افزایش ورودی گوگل :: تبلیغات در گوگل و خدمات سایت

هرچه بانس ریت پایین تر باشد رتبه بهتری در الکسا خواهید مشاوره سئو داشت. حال که با با رتبه الکسا، اهمیت و نحوه محاسبه آن آشنا شدیم، حالا درک لزوم بهبود رتبه و رتبهگیری شفافتر شده است، برای دریافت خدمات پیوسته و کاملتر از الکسا باید سایت را در این سیستم ثبت کنیم که البته پلن رایگان الکسا نیز برای شما قابل استفاده است.

درج پست مهمان

ستون posation درواقع رتبه سایت شما در نتایج گوگل در آن عبارت را نشان می دهد ( مثلا 7.3 یعنی لینک 7 یا 8 صفحه اول گوگل ) اگر posation عدد 73 باشد یعنی صفحه 8 لینک3 .

پلاگین لینک سازی داخلی

بنابراین سعی کنید که هر هفته یک پست در وبلاگ خود بنویسید. برای افزایش رتبه سایت لازم هست چند کار را همزمان انجام بدهید و این کارها بخشی رایگان و بخشی غیر رایگان هست که هر دو بخش لازم الاجراست .

آموزش Seo Quake

اما اول از همه باید یک اعتبارسنجی روی لینکها انجام دهید و ببینید کدام بکلینکها بیشتر برای سایت شما مضر هستند. اگر برای صنعت و یا کسب و کاری وب سایت می سازید و محتوانویسی می کنید، بهترین کار این است که کلمات کوتاه کلیدی را جستجو کنید و میزان جستجوی هر کدام را بررسی کنید.

ساختن بک لینک، جزئی از سئو خارجی است و استخوانبندی موفقیت هر وبسایت است. در حقیقت هر کاری که با دید طولانی مدت و بر اساس بهبود تجربه کاربری در سایت اتفاق بیفتد می تواند به سئو سایت کمک کند.

• افزایش درآمد از تبلیغات: رتبه الکسا رابطه مستقیمی با تعداد بازدیدکنندگان و صفحات نمایش داده شده سایت شما دارد و در نتیجه اگر از طریق تبلیغات، همکاری در فروش، مارکت پلیس یا حتی واسطه انتشار محتوا فعالیت میکنید، بهواسطه رتبه پایینتر الکسا میتوانید درآمد بیشتری کسب کنید.

افزونه لینک سازی

این موضوع شامل انواع شرکتها و استارتاپهایی است که در دنیای وب فعالیت جدی دارند پس بهتر است روی همه سیستمهای شرکت نصب شود.

نمایش تعداد بک لینک های سایت

برای اینکه کل مطلب را خیلی خلاصه کنیم و هدف را تنها تند به نتیجه رسیدن قرار بدیم در پیوستگی همه کار را خیلی ساده و بدون اصطلاح فنی توضیح می دهیم الی قدم به قدم براحتی به نتیجه برسید .

این پلاگین هم خیلی جذابه به طوریکه ساختار وبسایت هایی که طراحی میکنید و یا وجود دارند را به صورت وایرفریم به شما نمایش میدهد که میتوانید در برخی جاها ازش استفاده کنید.

سئو علی حسینی

همانند روش افزایش ورودی گوگل غیر طبیعی هست با این تفاوت که یک لینک ورودی گوگل به شکل سینگال از طریق فراخانی های پشت پرده یا پاپ اپ اجرا می شود تا سیستم السکا این بازدید فیک را در search traffic خودش ثبت کند و به طور کلی احتمال spam شدن سایتان بالای 90% است .

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *