامل صفحه ای که تمایل دارید از گوگل پاک شود و سپس انتخاب Continue وارد صفحه زیر خواهید شد.

و هنگامیکه روی وضعیت خطا کلیک میکنید، فهرستی از صفحات با این مشکل خاص را دریافت میکنید. این خطا زمانی رخ میدهد که سرور نمیتواند منبع درخواستی را پیدا کند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *